Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Gość luki_30
przeciez to tylko zdjecia to dlaczego sie polowa wstydzi? skoro impra była udana to tylko dowód tego że dobrze się bawiliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
szkoda ze ich nie zobaczymy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc szkoda ze w piatek nie wychodziliscie nigdzie na miasto, bo wtedy napewno bym dolaczyla, tym bardziej ze w łodzi byłam ok 22;) ona...a jak twoje zdrowko ?poprawilo sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc enowa niestety zdrowko nieciekawe....:( a jesli chodzi o piatkowe wyjscie to moglas do nas dolaczyc, poznałabyś całą ekipe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze sie mowi..dołączyc...ale przeciez ja sie nie moge pchac do kogos nie znajac właściciela, no i wolałabym się z wami spotkac na neutralnym gruncie to musisz sie kurowac, bo jak bedzie z wyjazdem do londynu?a jak wczoraj wrociliście?poza tym przeczytaj maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja WAS juz odkopuje;) w ten weekend bede w Łodzi równiez to moze tym razem ja WAS gdzies wyciagne????to w zamian ze mnie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enowa - torcik czekał;) nie wiem, czy ja tak prędko dam się odkopać... Właśnie myślę o jakiejś emigracji... może Burkina Faso czy insze Fongafale na atolu Funafuti... Wrócę za jakieś 10 lat, nikt już nie będzie pamiętał imprezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wilczek_29, ale naprawde wole spotkac sie z WAMI gdzies np w centrum, w jakims pubie, klubie.... rapi78 co z panem K?przyjechal?poza tym jestem ciekawa jak wyszła ta sprawa?czy wszystko oki?bo wtedy zaczelabym kolejny etap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogole to mam propozycje zeby wszyscy zniszczyli swoje zdjecia z imprezy... i zadnych, ale to zadnych aparatow na takich eventach.. :)) luki30 - uwierz mi, nie musisz zalowac ze nie widziales zdjec... ja widzialem i zaluje... enova - ja sie raczej na nastepny weekend nie pisze - musze sie zastanowic nad swoim postepowaniem :p usmiechnij sie - juz w Polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78 no nie mow glupot:) wszyscy sa mlodzi a mlodosc to zabawa:) to masz zamiar bawic sie jak bedziesz na emeryturze? i co z panem k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enova - nie mowie glupot, a tak sie zakopalem, ze z panem K. od czwartku nie mialem kontaktu. Ale dzisiaj wieczorem to nadrobie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mi chociaz przysle maila....bo tel jest u \"lekarza\" chyba ze pozno w nocy bede dostepna pod tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak bede w weekend w Łodzi to was wszystkich odkopie, i zadnych wymówek;) bede tez z pewnego powodu cos swietowac, dlatego was tez zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ja znowu nie moge znaleźć kolczyka... To już trzeci w ciągu trzech miesięcy... Te imprezy... Rapi78, przychylam się do pomysłu zniszczenia zdjęć:) Proponuję jeszcze zresetować wszystkim uczestnikom pamięć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wy naprawde przesadzacie, to co to za impreza bez alkoholu i w ogole?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, znam taki plyn ktory moze zresetowac pamiec, ale na razie go nietykam... nawet jak mi lekarz zaleci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczylam zdjecia ----ja pierdziele!!! kuzwa -- a co podoba ci sie stan uzebienia obecnych na zdjeciu ?? :-P (najsmieszniejsze, ze oboje bylismy trzezwi do bolu :-D ) mnie podoba sie zdjecie nr 26 :-D a tych powyzej 30-go w ogole nie ma co komentowac....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×