Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivkyyy

COHEED WIESZ CO??

Polecane posty

jeżeli to ma polegać na licytacji to rozczarowałaś mnie, blizsza mi jest...........bliskość dusz niż rywalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaak najfajniejsza jest walka z cieniami......................................miejże tysiąc tosamości i baw się niemi ...............wrażenia wszakrze nie będziesz czynić, jak złoto mieni się barw tysiącami jakże zawżdy światło pod innem kątem się nań wstrzeli.........................bądź tu i teraz, a nie mam mnie obietnicami w skałach i górach schowanemi tumanami mgieł zakrytymi...gdzie za pięknym i gładkim obliczem prze[paść tysiąckrotna się kryje.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi moderze zamknij ten topik po co dla uciechy gawiedzi zajmować pamięć na serwerze............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo brawo
świete słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że tak się pomyliłeś.Nie dałeś mi szansy bo widocznie nie byłam wystarczająco \'\'dobra\'\'dla Ciebie.Nie potraktuje tego jako porażkę chociaż tak by wypadało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze słowo o rywalizacji:D:D Jak mogłeś nawet tak pomyśleć,źle odczytałeś moje intencje,Coheed,wiesz? wydawało mi się na początku,że to właśnie pokrewieństwo dusz nas do siebie zbliżyło, aż tak się pomyliłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle wokół pomarańczek, kiedy widzę Twój nick wiem, że mówię z Tobą ;)....................rewelw prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj to tez byłam ja:Dnie wiedziałeś???no,może nie we wszystkich wpisach,ale jednak...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za słodki................. za czysty, elegencki, za biały.................. w głowie nie w duszy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla ciebie coheed
widzisz???:):):)i tylko tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety przeważnie są takie:czyste,eleganckie:)ale też nie wszystkie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sama prawda ............... a dyskusja akdemicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnij:D:Dgdzież bym śmiała:D:Dlubię z Tobą takie sam na sam;)tylko tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz posłuchaj mojego number one,ale obiecaj,że posłuchasz do końca,dobrze?i przetłumacz sobie słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. ja nie mam number one ich jest ze setka :) ciekawe, czy znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam na sam nie oznacza koniecznie samotności we dwoje:)może wokół być i tysiąc osób,a tak naprawdę będziemy tylko my:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrobiłem lekcję.............utworek magiczny................ ale hm dla mnie Ultravox to Vienna................. musze chyba zdobyc cała dyskografie i przesłuchać................. może znajdę więcej dla siebie....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×