Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

witam niebieska-->>ten malpi gaj bedzie u mnie na integracji:) tez zaluje ze w lodzi tego nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no barrrdzoooooo cicho.... wez sie w koncu za nich wszystkich i ich troche poopierdzielaj to moze sie wezma do robienia zapiskow na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też nie mogę. Z tego co wiem to jeszcze Ty ona..30// nie miałaś dyżuru:P i jeszcze się dzis wykręcasz:P No ale w dyżurach też muszą być jakieś \"weekendy\" więc powiedzmy, że mamy weekend w dyżurowaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to niech bedzie. Zaraz napisze 7 dwuzdaniowych wpisów i wtedy bedzie ok. Tylko jak nikt sie nie bedzie odzywal to przeciez sama do siebie nie bede pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kris co u ciebie ?kiedy w koncu do nas dolaczysz??? nadal meczysz tych biednych studenciaków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa tez moglabys cos napisac. No i dodatkowo sie wytlumaczyc dlaczego ciebie nie bylo we wtorek. KRIS a kiedy do nas dolaczysz?bo na to pytanie nie odpowiedziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona_30 - nie ma lekko, jak dyzur to dyzur :p No i wydaje mi sie ze vice, z racji powiezonej funkcji, nie musi sie z niczego tlumaczyc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to 5 wpisów dwuzdaniowych juz mialam. Pozostały mi jeszcze 2 sztuki. To moge powiedziec ze dyzur na topiku nie jest taki straszny nawet jak sie ma sporo pracy. Rapi--\\>> a co to za podlizywanie sie vice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze tutaj samo lizusostwo:) slodzenie i nic wiecej(oczywisie mowa o vice i rapim). Kuzwa a tak w ogole to czy ktos do ciebie dzwonil??bo mial to zrobic wczoraj. Jestem ciekawa bo inaczej musze go znowu przywolac do porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podlizywanie, tylko kiedys sam bylem vice i wiem jakie sie ma prawa... (obowiazki mozna pominac) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to chciałam ogłosić, aby wszystkie kobiety, dla których najważniejszą rzeczą i największą ambicją w życiu jest wyjście za mąż i sprawdzenie się jako kura domowa, od tej chwili pozamykały się w domu i siedziały cicho. Przez jedną taką zmuszona jestem dziś ugotować obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z tym obiadem? to TY wychodzisz za maz??? cos tutaj nie rozumiem.... no i chcialam dodac ze 7 wpisow dwuzdaniowych juz mam, czyli moj dyzur zakonczony;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo juz myslalam ze bedziemy miec jakies swieto:) A w ogole to kiedys masz zamiar to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramowa dyrektywa
hej:) wpadlam z pozdrowieniami, widze ze temat nabral rozpedu... fajnie ze potrafiliscie sie tak zgrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×