Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Hehe szlemiku, dobre:D To nie jedziemy tam, skoro nawet pies nie chciał wąchać:) Zastanawiamy się z dziewczynkami jaką to wałówkę na jutro przygotować. Czy nasi panowie mają jakieś szczególne upodobania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jak ktoś ma jakiś sprzęt sportowy lub inny który mógłby być przydatny na naszym pikniku to niech weźmie... ja mam tylko piłke i rower to mogę wziąć piłke do nogi chociaż nie wiem czy będzie użyteczna ;) Albo jakiś instrument można zrobić karaoke np...tak mi coś przyszło do głowy do chyba z głodu ide coś wszamać w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechać pojedziemy, to jest jakieś 5 km dodatkowo. Samochodem żaden problem. A każdy zapozna się z tym ośrodkiem, może się przydać w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję wziąć KARTY do gry (chyba 4 talie wystarczą), różne gry planszowe (proszę się nie śmiać), ruletkę, pokera amerykańskiego (chyba teksas), pistolet wiatrówkę plus tarcze z kulochwytem, i może jeszcze coś mi się przypomni... Jeśli chodzi o kulinaria, wszystko jem i wszystkim się zachwycam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla Was, ja już się nastrzelałem. A przekonałem się, że taka zabawa (to strzelanie) bardzo się podoba kobitkom. Bo kobitki lubią trzymać w ręku mocne argumenty. Mają wtedy większe poczucie władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemiku...mam nadzieję w takim razie że kobietki z naszego topicu mają dobre oko i nas nie powystrzelają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźw... aha kulinarne upodobania to ja jak ktoś mi przygotuje cokolwiek to wcinam bardzo chętnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wtedy biorę psa - poczciwe psisko, szkoda by go było - i oddalam się o jakieś 500 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę do koszyczka same naturalne i zdrowe produkty: chipsy, 7daysy, mleczne kanapki kindera, ciasteczka, jogurty na deser czekoladowe cukierki.. anapracowałem się żeby to wszystko przygotować że hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik....to mówisz że jak kobitki zaczną strzelać to lepiej się oddalić to ja biorę saperkę i przygotuje prowizoryczny okop ziemny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robotopik... Pamiętaj o hełmie. Nigdy nic nie wiadomo. o kuźwa....Może umówmy się o 10.00, to zdążmy jeszcze zrobić zakupy w Centralu. Bo ja faktycznie nic nie mam. Nie zdążyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi w zaufaniu, z kąd Wy bierzecie te wszystkie obrazki ? Bo ja nie wiem jak zrobić kwiatuszka, łapkę, itp.... Tylko nie mówcie nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik...to myślisz że ja te wszystkie pyszności sam zjem poczęstuje wszystkich takiego jedzenia domowej roboty na pewno nie jedliście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde , jak będzie padać to się pochlastam. Proponuję wspólne \"Ojcze nasz....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ... co mam nacisnąć aby te embriony się pokazały podczas wypisywania tekstu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja mam po prostu wypisać odpowiedni symbol lub tekst, a one same wyskoczą , tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×