Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

siedze w pokoju z 3 facetami i slysze conieco....poza tym kiedys bylam na takim wyjsciu wlasnie z samymi facetami:)bylo ich chyba 8 szt i tak wedrowali od jednego ogrodka do drugiego :)a ja z nimi...i czasem zapominali sie ze wsrod nich przebywa kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze na 19 mozemy sie u niej umowic?co wy na to???zeby oczywiscie mogla sie wyrobic z tymi oknami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co to za kochanek?? widzialas zdjecie ktore ci wyslalam?troche niewidoczne ale moze byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto sie z nami wybiera do wilczka to umawiamy sie o 18,45 przy centralu:) o kuzwa wie jak tam dojechac:)))) ja juz zmywam sie bo mam jeszcze sporo do zalatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana punktu. Umawiamy się o 18:45 na przystanku tramwajowym na skrzyżowaniu Żeromskiego i Mickiewicza. O 18:53 jest tramwaj, więc proszę się nie spóźnić. No, chyba, że ja się spóźnie, to proszę zaczekać:P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa - co to za \"kochanek\" - Ty to masz dobrze :)) a jeszcze dzisiaj babski wieczor Ci sie szykuje. To kto sie wybiera do wilczka oprocz ona i o kuzwa?? A co z sobota?? Bo ja nie wiem czy dam rade - samochod u mechanika :(( a ja w Plocku A co z 15?? Kurcze jakos sie pogubilem.. ide na obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie zaczelo wilekie plotkowanie :)) juz mnie uszy pieka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wszyscy na plotach - tez ide. Kogo uszy beda piekly niech pisze - zobaczymy czy sie sprawdzilo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Mnie uszy nie pieką, no może troszkę - ale to pewnie efekt dwóch drinków. A co.... zaraz zrobię sobie trzeciego. Jak przypuszczałem, dziś cały dzień w \"terenie\". Nie czekałem na tramwaj, który i tak nie przyjedzie bo szyny zdementowane - chodziłem więc piechotą. Dziękuję dziewczyny (głównie o kuźwa...) za mail-e . A teraz trochę pesymistyczny akcent.... ***************************************************** Szczęście jest jak porcelana, łomkie i nietrwałe, czy u jungi, czy u chana, szczęście jest jak porcelana. Cacko, któreś kupił z rana, wieczór w kruchach całe - szczęście jest jak porcelana, łomkie i nietrwałe. R. Kwiatkowski. *****************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich..... Dziewczyny... jak udało się spotkanie ? Czy okna prawidłowo wmontowane ? Kogo dziś boli głowa ? Marzanna... do dzieła. Cześć ona...30// wyprzedziłaś mnie o tyci.. tyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc szlemik....a tak w ogole to masz minusa ze nie przyszedles:) co do okien to panowie wyszli przed 22.....no i oczywiscie zamowilysmy jeszcze u nich na dzis mycie okien.... o..kuzwa zaproponowala zeby myli w stringach ale panowie sie wystraszyli jak to uslyszeli i szybko uciekli;))) co do bolu glowy to przeciez....zawsze ona boli:) nio i wilczek ma superowaego psiaka:))) aha...okna sa tez ladne....tyle ze dzis mialysmy sprawdzic parapety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie się nie wystraszyli i nie uciekli, tylko wrócili do żon i do dzieci. Stringi... ładne rzeczy. Facet chce pracować, rodzinę utrzymać a Wy ... ...siejecie zgorszenie . Ciesze się, że było wesoło - bo o to przecież chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o sobotę, to czekam teraz na Wasze stanowisko lub inne pomysły. Przypomnę, moja propozycja na stronie 62, wpisy 14:12 oraz 14:38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj rozmawialysmy troche na ten temat i uznalysmy ze najlepiej jechac gdzies nad jakas wode- jezeli oczywiscie bedzie cieplo:) poza tym wilczek musi zabrac ze soba psiaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×