Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorkowa

JAKIEJ FIRMY BUTELKI POLECACIE???

Polecane posty

Hejka...ja dopiero w 21 tygodniu ciąży, ale już się nad tym zastanawiam...jakiej firmy butelki są najlepsze, czy lepiej kupić droższe czy nie ma różnicy. Myślałam o firmie AVANT ale sama nie wiem... Podzielcie się swoimi doświadczeniami z niedoświadczoną jeszcze przyszłą Mamusią!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avent kochana ! najlepsze ...według mnie .... z silikoowym smokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avant dla mnie najlepsza firma,mam jeszcze dwie butelki male ktore kpilam w ciazy a maly ma prawie cztery lata.Nie zachodza tak jak inne butelki,a wyprobowalam mnostwo,dla mnie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avent - dla mnie zdecydowanie najlepsze,a próbowałam też innych. Smoczki aventy są super, szerokie u nasady, przypominają pierś, dzu ęki temu moja córeczka równie chętnie pije z butelki co z cyca. Jak dzidzia troszke podrośnie polecam smoczki trójprzepływowe Aventu, super do kaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi polozna polecila Avent i faktycznie jak dla nas sa najlepsze co do zestawu startowego to tez wydaje mi sie ok :) ja na poczatek kupilam tylko 1 butelke + sterylizator parowy jak maly mial ok 3 mies zmienilam na wieksza a w mniejszej nosilam cos do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumun z Centralnego
Butelki Polmosu (tylko z oryginalną zawartością).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wypowiedzi... Rumun ty tu nie na miejscu:/ Myślę o tym zestawie startowym całkiem poważnie no i chyba nie wychodzi to tak drogo jakbym kupowąła osobno wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma dr browna do mleczka a avent do cherbatki i przyznam ze gdy czesto krzywo zajdzie ten odpowietrzacz to mi przecieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka 123 ja jestem z 9 kwietnia tak jak Twoja dzidzia:) hihi tyylko duuuuzo wcześniej, 26 latek temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie AVENT..........
miałam taka do mleka i mniejsza do soków -zdały egzamin na piątke!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi...to może klub dzieci i mam z 9 kwietnia założymy:D:D:D Ciekawa jestem czy taki zestaw startowy da się kupić w sklepie czy tylko na necie jest...muszę się zorientować i jak coś to się w to zaopatrzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Canpol tez jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, dzieki wielkie...tylko że ten link nie działa:( proszę cię wklej jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Avent i są OK a używam NUK teraz z szeroką szyjką ;-) zaczynałam od Aventu - w laktatorze zestawie były butelki, potem kupiłam większą a zaraz kupiłam NUKi i są super z TYM dzidziusiem co to się urodzi też tak będę ;-) najpierw Avent później NUK :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasuj
skasuj procenty w tym linku i sie otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaaa
ja też polecam NUK, mój mały jakos z aventa nie chciał pic a z nuka owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka jest różnica cenowa miedzy Aventem i NUKiem ?? i czy NUKa kupię w sklepie czy tylko w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Avent
Teraz też mam zamiar go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×