Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amatorka z wyboru

pomocy,pliss czy do naleśników dodaje sie czosku

Polecane posty

wlasnie wyszlo na jaw kto sie bzyka w kondomach, dobra bawcie sie grzecznie.I zostawic mi pare ciastek na jutro do porannej malej czarnej a... ja mam -->a Ty nie cwaniakuj , bo spale cala kolekcje świerszczykow narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredniak.
A po co trzymać kondomy w szafce zamiast na penisie? ?Byle nie za długo, he he. Baw się dobrze (bez nas). Spadam, bo głupoty gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może na jutro przygotujesz pierogi :P ??? Jeśli będziesz miała problemy z jakim farszem, zawsze możesz zajrzeć do książki kucharskiej tam powinno być wszystko napisane \"otwartym tekstem\" :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi tu nie podsuwaj pomyslow na obiad, bo jezeli zmascilam tak prosta potrawe jak nalesniki, to na sama mysl co mi zrobi maz jak mnie dolapie jakos odniechciewa mi sie wszelkich eksperymetnow kulinarnych. \"otwarty tekst\" gdzies to juz slyszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię pierogi ze szpinakiem. I wtedy nawet czosnek pasuje:) Najlepiej zrobić ze szpinaku w liściach, ale może być nawet z takiego mrożonego Bonduelle, tylko trzeba ten szpinak porządnie odparować, dodać trochę masła do smażenia, czosnku właśnie i wbić dokładnie rozmącone jajko, żeby potem się ten szpinak ściął lekko. No i zazwyczaj i tak trzeba to odsączyć, bo jeszcze może być za dużo wody. Ale za to, jakie potem dobre wychodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację nie świadczy. Wybacz że zakłóciłem Ci spokój moimi domysłami ale przez jakiś czas będę Ją widział w każdym napisanym tekście ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze skoro juz tak sobie piszemy to zdradz chociac po czym Ty wczoraj miales takie jazdy(i czy to produkcja krajowa czy zagraniczna) Bezapelacyjnie wina lezy po Twojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że po mojej bezapelacyjnie, bez dwóch zdań. Wczoraj był ciężki dzień i by sobie go osłodzić, kupiłem piwo. Tylko że piwo to gorycz więc dolałem oliwy do ognia.. ..a to pierwszy krok do tego by źle interpretować \"otwarty tekst\" Reszty chyba nie muszę opisywać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Flush... 🖐️ Tak często zmieniała postać że nie można być do końca pewnym :D Jak na kobietę przystało.. (zmienną jest) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×