Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

ja nic nie potwierdzam, niestety tez szukam potwiedzenia albo zaprzeczenia :)) i prosze juz zakonczyc temat zdjec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGŁOSZENIE NIEWYBORCZE: moja siostra zaadoptuje szczeniaczka, może być największy mix wzorów i kolorów, byle rozmiar mini:) Jesli mogłabym sugerować, lepiej suczka, coby mojej zwierzynki nie niepokoił po podrośnięciu:P Czy ktoś coś widział, słyszał, wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa...-> a co takiego okropnego robisz, że się dobijają? Moi udają, że mnie nie znają, ale dobijac się nie próbują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ale jeśli wymyśla, a mimo to się dobija, to chyba oznacza, że chce uczestniczyć w tym, co mysli, że robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich obecnych i nieobecnych. O kuźwa... Bardzo dziękuję za zdjęcia, trochę się nawysyłałaś. Zdjęcia są w porządku, nie ma się czego wstydzić. Aparat był trochę uszkodzony i dlatego któreś tam nie wyszły. Właśnie uświadomiłem sobie, że te zdjęcia są najlepszym dowodem na to, iż tworzymy coś więcej niż zwykłą topikową paczkę. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą 🖐️ Wlasnie wrcilem do Lodzi , przejrzalem zdjecia (kuzwa dzieki za przeslanie :) ) i niezle sie usmialem :D Ale nie ma co zakopywac sie pod ziemie ani wyjezdzac do Burkina Faso (chyba ze w celach turystycznych ;) ) bo zdjecia sa normalne :)...zwlaszcza ze cenzor zadzialal :P Zreszta nie takie rzeczy robilo sie ze szwagrem po pijaku :P :D ;) Wilczku... bede sie rozgladal za szczeniaczkiem dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich - poprzedni wpis jest moj :)) chyba jeszcze sie nie rozbudzilem - ide na kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi...-> a już myslałam, że się na nas obraziłeś i dlatego milczysz... Czy ktoś znalazł szczeniaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ona kuruj sie bo wyjazd nas czeka przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×