Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Właśnie -- sobota. Jedziemy gdzieś ? Kto chętny, proszę się ustawiać w kolejce. Czekam na deklaracje, moją znacie . \"Jolanta\" - Nie słuchaj Jej, o kuźwa... miała wczoraj ciężki dzień. Opowiem Ci. Zaproponowałem w sobotę wyjazd do lasy na piknik. Na cały prawie dzień, niedaleko Łodzi. Z kocykiem , z prowiantem, z.....czymś tam jeszcze. Aby się bawić i grać w cokolwiek. (Ja już mam pewne propozycje). To jest idea \"startowa\". Mile widziana wymiana poglądów, wniosków i propozycji. Co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o kuźwa... jeszcze nie dała deklaracji. Rozumiem, że w skład wchodzą : ona..30// Wilczek.. szlemik.. --------------na razie 3 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... Bo Tobie myli się las z pastwiskami, ale jak pojedziemy - to Ci pokarzę różnicę. A jak u Ciebie sprawa soboty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właściwie nie jest ani pies, ani suka, tylko niedźwiadek:D Ja strasznie dziś zapracowana, ale juz idę do domku, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez znikam do domku milego popoludnia wszystkim zycze:) o..kuzwa-->>kochanek chyba sie wycofal z soboty, tak zauwazylam, no chyba ze masz dar przekonywania i go namowisz?? a wlasnie...twoje cv trafilo juz do odpowiedniej osoby, to teraz musisz czekac na termin rozmowy kwalifikacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostaje na topiku, będę tylko rzadziej bo muszę się komputerem dzielić z synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkim!!! Nareszcie po pracy chwilka odpoczynku i kolejne sprawy ..... Jeżeli pozwolicie to zglaszam sie piaty w takim razie na sobotnią wycieczkę. Szelmik nie mam stringów bo wydaje mi się, że faceci w nich wyglądają nie szczególnie ..... co najwyżej mam sznurek od snopowiązałki jak ktoś proponował taki substytut kilkanaście postów wcześniej ;)hehe Co do watku okiennego to okien nie lubie myć.... ale w miłym twowarzystwie czemu nie polubić ;) Aha dysponuje miejscami wiec jeżeli ktoś chciałby się zabrać w sobote to zapraszam. Szelmik jako kierownik wycieczki proszę o listę co przydałoby się wziąć oprócz tego co było powiedziane wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... cieszę się ze od dzisiaj będziesz mieć same pozytywne stópki .... stopki grunt to dobry humor ;) szlemik....no ja proponowałem miejsce na ramie rowerku ;) ale moge pojechać samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, iż jutro będzie tu dużo uzgodnień na temat - co bierzemy i gdzie jedziemy. Oraz jak jedziemy. Ja co prawda mam propozycję, ale temat -gdzie ? - jest otwarty. Myślałem o lasach bełdowskich, tuż za Aleksandrowem, to jest dosłownie 20 km za Łodzią. Piękne lasy, czyste podłoże, ładne polany, cień,... a przede wszystkim - swoboda, nikt się tam nie plącze. Ta wersja ma jeszcze jedną zaletę, niedaleko Zgniłe Błota. Brzmi okropnie , ale ponoć jest tam ładnie i jest woda. Jutro chyba się tam przejadę i sprawdzę . Sprawdzę również połączenia PKS. Ja pojadę samochodem, bo pojadę z pieskiem. Nie namawiam Cię na jazdę samochodem, lecz przyznam, iż to by załatwiało w pełni przejazd. Bo w ten sposób jest nas już 5 osób i ktoś by musiał jechać PKS-em. A przecież, jeszcze lista nie zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe z tą ramą rowerową to żartowałem Pojadę samochodem postanowione, więc dysponuje jeszcze 4 miejscami... Ale słyszałem że jest zakaz wstępu do lasu z powodu suszy.... hociaż parówa taka że burza pewnie wyskoczy w nocy. Co do listy to również mam nadzieję, że nie zamknięta... Ok ostateczne uzgodnienia co do soboty jutro. Rownież słyszałem o Zgniłych Błotach w pozytywach ale nigdy tam nie byłem więc do końca nie wiem... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem, że jest tam sympatycznie. Lecz chcę jutro tam pojechać i sprawdzić, czy znajdzie się tam jakieś miejsce - gdzie nikt nie będzie przeszkadzał i dwa pieski będą mogły być puszczone luzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×