Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yuyjyujyu

ZOBACZCIE JAK POWINNY WYGLĄDAC PIERSI KOBIECE!WASZE NIGDY NIE BĘDĄ TAKIE..

Polecane posty

Gość yuyjyujyu
JA Mam wieksze niz renata na tym filmiku..i co zazdroscicie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jestesmy kwita
heheheh zapewniam cie, ze kazda z nas wolalaby byc plaska niz roic tak glupie rzeczy na forum. nie mam sie czego wtydzic i uwazam, ze zdna kobieta nie ma chyba, ze rozumem nie grzeszy...chyba rozumiesz analogie.. moze wytlumczysz nam zalegla sprawe z wazeniem cyca przez ginekologoa oraz fakt po co komu wielkie cycki. wiem, ze mozna nimi udusic faceta, ale po co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisys no. .
a co mnie obchodzi jakas renata szmata.... czy tam agata ...hihihihi normalnie poleglam ze smiechu ... hahahah sikam no......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyjyujyu
ALE JA MAM WIĘKSZE CYCKI NIZ ONA A WY BYSCIE CHCIALY TAKIE I ZAZDROSCICIE NAM..NAWET TAKIE JAK RENATA BYSCIE CHIALY MIEC MALE BO MACIE JESZCZE MNIEJSZE OD NIEJ A CO DOPIERO ODE MNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co wam chodzi
nie wiem czy tobie mozna czegokolwiek zazdroscic...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jestesmy kwita
cycate sloneczko, ale czego mamy ci zazdroscic, bo ja dalej nie wiem? przeciez jak sama twierdzisz jestes tego pewna po ciazy nam urosna conajmniej 2 rozmiary i to do konca zycia!!!!!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisys no. .
zawolam chlopa hahahha ale sie usmieje hahahahah normalnie lepsze to niz komedia.... hahah ahhahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyjyujyu
WYBACZCIE ALE MUSZE ISC NA TV N BO ANIA PRZUYBYLSKA BEDZIE GOSCIEM DZIS U KUBY wiec zegnam panie i wróce tu ale juz z moja oryginalnafotką cycków i same zobaczycie ze nie klamalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jestesmy kwita
aaaaaaahahahahahah nie no nie moge, ten topic doprowadza mnie do lez ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co wam chodzi
Boże widzisz i nie grzmisz....:O uważaj zeby cie cyce do ziemi nie przyciagnely...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisys no. .
cycata kaleka szuka pocieszenia/ kochana tu nie ma odkaplexiaczy hahahahahahahahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyjyujyu
TY NIE WOŁAJ CHLOPA BO JAK ZOBACZY TEN FILMIK Z RENATA TO BEDZIE O NIEJ MARZYL A NIE O OTBIE I W NOCY BEDZIE MYSLAL O JEJ CYCACH..TY GŁUPIA PINDO..ON SIE ZAKOCHA W RTENACIE JAK ZOBACZY TEN FILMIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co wam chodzi
no tak... musi sprawdzic jakie ma przybylska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jestesmy kwita
to obejrzyj sobie Anie i zobacz jakie ma idealne cycuszki w rozmiarze duzego B, a malego C i wtedy moze dojdzie do ciebie, ze nie kazda laska chce miec jak dojna krowa wymiona;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisys no. .
szacunek---- nawet lesba nie mowi tak glosno o swoich upodobaniach w cyckach...a co dopiero nie robi z siebie glupka jak ty hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyjyujyu
TWÓJ CHLOP PATRZY ZAWSZE N AULICY ZA WIELKIMI CYCAMI A NIE NA TWOJE MALE RODZYNKI..HAHA ŻAL MI CIEBIE:)HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co wam chodzi
"pindo" dobre dobre....... :D:D myslalam ze to archaizm.. a tu prosze.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jestesmy kwita
tak, napewno jej facet pokocha renate i wezmie z nia slub i bedzie rano przy sniadaniu mowil do jej cyckow.przykro nam, ze twoj facet przedklada je nad ciebie, ale jak sama twierdzisz w koncu sa idealne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyjyujyu
JA MAM DOPIERO 27 LAT A MAM CYCKI E JUZ A ZALOZE SIE ZE BEDE MIEC WIEKSZE JESZCZE I FACECI MOJA DROGA SZALEJĄ ZA MNĄ A TÓWJ FACET JAKBY ZOBACZYL MECYHCE TO BY SIE SPUŚCIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyjyujyu
PRZYBYLSKA MA MISKE male b idiotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jestesmy kwita
widac, ze nie znasz roznicy miedzy chlopem, a mezczyznam, tak samo jak miedzy cyckiem a piersia. skoro jestes taka biegla to jaki obwod brodawki wokol sutka jest najbardziej pozadany bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co wam chodzi
ja zaraz mojego faceta zawolam.... to sie spusci jak to przeczyta!!!:D:D:D sikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co wam chodzi
i kolor brodawki!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jestesmy kwita
wybieg z tym, ze masz 27 lat nie byla madrm posunieciem...upsss...teraz to ci bardzoooo wspolczuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyjyujyu
sieroto pojebana zazdrosc zżera co?? pewno zresz tabletki na to by ci urosły cyce a nic nie dziala..na darmo zresz tabsy antykoncepycjne i zbuerasz kase nasilikon ..zobacz jakie twa matka ma male dojki..ty takie same bedziesz mieć ..zaraz spadam na kube i przybyslką zal mi was połaskie idiotki z niedomytymi szczękami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jestesmy kwita
napisz nam jeszcze czy masz na nich wlosy, to tez jest wazne w ogolnym odbiorze, nom i po czym ci sutki stercza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyjyujyu
BRODAWKI TYLKO RÓZOWE A NIE KAKAOWE BO MOJ FACET NIE CIERPI TAKICH KAKAOWCÓW ..SĄ PASKUDNE A JA MAM RÓŻOWE SUTECZKI OKOLO 7 CM SZEROKOSCI..I CO ZAZDROSC ZŻERA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co wam chodzi
i kolor brodawki!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jestesmy kwita
kultura nakazuje matek do sporow nie mieszac. ale od ciebie kultury wymagac nie bede w koncu jak sie ma mieso w biuscie zamiast mozgu nie ma czego oczekiwac. zapeniam cie, ze pigulki antykoncepcyjne nie powiekszaja biustu, ale twoj ginekolog jest secyficzny bo ci cycki wazy wiec o tym pewnie nie wspomnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jestesmy kwita
nie no jaki facet jak mowilas, ze masz chlopa? co to ma byc taka nie konsekwencja no! skandal. a powiedz mi nie dlawi sie takim cycem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×