Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

hej! Niestety musiałam wtedy wyjsc, coż ominęlły mnie dwa zdjęcia. I niestety nie mam innych pomysłów na odpowiedzi, jak te, ktore juz padly: pomniczek przed wejsciem do wydzialu zarzadzania i fontanna w parku Sienkiewicza :-) szlemik, dzisiejszy dzien byl naprawde inspirujacy, i wiesz podsunal mi pomysly na MNOSTWO miejsc w Łodzi, ktore sa w jakis sposob charakterystyczne. Mam nadzieje, ze bedzie ciag dalszy. Kto jutro ma dyzur??? Jesli nie ma chetnych to ja sie zglaszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam od samiutkiego rana:) jak tam wczorajsze przenoszenie nagrody wilczka?moze panowie sie wypowiedza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ale juz znikam do pracki- pozdrowienia dla wszyskich a ten konkurs na nick dla marzanny to dobry pomysl niebieska stokrotka - skoro masz dzis dyzur to moze zorganizuj ten konkurs?? pozdrawiam wszystkich serdecznie i cieplutko mimo zimnej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, zaspalem dzisiaj do pracy :(( to pewnie te wczorajsze wnoszenie nagrody tak mnie wyczerpalo :P chociaz chwila... w sumie to nie takie rzeczy sie nosilo :)) hmmm... musi byc inny powod... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki_30
witam witam:) to rapi78 chyba wczoraj bylo cos mocniejszego po tej nagrodzie? skoro zapsales:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki30 - no wlasnie nie... i moze dlatego zaspalem :)) hmmm... usmiechnij sie - ja sie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! No tak, dzis moj dyzur a ja mam full pracy :-( ale z dzisiejszego dyzuru na pewno sie wywiaze, moze tylko nie w tej chwili. Kris, socjopatka -- OK - mowisz i masz: Oglaszam konkurs na nick dla socjopatki, ktora, mam nadzieje, juz niedlugo nie bedzie socjopatka!!! czekam na propozycje!!! -- jak sie pojawia to urzadzimy oficjalne glosowanie :-) leeeeceeeeeeeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnij sie i rapi pija herbatke, luki obserwuje, ona i kris pracuja, socjopatka zniknela (do srody jak rozumiem). szlemik chyba wyjachal, wilczek na urlopie, solamina -gdzie jestes? taaak, to chyba juz cala gromadka :-) aa, jeszcze, o kuzwa, zapomnialam o o kuzwa...(moze ona jeszcze spiii??) uwaga -- czekam na propozyje dla socjopatycznej marzanny bez nicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnij sie - herbatka lux - poprosze na wynos :)) kuzwa - ladnie to tak pozno wstawac... choc z drugiej strony zalezy co Ci sie snilo :)) Czekamy na opowiesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnij sie - ok, w takim razie czekam na herbatke. Tylko ma byc taka prawdziwa angielska, odpowiednio pażona - ma sie te wymagania :)) kuzwa - My Cie nie znamy :)) musisz opowiedziec - jak sie powiedzialo A to trzeba powiedziec i B. Tak wiec czekamy na opowiesc. Wlasnie rozsiadam sie wygodnie w fotelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska_stokrotko ty chyba telepatka jesteś :D i co z tym konkursem na nick :)) ja proponuje "topikowa Marzanna " albo w ogole nick z Marzanna w środku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solamino -- konkurs na nick dla marzanny niestety przegral ze snem kuzwy i herbatka u usmiechnij sie :-) i chyba tylko my jestesmy nim (konkursem) zainteresowane. Coz, trudno, choc tez uwazam, ze marzanna powinna zostac marzanna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że trzeba troszkę kogoś poznać aby dobrze trafić z nowym nikiem. Marzannę jeszcze słabo znamy więc ciężko coś wymyśleć. Gdyby to np. był konkurs na nika dla rapiego to ja już mam:D El nygusso de Español :D I wiem, że wszystko się zgadza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×