Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Niebezpieczne ? przyzwyczajenie robi swoje, w końcu niebezpiecznie jest wszędzie. Więccej pewnie gadania, niz to prawda. Pozostanę Waszym obserwatorem...a może uda się kiedyś dobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egipcjanka..... Liczę na to , że kiedyś do nas \"gościnnie\" zawitasz, może gdzieś w połowie drogi Łódź-Wawa , gdy poniesie nas w te rejony... O kuźwa..... witaj Twój wczorajszy smutek promieniował aż z mojego monitora. Życzę Ci szybkiego powrotu do grona uśmiechniętych. Ul. Wileńska odchodzi od Retkińskiej. Tam jest kameralny klubik ( 3 stoły ) , sympatyczni właściciele, lecz na ewentualną rozmowę z nimi i rezerwację czekam na naszą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wolę osobiście przy manufakturze:) Albo też w silver screen. To wysyłałam tak daleko fale??:) A jeśli chodzi o przysłowia to ja znam takie: Kto rano wstaje.....temu cały dzień chce się spać Kto pod kim dołki kopie....ten pracuje w kanalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D O B R E ! ! ! ( uśmiałem się ) Z decyzją poczekamy na pozostałych, ... pewnie skończy się na Manufakturze. Tam jest wiele jeszcze innych atrakcji... sami zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris69
witajcie,ja tez pisze sie na wilenska. pozdrowka, pozniej cos naskrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia__
kolejne spotkanie? witam was serdecznie w ten goracy i upalny dzionek.Ja tez chcialabym sie nauczyc sie bilarda:) i tez wolalabym retkinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ... Witam ona..30/, marysie_, krisa69 -- miło, że pamiętacie. ona..30// -- Nie wiesz co u stokrotki.. i rapi-ego, czy coś się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja wczoraj mialem awarie w pracy - brak internetu :(( Cos siadlo na laczach albo serwer sie przegrzal. Nie moja to dzialka wiec sie do konca nie interesowalem o co sie stalo. Szczegolnie ze zajety bylem zwalczaniem skutkow upalu :)) u mnie w pokoju bylo 35stopni. Dzisiaj podobnie - masakra, zaraz chyba sie rozpuszcze. Co do czwartku to nie wiem czy bede - chca mnie wyslac na 2 - 3 dniowa delegacje poza Lodz - nie chce mi sie, probuje sie wymigac ale zobaczymy jak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie pisalam do ciebie smska:) z pytaniem co sie stalo:) a jesli chodzi o upal to jak przyszlam do pracy to klimatyzacja byla nastawiona na 18 stopni to wyobrazcie sobie jak bylo zimno:) teraz juz jest ok- 22 stopnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :-) wszystko ok :-) czwartek aktualny, osobiście tez wolę retkninię!! (choć nie kojarzę gdzie jest ten klub bilardowy - możemy sie spotkać w jakimś charakterystycznym miejscu i później iść razem). wilczek-- witaj wśród wesolych łódziaków! ona -- serdeczne dzieki za fotki, ech.. jak tam jest pieknie... o kużwa -- liczę na Ciebie!! :-D kris, marysia, egipcjanka -- pozdrownienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć rapi , trochę byłem zaniepokojony, już chciałem interweniować na policji. Na wszelki wypadek zajmij stanowisko : Manufaktura czy Wileńska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och stokrotko... bałem się , że z maleństwem masz kłopoty... ale żeś mnie wystraszyła... Praktycznie głos stokrotki przeważył na korzyść Retkini, ( rapi - w razie czego , podjadę po ciebie ). Zatem dzwonię na Retkinię , a jak jesteście ciekawi tego klubu to kliknijcie.... http://www.9tka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... Ciebie też zabiorę na tę Retkinię, abyś nie błądziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ile osob jest chetnych???ja zabieram ze soba jeszcze chyba 3 znajomych, ale to bede wiedziala jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawiałem z jednym z szefów klubu, co prawda opala się nad morzem ale są przecież komórki... Czwartek godz. 18.00 - Wileńska 38. Nie wykluczone , że będziemy mieli cały klub dla siebie. Ok, o kuźwa.... potem się umówimy, przyjadę po Ciebie. Wiążącą odpowiedź w/s rezerwacji obiecałem dać za 20 min. Odliczcie się - kto idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×