Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

hehe embriony ta nazwa bardziej mi się podoba hhehe :-D trzeba wpisać te znaki które są podane koło tych embrionów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa.... Fajne, podoba mi się. A pamiętasz - kiedyś przesłałaś (to chyba Ty) piosenką o przygodzie, czy coś w tym stylu. Masz może jej tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy przygarniecie do siebie jeszcze jedna łodziankę, tak Wam zazdroszczę że juto pojedziecie, sama nie mogę ale może następnym razem jeśli mnie zechcecie do swego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robotopiku wiesz co, nie wiem co się czasami dzieje z moim netem:( nie dostałam od Ciebie zadnej wiadomości na gg, a teraz sprawdziłam archiwum i te wiadomości są:( już drugi raz mi się tak stało:( nie wiem o co chodzi, więc nie gniewaj się, ze nie odpowiedziałam na wiadomości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam sie do Was dostac chyba faktycznie cos szwankowało, cieszę sie że mnie przygarniecie bo czytam Was od jakiegoś czasu ale dopiero teraz zdecydowałam sie odezwać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P O B U D K A T O P I K O W C Y ! ! ! W S T A W A Ć ! ! ! Ś W I A T P R Z Y G O D Y C Z E K A ! ! ! Dziś też miałem kłopoty, aby się tu dostać. Trzykrotnie po próbie wejścia na 76 stronę, klepsydra była długo aktywna... po czym pokazywała się pusta strona na monitorze. Poprosiłem moderatorów o pomoc. D Z I Ę K U J E M Y ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje, mam (miałem) kłopoty z dostaniem się na 76 stronę. Po długim \"namyśle\" wyświetlała mi się pusta strona. Dziś jak już się dostałem, to nie mogłem zapisać na niej treści wpisu. Poprosiłem o pomoc moderatorów. D Z I Ę K U J E M Y ! ! ! *************************************************************** A teraz do topikowców... P O B U D K A ! ! ! W S T A W A Ć ! ! ! Ś W I A T P R Z Y G O D Y C Z E K A ! ! ! Priti Women.....--- O kuźwa... ma rację, lepiej późno niż wcale. Przecież już dziś mogłabyś dołączyć, choć mogłyby być kłopoty z miejscami w samochodzie - bo chyba jest na \"styk\". Ale zaryzykować można, a może dysponujesz również pojazdem - byłoby jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że wszystko wróciło do normy. Jeszcze raz, chóralne.. D Z I Ę K U J E M Y ! ! ! ...i życzymy wszystkim moderatorom udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ma niech weźmie aparat fotograficzny cyfrowy. Trzeba upamiętnić to przełomowe zdarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×