Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamin

zmotywujmy się jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!

Polecane posty

ja tam wole sie nie zabierac za ciasteczka :O mam w domu chipsy i paczka... ale nie rusze tego! nie i koniec. wiem, ze jak chociaz sprobuje to zjem cala paczke chipsow i oczywiscie paczka... dltaego schowalam i nawet na to nie spojrze! nie i koniec... bo u mnie to nie kwestia slabej woli a lakomstwa... no i wiem, ze jak juz bym sie nazarla to wyrzuty sumienia mialabym ogromne... a skoro dostalam od zalozycielki topicu pozwolenie na wydanie decyzji- dacyduje... tamtamtamtam (to famfary)- wszem i wobec oglaszam PONIEDZIALEK oficjalnym dniem wazenia*! *dla dziewczyn z topicu pt. \"zmotywujme sie jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!\" a wiec w poniedzialki uzupelniamy i aktualizujem tabelke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze prosiatko, niech ktoś tu bierze sprawy w swoje ręce mi też poniedzialek lepiej pasuje :P ja już chyba dzisiaj nic nie jem, nie mam nic i już sie najadłam tymi parówkami i bułeczkami. jak co to jeszcze pomiderek z cebulką i jog nat. :) prosiątko, a ćwiczyłaś?, co i ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwicze pozna pora ;) ale dzisiaj pojde pocwiczyc wczesniej- tak o 19:30 mniejwiecej ;) poniewaz dalej boli mnie sciegno (moglam jednak wczoraj nie skakac!) to dzisiaj robie zestaw z przystojniakiem :D (te linki, ktore wam wyslalam :classic_cool: 2x kazde + 2x to co wyslala monika (a moze esab to wyslala- nie... chyba monika) a ty aniu jak? cwiczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie za stówkę
dziewczyny jaką dietę stosujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie mamy konkretnej- że sb, czy atkins, czy 100kcal, tylko uważamy na to co jemy i ile jemy, a przynajmniej dziewczyny uważają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie za stowke--> to zalezy kogo pytasz ;) kazda inna- generalnie MZ... ja 1000 (czasami 1200)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie za stówkę
ok,ale przy tym tysiączku opierasz się na gotowych menu czy sama liczysz i układasz jadłospis ? dziekuje za odp Przymierzam się też do 1000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiatko, ja mam wszystko- to jest małe urządzonka- ale jeszcze jestem leń. zaraz ide na spacer chociąz. u mnie zimno jak 100 diabłów. tylko przystojniaka nie mam, ale on by mnie tylko stresował- mam za to mariolkę :D prosiatko- i nie wchodzisz do gugajny? ona teraz przyszła. a ja to zaraz musze wreszcie wyjść, bo mialam się sama nazwać aniaswinka za kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie za stówkę
schudłam ok 9 kg na przeróznych dietach cud,teraz zamierzam jesc w miarę normalnie ok 1200 kcal,waże 74 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu- idz, idz ;) zebysmy sie nie musialy przyzwyczajac do nowego nicku ;) pytanie--> wlasnie- ile wazysz itp, itd. a ja nie korzystam z zadnego menu! jeszcze tego by brakowalo :P ograniczem pewne produkty i staram sie nie przekraczac 1000. ale zarcie sama komponuje... w zaleznosci od tego na co mam ochote ;) snidani+IIsniadanie= ok 300 obiad= ok 350 kolacja= ok 200 (do 19- jak ide pozno spac, alae generalnie do 18) przekaski= ok 150- maksymalnie 2 dziennie chleb tylko rano i duuuuzo wody i herbaty ;) ale napisz cos o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie za stówkę
studiuję resocjalizację,skonczyłam 3 rok akurat:) Jestem z Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello babki :) obejrzałam dzis plytke z Mariolka i kurde ...ja sie przy tym połamie , nogi mi sie mieszały i krzyzowały :) jutro za to na basen ide , moze jeszcze rano poskacze na skanance bo dzis mam lenia ;) Pytanie za stowke------> najlepiej sie madrze i zdrowo jesc, oczywiscie mozna pozwolic sobie na małe odstepstwa, ale nie powinno sie stosowac zadnej przereklamowanej diety, bo jojo gwarantowane .. wkraczaj w nasze progi razem damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wreszcie idę, mam nadzieje, ze będziecie jeszcze dzisiaj pytanie, ty też bądź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie--> oj to stolyca ;) fajnie, fajnie... zagladaj do nas- razem (bo przeciez nie w kupie ;) ) razniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu i prosiatko chyba sie wprosze wam do tego drugiego topiku.. moze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł- ja na chwilkę- kurcze i zimno i wieje, że aż mi się nie chciało wyjsć na dwor jednak ja zaraz oglądam nową mariolke, podobna jakaś joga potem pozmywam naczynia i przyjdę a i zrobię sobie tego pomidorka z cebulką mniem mniem i jogurtem, bo mam jeszcze resztki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, fajnie, że się tam pojawilyście, ale się asia k zdziwi jak przyjdzie, a dla mnie takie jakby dejavi, czy jakoś tam to znaczy już was gdzieś widziałam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ... tak jakos razniej z tyloma osobami sie odchudzac prawda :) ? kurde popijam wode bo tak jakos mnie zsie.. chyba sobie owocowa herbatke zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WIESZ ESAB, JA TEŻ IDĘ ZROBIĆ Do picia zestaw, bo wiesz jak pije to nie jem ktoś powinien mi dać kopa , ja przyroslam tu ide ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazaj bo.... KOPIE !!!!!!! wynocha poszla sobie :) zartuje nie opuszczaj nas, kurde ja tez sie rozleniwiłam tylko do kopma sie przykleiłam az mnie opuszki palców bola, a na kompie mam kupe kurzu bo mi sie nawet nie chce zetrzec :) w pracy sie narobilam zreszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meldowac sie babki jak tylko wrocicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kopy, przydaly się co zrobilam pozmywalam, bo garnki już zakryły całą kuchnię i przedostawały dię do pokoju napalilam w piecu, bo ja palę, gdyż mieszkam w domku- ale od razu dodam, ze malym :D Trochę śmieci spalam, a wieczorkiem kąpiel i zaszalejemy- peeling kawowy gotuję jedzenie dla piesków zjadłam pomidorka- to co mówilam a teraz jeszcze zrobię sobie w nagrodę herbatkę oraz mleczko sojowe potem szybko pościeram szafki i umyje podloge mam jeszcze do poskładania troche rzeczy upranych i musze to dziś zrobić, bo norrrrrmalnie......:D I OCZYWIŚCIE ZARAZ WPADAM, BO KOMPIK cały czas włączony co jeszcze........wlaśnie myślę, ze jak to wszystko zrobie to dopiero zaczne ćwiczyć, bo ten rozgardiasz mnie blokuje- ha ha ha , ale plote codziennie trzeba coś zrobić, by utrzymać porządek- o, moje postanowienie rozza, Luiza i Scorpio- halo no to odrywam się znów i wpadam za jakiś czas prosiątko, jak tam cwiczonka? kurcze i po tym wszystkim te mariolę nową musze zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh dziewczynki ja tez cos wiem o lekarzach i ich nieomylnosci:( w wieku 5lat miałam zmiazdzona noge i tak mi ja poskładali ze jest 2cm roznicy w porownaniu do drugiej:( nigdy nie kulałam bo amortyzował to kregosłup i sie dostosowywał do roznicy, ale za to juz do konca zycia bede miała z nim problemy:( dzis czuje sie lepiej ale plecy tak mnie bolały ze myslałam ze sie wsciekne, moj misiak musiał mi je masowac i wcierac masci bo stac nie mogłam:( z dietka dzis ok przygotowuje sobie własnie sałatke na jutro tylko czekam az filet wystydnie:P bo jutro 12 ciezkich godzin mnie czeka:( a brzuszek tak strasznie boli i przestanie moze za 2-3dni:( nienawidze tych paskudnych dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam pomalutku bo musze sie jeszcze za obiad na jutro wziasc.. do miłego papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nastepna: monika... ja widze, ze my tu wszystkie doswiadczone przez los ;) ehhhhhhh..... ja juz po treningu z przystojniakiem ;) ale za chwilke spadam... wiec zycze wszystkim odchudzaczkom milych ploteczek :) do juterka! wasze prosiatko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P poskladalam prosiątko, dzieki za zyczenia Monika, znow mnie ciarki przeszyly. szkoda, że odbija się to na twoim kregosłupie, ale faktycznie uklad kostny powiązany- wiadomo monika, a czy nie nosiłaś nigdy takich butów robionych, ze np u jednego podeszwa trochę grubsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×