Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

nio ja mialam taka info:) jesli chodzi o wygrana, to za 3 dobre odpowiedzi, jest piwko:) zatem kuzwa ma 1 odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tate Modern, czyli londyńskie muzeum sztuki nowoczesnej znajduje się w budynku po dawnej elektrowni na południowym brzegu Tamizy w dzielnicy Southwark. Obiekt stanowi ciekawą i niebanalną alternatywę dla klasycznych muzeów i galerii. Jest to jedna z najpopularniejszych atrakcji miasta, W 2006 roku muzeum odwiedziło prawie 5mln turystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo:) i takim akcentem kończe moj dzisiejszy dyzur i znikam na uczelnie:) buziaki do wszystki :) jutro mam wyjazd integracyjny do szczyrku, a w piatek londyn:) zatem tutaj powinnam byc za jakies 2 tygodnie:) to sie niezle naczytam--mysle ze troche uzupelnicie tutaj stron??? z londynu powinnam tez sie od czasu do czasu odezwac, bo bede miala dostep do necika:) pozdrowionka i do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enowa -- 5 mln ? niezle, wydaje sie nieprawdopodobne, bo to wychodzi....ponad 13 000 dziennie!!! niezly tlok, tam musi byc :-D (choc ja takiego tam nie pamietam, ale to juz dawno bylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc niebieska - nie ma lekko. Niestety niedlugo uciekam. Jutro wolne wiec zapowiada sie dluzszy weekend. Pewnie dopiero w poniedzialek sie tutaj pojawie, chociaz.. kto wie kto wie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc rapi -- dobrze, ze wpadles bo tak samej sie dziwnie siedzi :-) ja tez niedlugo sie zbieram, jestem dzis, delikatnie mowic, troche zmeczona :-) A Tobie: Milego dlugiego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D ale chyba niestety nie mam kogo witać:( Nie szkodzi:) Ludzie, bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo wam dziękuję za wczoraj:D Zrobiliście mi naprawdę super ekstra czad niespodziankę:D W pierwszej chwili nie wiedziałam co się dzieje a nawet was nie poznałam:D Swoją drogą ciekawe jaką miałam minę:D Jesteście super👄🌼 A co do dzisiaj....stokrotko, zrobiłam tak jak kazałaś z tymi włosami, tylko różowej bluzki nie miałam skąd tak szybko wziąć, ale za to specjalnie wyciągnęłam podkoszulek spod swetra tak, żeby wystawał spod spodu i nie użyłam antyperspirantu:D A jaki efekt? Doskonały:D Małe poprawki i do oddania:D:D:D Wielkie dzięki:D:D:D👄 szlemiku-kwiatki piękne i ładnie pachną. Wszyscy się jeszcze długo nimi zachwycali:D Bardzo dziękuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Prowadzicie jeszcze rekrutację nowych członków / członkiń :) czy też tak dobrze Wam ze sobą, że juz nikogo nie chcecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekta?? No no no :):) Znaczy, że bez prania mózgu sie nie obędzie? :) Już mi sie podoba :P [ukłon połączony z dziewczęcym dygnięciem] Imie widać w stopce :) lat 29 - bez dwóch miesięcy :P pedagog z wykształcenia - chyba i z zamiłowania, ale... :P męża nie posiadam żadnego - ani obecnego, ani byłego, potomstwa na stanie brak :) Dziekuję [ukłon połączony z dziewczęcym dygnięciem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×