Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

A teraz coś (mam nadzieje) do śmiechu ...... W nocy, pewien facet łazi w sypialni od ściany do ściany.... Rozbudzona żona dopytuje się : --- Stary co ci jest ? --- Kobiety mi się chce ! ---- odpowiada mąż. Żona rozochocona odkrywa kołdrę i zachęca : --- No to chodź ... Na co on : --- .... no przecież chodzę !! A może ktoś inny powie dowcip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznajemy :-) park w Nieborowie oczywiście :-) to może przerzucimy się na zagadki geograficzne? nie będę pokazywać zdjęcia, bo byłoby za prosto :-) Niewielki kościół w stylu romańskim, wybudowany w XI wieku nad jedną z wiekszych rzek województwa łódzkiego. Jego patron byl pustalnikiem, mieszkał w grocie, jest świetym od niepłodności i chorób psychicznych. Gdzie jest ten kościółek i jak nazywa się jego patron? (podpowiem: nie jest to Miś Uszatek :-D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik -- brawo!!!!!!!!!, tak to właśnie ten kościółek w Inowłodzu. chyba geograficzne zagadki nad lepiej wychodzą :-) a dodatkowo poznamy jeszcze fajne miejsca w okolicy. A może teraz Ty podrzucisz jaką zagadkę ze swoich ostatnich wojaży? macie jakieś info od ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..aha..... i jeszcze jedno.... Ten park jest w Arkadii, ok. 5 km. od Nieborowa, ale zmieściłaś się w marginesie błędu. Jak Ci się podoba utworek z moich młodzieńczych lat ? (Z wpisu o 6 rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje nad zdjęciami z moich wojaży , to kwestia czasu.. Mam zamiar dziś wysłać sms-a do ona..30//, z pytaniem : jak się rozwija sytuacja, czy wraca w weekend czy zostaje w górach dłużej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik -- lol, park jest w Arkadii ale mowi sie, ze jest w Nieborowie. Wiesz kościółek Idziego jest tak naprawdę w Zakościelu, no a mówi się, że w Inowłodzu (to tak na marginesie :-) porannej muzyczki jeszcze nie sluchalam, nie bardzo mam mozliwosci. a sms do ona to bardzo dobry pomysl. to moze opiszesz (w miare tajemniczo) jakies fajne miejsce gdzie byles niedawno? bedziemy zgadywac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ostatnia moja wędrówka (podobnie jak większość) nie obfituje w zabytki czy rozpoznawalne zakątki naszej łódzkiej ziemi. Są to raczej wędrówki po parkach krajobrazowych i rezerwatach przyrody. Na razie nie mam ciekawego materiału. Ale mam to na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten przebój z młodzieńczych lat, to małe oszustwo, bo ja jestem takie duże dziecko... ...zgodnie z ... \"................................................. , już szron na głowie i nie to zdrowie, lecz w sercu ciągle maj.\" I tu quiz : Jaki tekst powinien znaleźć się w pierwszej linijce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsi panowie dwaj... ale to chyba nie do naszego topiku...:-) to może to: rezerwat niedalego Łodzi, którego celem ochrony jest las bukowo-świerkowo-dębowy oraz pewne poerozyjne formy geomorfologiczne, o łacznej długości ok. 2,5 km. szlemik--byłes tam? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację z uzupełnieniem pierwszej linijki. Uważam jednak, że nasz topik jest dla obu płci, każdy by chciał się weselić. Co do rezerwatu, to mam problem. W woj. łódzkim jest 7 parków krajobrazowych i aż 88 rezerwatów przyrody. Trochę się gubię i wskazówek za mało, to może być jeden z rezerwatów Łódzkich Wzniesień lub z gminy Tuszyn. Już wiem to Rezerwat Parowy Janinowskie. Jeszcze tam nie byłem, a szkoda. Geografia jest (a raczej była) moją kolejną pasją. Ja za 30 min znikam, już dawno temu powinienem wyjść, lecz ta pogoda mnie odstrasza. Za 30-40 min jednak muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zaproponować ona..30//, aby nie kupowała tych małych oscypek lecz duże. Będzie ekonomiczniej i chyba wygodniej, a my je i tak pokroimy w plasterki. Co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość z ostatniej chwili..... ona..30// wraca jutro / pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska_stkrotka
szlemik---ale mnie nie bedzie przez weekend 😭 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO PILNE !!!! ona..30// wraca jutro, czy w piątek pasuje wszystkim na degustacje oscypków, picie piwa, ploteczki.... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, o kuźwa, rapi78, kris69, marysia_ , egipcjanka malutka, lub inni wtajemniczeni... zgłoście się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. przy czym teraz ona..30// sms-em uzgadnia ze stokrotką czy to czwartek czy piątek... myślę, że za parę minut będzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u Ciebie o kuźwa ? Jest szansa na wcześniejszy termin obrony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sms-owałem z ona..30// Jej pasuje czwartek ale na 19.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×