Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

o kuzwa -- no co Ty, choćby mnie przypiekali zywym ogniem to nie powiem :-D bryzolin -- ciekawa uwaga, ale mozna powiedzieć, że wszystkie istoty zywe, nie tylko człowiek, pojawiają się po to by przekazać swoje geny i zapewnić przetrwanie gatunku, a swoich chromosomów w szczególności. U nas w grupie, większość osób już zadbała o przyszłość swoich genów i nie są zainteresowane dalszym \"reprodukowaniem się\". Realizujemy wyższe potrzeby, głównie psychiczne - rozwijanie własnych zainteresowań, przynależność do grupy, aktywność. Także muszę Cię rozczarować, akurat na tym topiku sexu nie będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być uczciwym, o kużwa ma prawo wiedzieć - co się stało z jej oscypkami. O kużwa ....Twoje oscypki zjadł kelner z resztą obsługi - serio, dzięki temu pozwolił nam na konsumpcję nazwijmy to \"własną\", nawet przyniósł talerz i sztućce . stokrotka -- niestety są osoby , które kierują się tylko instynktem zwierzęcym a ludźmi są tylko w sensie biologicznym. Cóż , errare humanum est - ja współczuje takim jednostkom, lecz ich ignoruje. Ale - nikt nie komentuje mojej zagadki ? Czy za trudna? Czy nie macie czasu ? Czy ciekawa ? Itp... Czy dać wskazówkę ? Chyba nie jest trudna , bo młodszy zrobił ją w 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka -- tej wersji z kelnerem trzymajmy się do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik -- tak, tak!!! to kelner ..on zjadł wszystkie oscypki a nas przegonił i powiedział, żebyśmy do nich już nigdy nie wracali ;-) (i tak rodzi się plotka..;-) szlemik -- wyspałam się i oto co mi się objawiło: czy w Twojej zagadce chodzi o Hamleta ? :-) mam nadzieję, bo fajnie mi się rozwiązywało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wątek sexu jako głównej siły sprawczej. Zgadzam się z bryzolinem (szlemik chyba nie za bardzo ;-) że koniec, końców i tak wszystko sprowadza się do jednego i że nie ma przyjaźni męsko-damskiej, platonicznej miłości a w reklamie jest 70% sexu, inaczej nic by się nie sprzedało (sprawdźcie sami!). My (topikowcy) swiadomi takiego stanu rzeczy postanowiliśmy zrobić coś wbrew naturze i zaryzykować stworzenie grupy, która potrafi pohamować swoje pierwotne instynkty. Nie wierzysz, to sprawdź sam i przyjdź na nasze spotkanie w realu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - jesteś rewelacyjna, dokładnie tak, ( młodszemu trochę podpowiadałem - czyli się nie liczy ). Zagadka nie była trudna - prawda ? Więcej czasu mi zabrało jej wymyślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka może będziesz krzyczała na mnie razem z ona..30//, lecz nie posłuchałem Was w/s nagród w TURNIEJU w BILARD - który organizujemy w czwartek. Na moje usprawiedliwienie ..... mój znak zodiaku - baran. I właśnie chciałem ogłosić, że nagrody już są. Moim skromnym zdaniem, całkiem ciekawe. Na pewno nie zgadniecie - co to, choćbyście grali ze mną w 20 lub więcej pytań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa --- nie mozemy powiedziec bo to by byla kryptoreklama :-P szlemik -- ty uparty, rogaty baranie! :-) zobaczymy co kupiles, mam nadzieje, ze bedzie EXTRA! a zgadywac nie bedziemy, w koncu to ma byc niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kużwa... taki czerwonoskóry kelner od Siuksów. A pro po ... przypomniał mi się dowcip : Pewna blada twarz jest przywiązana do pala a indianie tańczą już taniec śmierci... Blada twarz myśli sobie - \" Ale mam przejebane ! \" Na to odzywa się jakiś tajemniczy głos, nie wiadomo skąd i mówi .. -- Wcale nie masz przejebane, przecież tak mocno cię nie związali, rozwiąż się, wyciągnij temu z prawej tomahawk i walnij nim tego co ma największy pióropusz... Blada twarz tak uczyniła, rozwiązał się , skoczył i wyrwał tomahawk, i sruu.... temu z największym pióropuszem.... -- A co teraz ? -- podniesionym głosem pyta blada twarz z nadzieją na dalsze instrukcje. Głos odpowiada z satysfakcją -- Teraz to dopiero masz przejebane... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka -- ale dzięki tym oscypkom facet nas zapamięta i może będziemy mieli tam \"chody\" w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę się \"zmywał\", coś trzeba zjeść i przygotować się do meczu, dziś \"wielki rewanż\" w siatkówkę za mistrzostwa świata ... Polska - Brazylia, o 20.00 na Polsacie lub Polsat-sport, a jednocześnie walka o finał w LIdze Mistrzów. Życzę tobie o kuźwa i innym spokojnego wieczoru.. .......POLSKA MISTRZEM... du du du .......POLSKA MISTRZEM...du du du .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie stokrotka też życzę spokojnego wieczoru... .....czyżbyś sobie kupiła laptopa ? Czy jesteś dziś wyjątkowo w Łodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kużwa.... ten dół to uczelnia, chłopak czy ..tak ogólnie ? Jestem w stanie coś zaradzić , pomóc ? Jak ja mam doła, co jest obecnie częstym zjawiskiem, to właśnie puszczam sobie muzyką. Nie jest lżej, ale jest milej ? Zasmuciłaś mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tę słoneczną niedziele. Dziś planuję mały wyjazd samochodem 20-30 km poza Łódź, do malowniczego zakątka Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich - taki mały rekonesans względem imprezy 15.08.07. Jeśli ktoś nie ma planów na dzisiejszy dzień a miałby ochotę na 2-3 godzinną wycieczkę w te rejony , np. zaraz po obiedzie - zapraszam. Będzie mi bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie ludziska:D Mój dół trwał jakąś godzinę a potem wróciło wszystko do normy:D Dzięki szlemik za odprężającą muzykę:) Moje plany na dziś: jadę do rodziców na obiad a potem moje kochanie zabiera mnie gdzieś na wycieczkę, nie wiem gdzie:) Ech...wiatr we włosach....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×