Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

cisza bo ..pracujemy :-D a kuzwa obiad gotuje, wilczek urlopuje i imprezuje, rapi czeka na swoj \"deadline\" (lol, a spytam z ciekawosci, udalo ci sie rozwiazac ten problem?), usmiechnij sie zwiedza Londyn, a reszta....? nie wiem :-D a Ty co robisz, luki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
a ja tez pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska - \"deadline\" bedzie dotrzymany :)) problem praktycznie rozwiazany :)) wlasnie jestem po lunch\'u i delektuje sie muzyczka, no wasnie gdzie moje obiecane DM?? :)) (to niebieska nie bylo do Ciebie), a za cztery godz jak wyjde z roboty... hmm... az sie boje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
a czy wy dzis gdzies sie wybieracie?bo jak dotad nikt nic nie deklarowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uciekam do domku zycze wszystkim udanego popoludnia i wieczorku jak net zadziala mi w domu to sie odezwe(jesli znajde czas) 👋 papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to znow ja :-) ona -- polaczenie gsm nie dziala mi do ciebie. Mila pani informuje, ze \"nie ma takiego numeru\" :-( rapi -- no to gratuluje rozwiazania problemu :-) zasluzyles na relax, zimne piwko i masaz tajski ;-) a kuzwa niech mysli co chce :-P luki -- jak widac w tym tygodniu chyba nic nie bedzie :-) ale spoko, my za dlugo nie potrafimy wytrzymac bez siebie :-D kris -- o jestes :-) a tu wszyscy zbieraja sie juz do domow. I jak \"kampania wrzesniowa\'? papa, ja tez juz sie zmywam i pewnie...do poniedzialku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska - hehe to tak jak u mnie :)) masz racje zasluzylem na relax.. luki - w tym tygodniu nie ma wspolnego wyjscia (chyba ze o czyms nie wiem). Kazdy indywidualnie :)) usmiechnij sie - co z moja herbatka?? ja tez zaraz uciekam... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78 Twoja herbatka bedzie jak wroce, chyba ze.....dojedziesz do mnie do Londynu????co ty na to?weekend wolny przed Toba, to moze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem juz w domku, nawet net mi dziala, tylko gg cos szwankuje:) sluchajcie....wlasnie co z dziejszym wyjsciem???niebieska stokrotka z mezem maja wolne od 20 i powiedzieli ze w razie czego do nas dolacza, a co z reszta?ktos ma dzis ochote sie gdzies wybrac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..30 - ja dzisiaj odpadam... mam wieczor Polsko-Ukrainski :)) usmiechnij sie - Nie ma takiego miasta Londyn, jest Lądek, Lądek Zdrój.. :p w ten weekend nie ma szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
to co wybieramy? * w RIF RAFIE Impreza taneczna z muzyką lat `70 i `80. Gra DJ Michał. * ZAPIECEK występ zespołu COFFEINA Informacje Miejsce: Zapiecek - oberża folkowa Data wydarzenia: 14.09.2007 Godzina: 21:30 Tagi: Cena Wstęp wolny Opis Coffeina - wieloskładnikowy ( otwocko-łódzko-warszawski ) zespół uzależniający, w ciągu ostatniego roku można ich było usłyszeć w mocnej dawce m. in. na Yapie i Bazunie. Poetyckie teksty, melodyjne i niekonwencjonalne kompozycje z charakterystycznym brzmieniem akordeonu i mandoliny. W czasie ich koncertów drastycznie wzrasta zapotrzebowanie na.... tlen. znalazlem te 2 propozycje ale napewno jest wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu szpieg
Uwaga Uwaga! Dziś w godzinach 13:30-14:30 wyśledzono obywatela szlemika. Obywatel przebywał w centrum handlowym Manufaktura, gdzie spozywał bardzo niezdrową żywność w tamtejszym fast foodzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu szpieg
i dodam ze ten szlemik bardzo mi sie spodobal, chyba mam na niego ochote...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
o szlemik ma wziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnij sie - a, to zagranica jest. To ja teraz musze isc, sprawdzic, ech... :p A wiec pogloski o szpiegu byly jednak prawdziwe. Poprosze kopie raportu na mojego maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak:) jak go ludzie juz szpieguja to .... ok to w takim razie dzis odwolane wszelkie spotkania topikowe:) znikam na zakupy, zycze milego weekendu wszyskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnij sie - to nie jest smieszne, tylko przypomnial mi sie cytat z filmu \"Mis\" ... jak sie poczulas urazona to przepraszam, nic zlego na mysli nie mialem... ja tez juz uciekam, rowniez zycze wszystkim udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Witam od rana!!! Nowy tydzien!! Hellooo!!! rapi -- i jak relaksik weekendowy? A czytajac twoje ostatnie wpisy wpadal mi do glowy pomysl, ze urzadzic wieczor filmowy z Misiem lub Rejsem. Klasyka. kuzwa -- jak tam bieganie na szpileczkach?? :-) A swoja droga chetnie cie kiedys zobacze taka..szpileczkowa :-D usmiechnij sie -- haha, chyba wiecej tych herbatek bedziesz musiala urzadzic, po rapim wszyscy do ciebie wpadniemy :-) ona -- to juz masz net w domu? luki -- jak widzisz, w tym tygodniu nic nie wyszlo, ale moze w najblizszy piatek gdzies wyjdziemy. Co Ty na to? Mozemy sie zaczac organizowac juz od dzisiaj ;-) szpieg -- no ladnie, ciekawe czy szlemik wie, ze ktos go sledzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×