Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

no to teraz zagadka ode mnie. Dość znana więc możecie wiedzieć. W wypadku samochodowym bierze udział ojciec i syn. Ojciec niestety ginie, a syna przewożą w stanie ciężkim do szpitala. Rozpoczyna się operacja, przychodzi chirurg, patrzy na pacjenta i mówi: Nie będę operować to to mój syn. Kto to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinky Winki ;)) jak nie, to za kare strzelam sobie w kolano :)) ...zartowalem tez wymysle jakas zagadke, taka bardzo trudna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wy wymyślacie trudne zagadki to ja zadam prostą, tak dla zabicia czasu :-) Co to jest: jest podłużne, ma 15 cm długości i kobiety dostają na jego punkcie świra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam specjalnie dla szlemika zagadkę matematyczną:) ale niech inni też próbują:) Oto ona:) Zadanie: Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat Dziecko będzie 5 razy młodsze od matki Pytanie: Gdzie jest ojciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwiazanie zagdki \"o kuzwy\" - ojciec jest w Irlandii??? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra na powaznie - wydaje mi sie ze ojciec jeszcze o wszystkim nie wie (matka zreszta tez nie) - kobieta 20lat jest w pierwszym tygodniu ciazy (roznica 21lat), za szesc lat dziecko bedzie mialo 5lat i 3 miesiace a matka 26 (czyli prawie 5razy mniej). Wiec jezeli ojciec nie jest w Irlandii :)) to moze poszedl na wyklady? Chyba ze sa wakacje - to lezy na plazy i popija piwko??? Mozliwosci jest duzo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie jego zdjecie?? :)) moze to mnie naprowadzi?? hmm. czyzby wlasnie ojciec lezal kolo matki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak nie kolo matki to moze na matce ;)) teraz to ja juz nic nie wiem :(( musze brac sie za robote, ale jeszcze pomysle... Ale wydaje mi sie, ze pol oscypka to mi sie nalezy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwiązałeś zagadkę:) ojciec jest na matce:) oto obliczenia: Rozwiązanie: Dziecko ma dzisiaj X lat, a jego matka Y lat. Wiemy, że matka jest 21 lat starsza od dziecka. W następstwie: X + 21 = Y Wiemy również, że za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Możemy zatem napisać następujące równanie: 5 (X + 6) = Y + 6 Zastąpimy Y przez X i rozpoczynamy rozwiązywać: 5 (X + 6) = X + 21 + 6 5X + 30 = X + 27 5X - X = 27 - 30 4X = -3 X = -3/4 Dziecko ma dzisiaj -3/4 roku, co jest równe -9 miesięcy... Rozumując matematycznie, można przez to dowieźć, że matka jest w tym własnie momencie BZYKANA!! Rozwiązanie: OJCIEC JEST NA MATCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam... trochę mnie nie było.. Odp. Kto ojcem dziecka ? Pomoc sąsiedzka. a poważnie-- matka - 20 1/4 lat. ................dziecko - minus 3/4 lata ojciec pewnie poszukiwany, a kobitka z Samoobrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, no to udalo mi sie :)) i nie podladalem :)) faktycznie nie moglo byc w Irlandii, no chyba ze matka tez jest w Irlandii. W dzisiejszych czasach to bardzo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....wybacz stokrotka , mnie same sprośności przychodzą do głowy. Ale nie dziw się, wiesz przecież dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik -- a dlaczego? nie wiem. Dlatego, że jestes matematykiem..? a może facetem?... hmmm...nie wiem :-) ktoś jeszcze zgaduje, czy mam podać odpowiedź? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska - nie mam pojecia jak rozwiazac Twoja zagadke?? a teraz cos ode mnie - tez troche matematyczna: musimy uzyskac liczbe 24 wykorzystujac jedynie liczby 1,3,4,6? (Nie ma liczb dwucyfrowych). Można dodawać , odejmować , mnożyć i dzielić, uzywac nawiasow. (Nie podnosimy do potegi, pie pierwiastkujemy itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....bo za bardzo tęsknię za żoną. Zadowolona ? Och te kobiety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy te cyfry mogą się powtórzyć ? tzn - zastosować dwukrotnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik --no tak...przykro mi, że nie ma twojej polówki teraz z Tobą. :-( to może zastosujesz sprawdzony sposób kobiet i jednocześnie odpowiedź na zagadkę: czekoladowy batonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyfry nie moga sie powtorzyc... kazda trzeba uzyc tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×