Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szybkiepytanie...

Sandomierz - miał ktoś tam ślub/wesele?

Polecane posty

Gość a co polecacie
Oglądałam zdjęcia hotelu Sarmata i wygląda super. Słyszałam jednak negatywne opinie na temat jedzenia, obsługi itd. Zastanawiam się jakie inne miejsce w Sandomierzu będzie odpowiednie na wesele. Co możecie polecić? Może był ktoś na weselu w ciżemce albo basztowym? I jakie mniej więcej są ceny za wesele w sandomierzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
Witam, organizowałam tam kompleksowo: ślub w kościele św. Jakuba - PRZEPIĘKNE MIEJSCE i najwspanialszy na świecie ojciec Tytus!!! to był najpiękniejszy ślub jaki w swoim życiu widziałam :) przyjęcie weselne w pałacu pod Sandomierzem - cudowne miejsce! Pozdrawiam i zapraszam do oglądania zdjęć w galerii na perfectmoments . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleneczka20
Tak jak pisałam wcześniej. Ja polecam Pałac w Czyżowie Szlacheckim jeśli chodzi o miejsce(bardzo duzy plac do dyspozycjii) i styl (ale to zależy od gustu) My w 2009 roku płacilismy 140zł od osoby. To jest strona http://www.hotel-palac.pl/html/second.htm A wiem ze w zeszłym roku otworzyli nowy lokal na PKS-ach DUET. Przegladałam ich oferte i wydala mi sie ciekawa, duzy wybor menu. Ale nic wiecej nie wiem nie bylam tam ani nie slyszalam opinii. To ich strona http://www.duet.sandomierz.org/ Życze miłych przygotowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duet
Nie byłam w Duecie ale jakoś budynek dworca i jego otoczenie zupełnie mi się nie podobają. Czyżów jest ładny ale dość daleko. Grodzki jest przy skrzyżowaniu i przechodnie zaglądają przez okna. Ogólnie jakoś słabo wygląda oferta sandomierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kilka razy byłam na imprezach w domu weselnym "Karolina" i jak dla mnie jest ok, wystrój to kwestia gustu ale nikt nie idzie na wesele czy inna impreze po to żeby gapić się w ściany, jest czysto i estetycznie i to wystarczy. Jedzenie też jest wporządku a ja jem bardzo dużo i jestem bardzo wybredna:) Co do obsługi to nie mam jakiś zastrzeżeń a ceny kształtują się ok 140 zł z tego co pamiętam więc ja polecam ten lokal, za to serdecznie mogę odradzić duet przy pksie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa84
witam tez odradzam Duet dom weselny po starej hali handlowej obok dworca PKS beznadzieja!!!! a na dodatek w zeszlym roku w wakacje zatrulo sie tam kilkanascie osob po weselu salmonella, wiec odradzam!!!!! a o tym nowym lokalu na krakowce Karolina tez nie mam dobrego zdania bylam tam dwa razy na weselu i nic mi sie nie podobalo jedzenie takie sobie bez zachwytu, a obsluga beznadziejna. takz odradzam. ale polecam Zajazd Sandomierski lokal rewelacja, wsrodku pieknie,jedzenie bardzo smaczne a obsluga rewelacyjna polecam w 100%!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela32
Witam tez osobiscie polecam Zajazd Sandomierski lokal rewelacja- ladny i czysty w srodku, ceny takie same jak wszedzie a na dodatek mozna sobie wybrac kolor dekoracji sali- rewelacja!!! jedzenie bardzo smaczne, obsluga mila i przyjemna takze polecam bo sama milalm tam wesele w zeszlym roku w wakacje!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia84
Witam W wrześniu 2011 planujemy wesele sale już mamy zarezerwowano w Kasi Dwikozach, rozglądam się z orkiestro. Czy mógłby mi ktoś coś powiedzieć na temat zespołu Holiday. Wokaliści są z okolic Staszowa. Bardzo byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z sandomierza
Nie myślałaś kochana o DJ-u, ta forma zabawiania gości weselnych staje się coraz popularniejsza, a co najistotniejsze dużo tańsza niż tradycyjna kapela weselna. Niedawno byłam na takim weselu, gdzie gości zabawiał DJ-WODZIREJ,elegancki pan po 40-stce. Przyznam, że po raz pierwszy w życiu tak wspaniale i długo bawiłam się na weselu. Nigdy nie zapomnę tych śmiesznych zabaw i konkursów, które prowadził ten pan. Naprawdę gorąco polecam, przemyśl temat, masz jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też zastanawialiśmy się nad Sarmatą, bo byłby dla nas idealnym rozwiązaniem zwłaszcza że ma hotel na miejscu i duża salę, ale słyszeliśmy bardzo negatywne informacje dlatego wybraliśmy hotel Magnat w Jacentowie jest troszkę daleko od Sandomierza, ale jak tam weszliśmy to nie wyobrażaliśmy sobie już gdzie indziej wesela, jest prześlicznie. Właścicielka bardzo miła i nie zepsuta przez pieniądz co było widać po właścicielach sarmaty. Ślub planujemy w kościele św. Jakuba w Sandomierzu. Teraz jesteśmy na etapie szukania orkiestry. Zastanawiamy się nad zespołem Progres z Tarnobrzega, czy ktoś by mógł się wypowiedzieć na ich temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten hotel Sarmata..,oj blisko Wisły.Mam złe przeczycia.Wydaje mi się,że zmiana na inny lokal to słuszna decyzja.A co do kapel z okolic Sandomierza,Tarnobrzega...te bardziej znane ,jak Progres-spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drag-onka
ja byłam 2 lata temu w Sandomierzu na weselu ( jestem z okolic Szczucina). Ślub był w kościółku w Obrazowie, parafii panny młodej a wesele w Kasynie Wojskowym. Bardzo ładnie tam jest. Sale w sam raz na wesele do 100 osób. Do tego cicha okolica i piękny park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustynka17
witam, my planujemy wesele na przyszły rok... mamy obydwoje obsesje na tym punkcie po prostu...;-) chętnie bym przyjęła, pożyczyła do obejrzenia filmy z waszych wesel by wybrac jakas orkiestre superowa, lokal (zastanawiamy sie na zajazdem sandomierskim, palmasem, wenusem, moze kasia w dwikozach ale miejsce dość nieciekawe) czy ktoś sie podzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.P.K
Witamy, Mieliśmy wesele w maju br. w Zabytkowym Zespole Dworskim Sarmata w Sandomierzu, szczerze polecamy lokal wszystkim parom, które cenią sobie elegancję wnętrz, specyficzny klimat wysoką kulturę oraz smak , jakość i różnorodność potraw serwowanych przez szefa kuchni. Czytając nieprzychylne komentarze wydaje nam się , że wynikają przede wszystkim z czystej zazdrości !!! Prawda jest taka ,że drugiego lokalu na takim poziomie w najbliższych okolicach Sandomierza niestety nie znajdziecie . Jeśli chodzi o menu to każdy ma na przyjęciu to ,co sobie zamówił. Na naszym weselu jedzenia było pod dostatkiem !!! Polecamy i pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczestnik wesela
Ja polecam zajazd sandomierski, westle na którym tam byłem było cudowne, jedzenie super, elegancko podane, do niczego nie można się doczepić, po prostu cudownie. Na tym weselu był Wodzirej wraz z dj, wziąłem specjalnie wizytówkę bo grali i zabawiali jak nikt inny, szczerze polecam, ich strona to www.wodzirejprezenter.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem jedno - byłam w ubiegłym roku na weselu w Zajeździe Sandomierskim, jak weszłam to sala powaliła mnie na kolana do tego stopnia, że aż miałam łzy w oczach ze wzruszenia. Wyobraziłam sobie siebie tam właśnie w roli Pani Młodej za dwa lata. Chylę czoła dekoratorce wnętrz - to musi być bardzo zmysłowa osóbka. Zaskoczyła mnie też bardzo pozytywnie kuchnia - uwierzcie mi tego żarcia było tak dużo, że zakrawało to prawie na rozpustę. A do tego jeszcze można było skorzystać z hotelu. Jednym słowem bajka. Poza tym dobry zespół i goście bawili się do białego rana. A słyszeliście, że w 2012 r. mało, że lokal będzie dwa razy większy to jeszcze ma zmienić swój wizerunek ( w stylu dworku). Myślę, że tego lokalu nie przebije żaden inny dlatego już zamówiłam termin na 2012 r. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem jedno - byłam w ubiegłym roku na weselu w Zajeździe Sandomierskim, jak weszłam to sala powaliła mnie na kolana do tego stopnia, że aż miałam łzy w oczach ze wzruszenia. Wyobraziłam sobie siebie tam właśnie w roli Pani Młodej za dwa lata. Chylę czoła dekoratorce wnętrz - to musi być bardzo zmysłowa osóbka. Zaskoczyła mnie też bardzo pozytywnie kuchnia - uwierzcie mi tego żarcia było tak dużo, że zakrawało to prawie na rozpustę. A do tego jeszcze można było skorzystać z hotelu. Jednym słowem bajka. Poza tym dobry zespół i goście bawili się do białego rana. A słyszeliście, że w 2012 r. mało, że lokal będzie dwa razy większy to jeszcze ma zmienić swój wizerunek ( w stylu dworku). Myślę, że tego lokalu nie przebije żaden inny dlatego już zamówiłam termin na 2012 r. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.sandomierz
Witam wszystkich! Też szczerze polecam Zajazd Sandomierski, ponieważ miałam sama tam wesele i moi goście byli bardzo zadowoleni z wystroju sali i dekoracji, jedzenia jak i obsługi. Wszystko rewelacja jestem bardzo zadowolona i na pewno będę te lokal polecać każdemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko 81
czesc ja mialam wesele w zawichoście w domu weselnym Wenus i naprawde polecam.wlascicielka zna sie na rzeczy,ceny sa przystepne i wystroj lokalu tez jest ladny.jedzenia bylo pod dostatkiem a co zostalo dostalismy do domu.a pozniej zrobilismy tam tez chrzciny.polecam naprawde goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub
W tym roku bierzemy ślub, jednak w mojej parafii jest organista który troszke kiepsko spiewa, czy może ktoś ma do polecenia jakiegoś dobrego organiste?? Będe bardzo wdzieczna za jakiś kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf_małopolska_śląsk_TYCH
>>> Fotografia Ślubna pracuje na terenie małopolski i śląska > www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko 81
a gdzie koleżanko masz ten ślub ze szukasz organisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub
Ślub mamy w Górach Wysokich ok km od S-rza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko 81
w Zawichoście jest organista podobno fajnie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venus, chyba tak nazywała się sala, było bosko. Goście się bawili do rana. Posłuchałam się siostry i wybrałam dobrą salę. Jeżeli jeszcze nie macie fotografa to polecam gościa, tylko nie pamiętam jak sie nazywa. Mam w telefonie jako fotograf :) jego numer: 668508035. Super sesje, ludzkie podejście i da się pogadać. Muzykę mieliśmy super, tylko na końcu wokalista się trochę... za bardzo zagłębił i śpiewał jakby za karę. Ale na 100we warto polecić salę i fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na weselu zorganizowanym przez Dom Weselny Duet, świetna organizacja, dużo miejsca, dobre menu, wszystkie szczegóły odnośnie tego lokalu, wraz ze zdjęciami znajdziecie na www.gdziewesele.pl/Lokale/Domy_weselne1/Dom_Weselny_Duet-2686.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmann
Mam do odstąpienia termin wesela na początku czerwca 2011 w domu weselnym karolina w sandomierzu. Odstąpię po kosztach z powodów osobistych. kontakt 501772507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oodf
nie nie mialam przykro mi moj kwaituszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżo poślubiona
Witam Wszystkich Zdecydowanie polecam hotel Magnat w Jacentowie pod Ostrowcem, sala rewelacyjna, jedzenie również. Fakt troszkę daleko od Sandomierza, ale goście jak weszli na sale powiedzieli że było warto przejechać się ten kawałeczek, bo w naszych okolicach nie ma takich sal. Co do orkiestry to Progres z Tarnobrzega, chłopaki naprawdę są dobrzy. A co do fotografa zdecydowanie Justyna Ortyl. Ten zestaw sprawdził się u nas idealnie, wszystko wyszło super. Życzę wszystkim trafnego wyboru a później tylko "słodkiego, miłego życia...":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandetne reklamy
Przeciez te wypowiedzi na temat zajazdu sandomierskiego to tandetna reklama - w kazdej wypowiedzi po 3 wykrzykniki !!! głupio Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×