Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

co tutaj znowu taka cisza:) o..kuzwa tak w ogole to chyba ktos nowy sie pojawil:) trzeba bedzie....ale o tym to chyba pogadamy jak sie spotkamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *jolanta*
czesc chyba jutro na 90% pojade z wami, jesli oczywiscie znajdzie sie dla mnie miejsce , no i jezeli pogoda bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie... \"Jolanta\"-- Miejsce na pewno się znajdzie, tylko jak się z nami skontaktujesz gdy nie będziemy już na topiku ? Może prześlij mi na pocztę swój nr telefonu - na wszelki wypadek. Dziewczyny -- Czytałyście moje poranne wpisy ? Stoimy na stanowisku - PLANu A , tzn. wyjazd za miasto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczek.... Ty będziesz sama czy z siostrzyczką ? Poza tym - może udało by Ci się zwolnić z obowiązku powrotu na 17-18. Pomyśl... i zadziałaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze inna propozycje....oczywiscie jak bedzie pogoda, tyle ze to jest ok 50-60 km od łodzi ale okolica super, woda czysta, las.... http://www.przykona.pl/dir/grafika/wiadomosc/24/z11.jpg Zbiornik wodny Przykona zlokalizowany jest na obszarze górniczym w obrębie zwałowiska wewnętrznego odkrywki Adamów w osi starego koryta rzeki Teleszyny Środkowej w granicach gminy Przykona. Od strony wschodniej zbiornik otoczony jest kompleksem leśnym. Sa tez rowery wodne i inny sprzet rekreacyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem otwarty na każdą propozycję, lecz to jest pod samym Turkiem - i pewnie ten Turek tam wylegnie . Poza tym Wilczek na pewno nie wróciłby wcześniej. Trochę bliżej jest Jeziorsko. Jeziorsko - może być ciekawym tematem do rozpatrzenia na 15 sierpnia. Tak sobie tylko głośno myślę, ale dostosuje się do większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ktoś musi podejmować bardziej zdecydowane kroki, znowu muszę to być ja. Proponuję jutro godzina 10.00 zbiórka przy wejściu do Centralu od strony Piłsudskiego. Jedziemy do lasów bełdowskich , blisko i można w razie pogorszenia sie pogody szybko wrócić. Dziewczyny ja z robotopik załatwiamy transport a Wy załatwiacie zaplecze kulinarne - może być ? No chyba, że dzień się zacznie taki jak dziś - to wtedy nici z wyjazdu. Dlatego przypominam - czy przygotowujemy PLAN B - na niepogodę, czy każdy sobie siedzi w domku ? Podaje skład do wyjazdu... ---ona..30// ---Wilczek... ---o kuźwa... ---robotopik ---szlemik oraz ---\"Jolanta\".............na 90% ---siostra Wilczka.... czekamy na potwierdzenie. A gdzie się podziali..../oliweczka/........uśmiechnij się..... a może zuzanna.........marzanna podtopiona.......... kris...........Igragitara......... Niestety Strejowie nie mogą, rapi..... w Płocku...... stokrotka...........w Spale. Pewnie o kimś zapomniałem. Proszę o potwierdzenie lub ewentualne poprawienie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30// --Ok. zbiórka 10.30. Przy czym, nie wiadomo czy pojedziemy do Zgniłe Błota, bo bez sensu jest jechać nad wodę gdzie nie można się kąpać. A gdzie Ty jesteś ? Autobus do Łodzi 7.30 ......? o kuźwa... Za bardzo nie wierzcie obrazkom , byłem tam dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy czym nie wolno wnosić własnego prowiantu. I nie wiem czy wpuszczają z pieskami, jeżeli nawet tak to musi być cały czas na smyczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostateczną decyzję można podjęć jutro, w końcu są to małe odległości. Ważne żeby była pogoda. A gdzie jest Wilczek....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę, że przygotowania idą pełną parą :) słuchajcie, gdyby jednak coś i uskutecznialibyście plan B spotkania w mieście, to niech ktoś da znać, to może godzinkę czy dwie byśmy wykombinowali na spotkanie, bo niestety cały dzień to nie w ten weekend :( Szlemik, daj jakąś podpowiedź do kalambura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strejowa... Oczywiście trzeba zacząć od - ludolfiny, co to takiego ? drugi człon to jest określeniem bardziej poetyckim (lub garbarskim), co prawda można się spierać co do formy - l. pojedyńczej czy mnogiej, lecz nie powinno to stanowić problemy. Rozwiązanie jest 6-literowe i niestety dziś raczej nikt o tym nie myśli, co innego wczoraj - w taki upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×