Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

...a ja mysle coraz mniej...staram sie sama sobie to tłumaczyc ze tego wogole nie było...ze to tylko zły sen...jest tu kilka osob z netu dzieki ktorym jest coraz lepiej...dziekuje 🌻 Wam kochane...wiecie ze mowie o Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc oj ja nie zapomniałam...zagladam tu codziennie...ale nie moge za kazdym razem kiedy zagladam pisac...bo były by tu tylko moje wpisy hahaha pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!co u mnie?eh sama nie wiem!cos sie dzieje...mamszanse odejsc od meza i nie wiem co mam zrobic...wiem....chciałam tego,ale nie teraz...nie ejstem na to przygotowana ani psychicznie atym bardziej finansowo.jezeli teraz tego nie zrobie,to nie wiem kiedy bede miała drugą szanse na odejscie..ojjj jakie to trudne...nie wspomne o P ktory niby jest ale...tak jak by go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojnie ejst dobrze...a chyab byc powinno jestem w trakcie rozstania z mezem ..........powinnam sie cieszyc bo tego chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! 🖐️ Margos no to niezle...ale tego chcialas prawda? u mnie z mezem oki...jak zawsze...z E nie mam juz kontaktu...zapomniam...jeszcze tylk oczasami jaka wspomne to zaboli...ale żyję..pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...upadły topicku :) 6.12 ---> kilka esków...życzenia Mikołajkowe...co słychać...ponoć czasem teskni...ja tez czasami wspomnę to jeszcze boli,ale juz inaczej,mniej ? Pozdrawiam i caluski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie to porządnie, hm.......... A kiedy będziesz szeptać jej do ucha Te wszystkie kłamstwa, które znam To nie zapomnij, ona słucha Bo nie zna Ciebie, tak jak znam Cię ja... I będzie ufnie chłonąć wszystkie słowa Naiwnie wierzyć w każdy gest I nie zrozumie nic, Bo ona jest tylko plastrem na samotny dzień... Ref. Słowa, jak węże do ucha Słowa, jak opium i miód Ona, tak chętnie ich słucha Słowa, słowa.. poznałam je już... A kiedy będziesz szeptac jej do ucha Te opowieści, w które sam Nie chciałbyś wierzyć, nie chciał słuchać Bo wiesz, powtarzasz je nie pierwszy raz A ona łowi te tańczące słowa Układa wiersze, wierzy w nie Bo nie domyśla się, że ona Jest tylko plastrem na samotny dzień Ref. Słowa, jak węże do ucha Słowa, jak opium i miód Ona, tak chętnie ich słucha Słowa, słowa.. poznałam je już... Słowa, jak węże do ucha Słowa, jak opium i miód Ona, tak chętnie ich słucha Słowa, słowa.. poznałam je już... A kiedy będziesz szeptac jej do ucha Te wszystkie kłamstwa, które znam To nie zapomnij, ona słucha Bo nie wie tego Co znam dobrze ja... Ref. Słowa, jak węże do ucha Słowa, jak opium i miód Ona, tak chętnie ich słucha Słowa, słowa.. poznałam je już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renifer Rudolf już grzeje kopyta, Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta, niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt - ja dziś Wam życzę Wesołych Świąt!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk jest tu kto
czemu nikt nie pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc smutna bardzo-widze że wasze zycie sti w miejscu...moje ciagle gna do przodu..tylko gdzie mnie to zaprowadzi to jeszcze nie wiem ... Rozstałam sie z...mężem...i jestem w nowym związku...nie spodziewałam sie że tak szybko ktoś sie pojawi ale stało sie ... tylko nie wiem czy to jest to...no i dzieci jak im to wytłumaczyc? jak przekonać jak przyzwyczaić... i podstawowe pytanie CZY ROBIE DOBRZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj
weź zajmij się swoim mężem:) to Ci smutek przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Margolciu! wiec jednak...a jak w nowym zwiazku?? u mnie jest tak...nie mam juz kontaktu,tzn staram sie nie myslec i nie pisac,mam nadzieje ze mi sie uda,jego siorka powiedziala slowa ktore daly mi do myslenia \"pozwol mu zatęsknic\" ech ...sama juz nie wiem co czuje? a z mezem oki,wyjechal na tydzien i juz bardzo tesknie... pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słonko!!!jest ok..nie wiem jak długo ale jest ok.no tak rozumie cie ...ale pozwalając mu zatesknicc sama też tesknisz....nie ma na to lekarstwa....moze sie okazac ze zamiast tesknic bedzie zapominał>>>>>> pozdrawiam!!!!! http://pl.youtube.com/watch?v=uZt4Tx2q3-I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor
Ja tez jestem smutna dziewczyny to koniec rozstałam sie z kochankiem to boli i to bardzo ,ale co mam zrobic ,jest tam kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane...trzy6majcie się bedzie dobrez.... Ja mam mały problem...to co sie dzieje miedzy mna a nim to Nie ma rwącej rzeki,tylko leniwy potok.Może za wczesnie na jakies wyznania?ale nawet nie o wyznania mi chodzi...tylko o mysli o to co czuje? czego chce? czego sie noi? na co liczy? co jest dobrze a co nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×