Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

Gość nikt sie nie przywitał ze
śmieciem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki!!!! smoki, smoczyce, czekolady, strajki, okulary, mordercy i inni czytelnicy tego topiku (a także ci, o których zapomniałam), zabieram się za tworzenie pierwszego rozdziału, noc długa przede mną a muszę go skończyć, więc mnie nie rozpraszać, proszę;) trzymajcie się ciepło....paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola lakhona czy ty widziałaś co mi leszek proponuje??? i jakie sceny zazdrości urządza!!!! daj chlopu palec a zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczku może polatamy... i humorek powróci... ;) czym sobie zasłużyłem na to szokoladko ;) mm... ok znikam pod prysznic !!! Kto chętny ? szokoladka odpada bo ona po ślubie... więc ? będę czekał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódkaaaa
witam i dopisuje sie do listy:):) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że cięzkie życie będę z nim mieć. Rogi będę mieć aż do sufitu. Ale przecież..... nie zostane mu dłużna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i rogi doprawiać ?? no nie toż leszek najporządniejsze ciacho w podkarpackiem... ;) kąpać nie latać nie oj nasz smoczek chyba chory ;) albo hmm... chłopa cza na gwałt yy znaczy sie smoka.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi w ciemno nie wolno brać :P pozory mylą intuicja czasem też zawodzi... ;) ;) jak TAKA smoczyca może być sama..toż to mision imposible... ale do końca ogona już nie daleko więc to tylko kwestia czasu ! ;) no porządne ciacho... :classic_cool: takie to już tylko w bajkach spotykane... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płatny zabójca i tego nie zauważyć ? Kochana... to mision imposible... ja jestem jednak tradycjonalistą i takie wyznania only w cztery oczy... ;) zresztą mnie nie znasz... ;) można się zdziwić czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy laski i...menszczyźni :) trzymać się i nie poddawać, jutro będzie nowy dzień z nowymi perspektywami i nowymi rozczarowaniami 🖐️ :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciacho mnie też z nog zwaliło..... jade do tego podkarpackiego i obleze całe a to ciacho znajde!!!!! kuźwa może jakieś ciacho jeszcze jedno do nas przylezie to i tobie się poszczęści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ja ciebie przerobie na moje o to się nie martw jak coś nie przypasi to nawet posle do chirurga na podciągnięcie tego i owego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowe wszystkie my warte!!! i trafimy na księciów na białych rumakach z końmi pod maską :) wszystko przed nami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×