Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Strejowa... Jak lubisz takie zagadki , to polecam na stronie 24 wpis z 14.07 o godz, 08:33. To moja trochę lepsza produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutroo jeszcze prawdopodobnie bedzie moja kolezanka z nami, ale o tym bede wiedziala dopiero wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi! udało mi się ten stary kalambur rozwiązać :) chociaż powiem że nie jest tak łatwy jak na początku się wydaje :) a z obliczami twarzy nadal mam problem :/ ech... właśnie zaczęło padać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja mam dzis zajety dzien a co do jutra to umowilam sie z igragitara, jesli go namowie na wyjazd to sie odezwiemy tutaj dzis wieczorem, a jesli nie to prawdopodobnie bede sama...oczywiscie jutro pod centralem o 10,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj robotopik a skad ty slyszales o naszym topiku, skoro ja stwierdziles jestesmy slawni w e-swiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest za lutomierskiem ale nie w strone kazimierza(taka wioska) ale w strone chyba jerwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie...ja juz wychodze...jakby cos sie zmienilo do jutra to dajcie mi znac smskiem bo tutaj juz mnie nie bedzie do poniedzialku jak narazie ostatni plan to jutro o 10,30 przed centralem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstepie widze ze wczoraj zaciął mi się enter wic przepraszam za te kilka takich samych wpisów.... co do pogody to może być w kratke ale ma być ciepło w każdym razie trzeba brać pod uwagę aby się gdzieś schować pod dachem jakby co... Ok postaram się jakoś chronologicznie ustosunkować do wiadomości... szlemik.... komfort w pracy jak internet mam tylko jakoś wszyscy w chcą zarazić mnie swoimi problemami i brak wolnego czasu kompletnie ;( nie dostałem od Ciebie maila ale wysyłam mój numer tel na Twojego i poproszę jeszcze raz o Twój telefon witaj jolanta... jestesmy razem świeżynkami w topiku cieszę się z tych 90% ale wiadomo że lepsze jest 100% więc co z tą 10? te zgnile wygladają na zdjęciach ok ale jak szlemik zrobił wizję lokalną to nie jest tak super... Więc zbiórka o 10.30 jutro i zobaczymy czy będzie ładne słoneczko, w każdym razie ja zatankuje samochód na full i możemy jechać wszędzie gdzie będzie pogoda... ale nad planem B warto pomyśleć tzn pozostaniem w Łodzi hehe oj zaczytał zaczytał.... a w międzyczsie wciągam mały obiadek;) O topiku słyszałem/czytałem na forum gazety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, tak dłużej być nie może!!!! Trzeba się wymienić adresami mail i numerami telefonów. Jak mamy się ze sobą kontaktować poza netem?? No jak?? Tylko ona..30// ma numery do wszystkich, ale przecież biedna nie będzie zawsze wszystkiego załatwiała sama, czy szlemik!!! Wysyłać mi swoje numery telefonu, ale to już!!!:D:D:D Ja też już wysyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie... o kuźwa...... I bardzo dobrze - tak trzeba. Brawo. robotopik....--Nie wiem dlaczego ale wysłany do Ciebie mail, wrócił do mnie. Zaraz odczytam swoją pocztę i wyślę Ci sms-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa.... To mały błąd - pewnie z pośpiechu, nie krzycz na robotopika. Bo nie będzie chciał z nami pogadać w godzinach wieczornych, a wiesz przecież jak tu wtedy pusto. robotopik....Potwierdź przy okazji czy dostałeś ode mnie sms-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Zgniłe Błoto, to owszem film pokazuje prawdę, lecz tę tylko - którą się można pochwalić. Nie pokazuję wody z bliska i samego brzegu. Zresztą można jutro tam pojechać i zobaczyć, i decyzję podjąć tam. O kuźwa... Ponieważ mieszkasz obok mnie, to podjadę po Ciebie o 10.15. Ale w zamian weź dodatkowy koc, niech sobie leży w bagażniku. Jak znam życie, na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa....Któraś z kobitek, chyba z \"zaprzyjaźnionego\" topiku (była też u nas), ma taką stopkę : \"Grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne tam gdzie chcą\". Bardzo mi się ten teks podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domu Mea kulpa moja wielka mea kulpa już poprawiłem adres e-mail przepraszam wszystkich którzy chcieli wysłać mi miłe maile teraz możecie;) szlemik...dostałem smsa i mam już Twój numer także jutro się jakoś znajdziemy o kuźwa...jak ja lubie stanowcze kobiety, że hrrrr....widzisz nie napiszesz, że siedzisz w domku a tak byśmy wyskoczyli może na jakąś kawencje porozmawiali o czymś miłym....no ale nie wszystko stracone...;) Aha melduje wykonanie zadania, że zakupiłem namiot polowy w postaci foli malarskiej grubej o powierzchni 20m2 ale lepiej żeby nie było potrzeby jej wyciągać. A swoją drogą było by śmiesznie jakbyśmy chowali się pod taką folią podczas deszczu a ten deszcz miałby wartość 50 m3 na m2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pasuje Ci jutro o 10.15 , będę jechał Zgierską od strony rynku, czyli przy tej zatoczce byś czekała. OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robotopik... To się robi spad, wiążąc środek i dodatkowym sznurkiem mocując go powyżej pozostałej powierzchni. Ja sznurki mam. Dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jestem wariat, wstaję o 6 rano. Dziś też. Pojechałem o 7 rano, wziąłem psa do pomocy. A ten nawet powąchać tych zdechłych ryb nie chciał, a bardzo lubi się kąpać i świetnie pływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×