Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Witaj o kuźwa... , Jak by coś Wam nie wypaliło , to ochoczo zapraszam Was oboje. W razie czego masz do mnie nr telefonu. stokrotka , ona..30//, rapiu78 ---- tu dziś nie zajrzą, ale zapraszam egipcjanka ..., kris69, czy kogoś innego, kto miałby ochotę się do nas przyłączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem z powrotem , gdyby ktoś chciał porozmawiać, przyłączyć się do nas - zapraszam , będę dyżurować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Na dobry początek upalnego dnia - dowcip, który ma tę zaletę, że jest krótki : Spotyka ślepy kulawego, --- Jak Ci idzie mój drogi ? -- pyta ślepy. --- A ... jak widzisz. -- odpowiada kulawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, ale dzis nie bede miala za duzo czasu zeby tutaj zagladac....zatem milego gadania zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. ona..30// --- Rozumiem, po urlopie trzeba nadrobić zaległości w pracy. Ale może jakaś fotka z gór, abyśmy sobie pomarzyli ? Egipcjanka... --- Szkoda, ze nie jesteś z okolic Łodzi. Mieszkasz daleko, czy bardzo daleko ? Jest szansa abyś kiedyś realnie się do nas przyłączyła ? o kuźwa... --- Cieszę się, że dołek Ci minął. Jak jeszcze powiesz, że muzyczka , którą Ci zadedykowałem - trochę zadziałała , to będę dumny. kris69 -- Gdzie jesteś ? Liczę na Ciebie. rapi78 -- Nie wiem czy pamiętasz, że czwartek masz zajęty, bo.... PRZYPOMINAM ! W ten czwartek o godz. 18.00 organizowany jest PIERWSZY KLUBOWY TURNIEJ W BILARD. Planowany czas ok 3 godzin, Zapisy codziennie w godzinach : 00.01 - 23.59 na tym topiku, mile widziane są również osoby towarzyszące z możliwością udziału w turnieju. Proszę się zgłaszać, bowiem wcześniej chcę przygotować specjalną planszę na wyniki. Nagrody czekają (na razie na mojej komodzie). Zapraszamy również osoby, które chciały by do nas dołączyć. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście szlemiku, że twoja muzyka podziałała:) dlatego ten dół trwał tylko godzinę:D A teraz słucham sobie massive attack:) A o której godzinie to spotkanie w czwartek?? Może w końcu uda mi się dotrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kużwa..świat jest jednak mały a ludzi dużo :) witaj miło 🖐️ Doły maja to do siebie, że przychodzą, ale równie szybko znikają. Trzeba sobie wypracowac sposób na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kużwa... --- w czwartek o 18.00, \"zaklep\" sobie od razu ten termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam, dziękuję. Ah.. te góry. Współczuje Ci, że musiałaś wracać. Ja też muszę wracać, do obowiązków. Na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris69
co tutaj takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kris69__>>co u ciebie?juz po urlopiku?czytales moze propozycje szlemika?moze sie dolaczysz do nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris69
a gdzie to spotkanie billardowe i o ktorej?> czytalem i z checia sie dolacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, dzisiaj tu jest tak cicho. Stokrotka i rapi78, pewnie byli zapracowani, ja zresztą jak widać też. dopiero co przyszedłem. Jeszcze względem czwartkowego turnieju, CO WOLICIE..... w Manufakturze, czy w pewnym klubie na Wileńskiej - gdzie będzie przytulniej , lecz nie ma takiego zaplecza kulinarno-rozrywkowego. Dziś jestem tu - już do końca dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilczek_29
Witam wszystkich serdecznie, mieszkam w Łodzi stosunkowo niedługo (dwa lata) i prawdę mówiąc niewielu mam tutaj znajomych. Chętnie bym poznała osoby, które lubią się dobrze bawić... przy kartach na przykład, albo przy scrabble. Niestety, bilard to dla mnie czarna magia :-(, ale może mogłabym trochę poćwiczyć? Wyniki nie są chyba najważniejsze, tylko miłe towarzystwo i dobra zabawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×