Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

cześć sorki, że tak późno ale ja nie wiem już jak mam tym moim czasem dysponować,żeby na wszystko go starczyło to i tak cud że nie padam o 18 godzinie na nos :-P Paula, ty też przeprowadzka w pracy? nie noś tych pudeł, bo rozumiem że od tego kręgosłup ci odpada? nadwislanko👄 tak to już w życiu bywa, u mnie jakby zamieszane, pomieszane ale nie jest tak źle, ja miałam przeszczęśliwe dzieciństwo, bardzo beztroskie i kochające, wieczna zabawa, dorastanie buntownika :-P a studia i w spokojności i w zabawie :-) teraz tez nie jest źle, choć czasu na podróże mi brakuje.... jeśli każdy z nas znajdzie coś malutkiego - szczęśliwego w życiu to już jest dobrze, reszta potoczy się sama i będzie kwitnąco... Andziu👄 no to współczuję pewnie Nadiunia marudna teraz... mam nadzieję, że szybko jej minie ząbkowanie, choć przypominam sobie swojego chrześniaka to płakał sporo i często....współczuję naprawdę... Ana👄hahahahahahah bardzo dobrze dogadałaś burakowi jednemu, najpierw na siebie powinni się spojrzeć, jak to niektórym brakuje wyczucia taktu.... ja jestem pełna podziwu że Ty masz taki optymizm aż człowiek zaraża sie od ciebie czytając Twoje wypowiedzi pełne uśmiechniętych buziek :-D nika👄 życzę udanego transferu, skoro już przeszłaś tyle to dasz rady kochana i wszystko się ułoży, zwłaszcza że masz już maluszka, bądź dzielna 👄 enigma👄 no widzisz ile kasy zaoszczędziłaś przez Warszawę? no ale skandal że tyle musisz zapłacić za te badania👄 no i trzymam kciuki za udane testy...., ja to jestem ciekawa co za płeć się u ciebie kryje, stawiam na syna:-) choć mogłabyś przysłać jakiejś swoje aktualne zdjęcie już z brzusiem cholero mała....to bym była pewniejsza.... dziewczyny nie chwalcie mnie tak bo sie znarowię:-D hihihihihihihi albo będzie mi się nos do góry zadzierał hihihihihi:-D Goluś👄 cieszę sie że poszło tak dobrze, tylko jestem w szoku że pozwolił brać ci aspirynę gdzie w novum na karcie jest napisane że nam nie wolno....nic nie rozumiem...jesteś bardzo dzielna i ja jestem z Ciebie bardzo dumna, wiem że sie uda, i czuję że będziesz w ciąży przede mną, ja jak zwykle pierwsza zaczynam a kończę ostatnia:-( a co do mojego optymizmu to staram się, choć czasem jestem zupełnie obojętna i nie chce mi się myśleć :-Phihihihihi odpoczywaj i się niczym nie przejmuj.... ja już zaciskam kciuki Lara👄 co się stało? nie smutkaj się nam tutaj kochana i pisz tu z nami, czasem wiele z nas ma pod górkę ale w końcu wyjdziemy na równinę... a ja już dostałam plamień i jutro @ będzie jak nic, no więc będę dzwonić jutro do dr i zobaczymy co powie, wiecie co, jakoś myślałam że troszkę przesunie sie to w czasie a teraz zaczynam sie czuć niespokojnie.....ale ja i tak nastawiam sie na drugie podejście do stymulacji.....tak jak doradził dr L... uciekam dziś wcześniej do łóżka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika33
Dziekuje za slowa otuchy. Golka ja tez mialam in vitro u prof. Szamatowicza. Faktycznie pani Asia jest sympatyczna zreszta pani Iwonka tez. Jak ja miala te wszystki usg i pobieranie krwi to bylo jakies 9 kobitek ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem Nika i Golka, musicie gdzieś niedaleko mnie mieszkać.... Ja mieszkam 70 km od Białegostoku a Wy? emika, dziewczyny mają rację. Od Ciebie bije tyle ciepła.... Byłam wczoraj u gina, potwierdził ciążę. Mam brać luteinę podjęzykowo i nestatyn e czy co ś takiego bo mam podobno lekki stan zapalny. Na usg zapisałam się na 1 października. Cieszę się, ze chodzę na książeczkę zdrowia i nie muszę płacić.Wolę sobie te pieniądze na coś innego odkładać. W międzyczasie mam zrobić badanie na mocz krew i coś tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka ja do Białegostoku mam ponad 230 km, ale zdecydowałam się tutaj bo jest taniej. A ja dzisiaj zaczęłam odczuwać prawy jajnik czyli reakcja prawidłowa na leki. No i odpukać wyjątkowo głowa mnie nie boli. Może przez ten wyciszacz mnie bolała, bo obniżyli mi poziom hormonu, który częściowo odpowiadał za moje bóle głowy. Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski:):):):) A ja wczorja byłam u mojego doktorka po skierowanie do to udg genetyczne:) i zróbil mi usg ale przez brzuch:) i mój sportowieć:P lub sportsmenka:P ma juz 5 cm:):):):) i robiła fikoły. Odbijała sie nózka od macicy i fiku miku salto i raz głowka była na dole a raz u góry:) smiac mi sie chciało bo bosko to wyglądało:) Gin mowi ze sportowiec jakis rośnie:) Wszystko oki ,teraz czekam na to usg genetyczne i test pappa:) Emika:) mi dookoła wszyscy mowia ze będzie synek ale ja cos czuje ze córcia:) pamietam jak wrózka mi to kiedys przepowiedziała wiec póki co obstaje przy tym. Chociaz powiem Ci ze wsjo mi rybka:) Za rok jadę po pozostałe moje 2 snieżynki:) Emika:) to to Ty juz wkrótce beziesz sie cieszyła:):):):):):) Iwona:) raz jeszcze gratuluję:) musiałas się ciężko napracować;););) ale teraz to dopiero przyjemnośc?:) no nie? Lara;) hello;) co to za smutaski:( Głowa do gory :) dzis słonko świeci:) A co u Estellki? i Beti???? Maklady:) wyłaź z krzaków:) aaa i wiesz co .... jesli mogę Ci cos poradzic to zaraz po owu bierz luteine albo duphaston ,ja pamietam jak myszka brała odrazu i teraz bawi Kubusia;) poza tym zastanawialas sie moze nad inseminacją????? moze sprobowac????? Goisaczek:) halo jak sie czujesz????????? monik!!!!!! a dzie foty dla mnie???? Ika:) co u Ciebie????? Suzinka:) jak tam Mateuszek? Iskierko:) nie pamietam czy Ci pisałam ale po ostatnich fotach chyba na buzi schudłas??? wyglądasz super:) Andzia:) Zabajonek:) Asik:) Ana:) Sabra ❤️ ❤️ Paula:) menia:) Sysia:) foli!!!!!!!!!!!!!!!! halllllllooooooo???? cichacze odzywac sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! enigma z wrażenia jakies dziwne skróty walisz :) udg - hmmm ... czyżby ujrzeć dupkę i genitalia ?:p ha ha żartuję of kors :) cieszę się, że wszystko w porzo z wielkoludkiem twoim :) teraz bryka bo ma miejsca ze ho ho, potem będzie co najwyżej smyrać mamusie po pęcherzyku, żeberkach, żoladeczku i te pe :) EMika - pogodynko ty nasza :) Golka - cieszę się, że wszystko powoli do przodu. Reszta bebek buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane jesteście przekochane:-D 🌻 🌻 🌻 Wiecie co, może to wydać sie nieładne z mojej strony, ale troszkę posprzątam w naszej tablece nr II są tam osoby których już od pand roku nie ma więc pozwolę sobie je wyczyścić a jak wrócą to wpiszą sie na nowo oki ;-) TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....21.09......badania i może transfer blastocyty w październiku 27 m-cy........Warszawa Golka26..........9.09.......29..........?...... już 3,5 roku.....przygotowania do punkcji i transferu Estella .........24.08.....27......20.09........prawie 3 lata.......Warszawa-około 14.09 zaczynam przygotowania do ICSI AnA 30............22.08.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów Iwonka👄 jeszcze raz życzę cudownych 9 miesięcy i może wskoczysz już do tabeleczki I ? ;-) dziękuję za miłe słowa 👄 Goluś👄 dziękuję za wczorajszą godzinną pogawędkę przez telefon, no i gratuluję brania gonalu, tak się zastanawiam co mi mówiłaś o tym gonalu i sobie tak myślę że podchodząc do następnej stymulacji chyba troszkę zaoszczędzę na gonalu bo mam jeszcze połowę tego co przyjęłam ostatnio w porównaniu z Twoją dawką... ale do tego przyjdzie jeszcze czas, ana razie dziś zadzwonię po 15:00 do dr do novum i o wszystko sie dopytam... wysłałam Ci adresy stronek na gg enigma👄 a ty się dziwisz że będzie sportowiec jak mama taka sportsmenka :-D a kiedy będzie wiadomo coś o płci :-P bo wiesz ja taka niecierpliwa jestem, a dostaniemy od Ciebie zdjątka z brzusiem? Zabajona👄 ja pogodynka ? :-D hihihihihi a wiec pogoda dziś będzie ładna :-D i wszyscy będą tryskać energią 🌻 a mnie wczoraj wieczorem nawiedziła @ ale dzień cyklu pierwszy liczę od dziś, tak więc dzwonię dziś do novum i dowiem się co i jak, na nic sie nie nastawiam spokojnie poczekam, ewentualnie wiemy na czym będziemy stać.... życzę miłego dzionka, i uciekam do pracy Agusia👄 co u Ciebie Sysiu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonek:) to z wrażenia:) nawet nie skapnełam sie ze popełniłam takie fo pa:P Emika :) będę miala płytkę z tego usg:) w poniedziałek to moze cosik sie zobaczy , bo jak ma byc fiutek to moze juz będzie:):):):):):) zobavczymy:) Ale juz chyba zaczynam sie eksajtować Twoim podejsciem:):):):):):) dzwon dzwon do N!!!!!!! i dawaj cynk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - toć ja wiem, ze z wrażenia :) a na dobrym usg genetycznym faktycznie możesz juz poznać płeć maluszka. Chyba na naszym topiku była jakaś kobietka, która dość wczesnie wiedziała jaka płeć, własnie z takiego usg :) nie pamiętam jednak czy na pewno tu, czy na Chce mieć dziecko ... ale zyczę ci tego pięknego widoku, nie ważne, przerwa-dzwoneczek, byle zdrowe !!!! Emiczko -ano pogodynka, bo jak ciebie czytam, to mi sie micha uśmiecha, że taka jestes optymistyczna osóbka, az miło ... kojarzysz mi się ze słoneczkiem :) a jak ktoś uważa że pitolę od rzeczy to sorry, ale własnie wypiłam trzecia kawę w celu rozbudzenia ... no i chyba przesadziłam na dziś ... :p u mnie @ czai się, termin mam na niedzielę, ale brzuch ćmi mnie dzisiaj, no wolałabym najwcześniej jutro, bo musze dzisiaj z mężem zrobic \"do widzenia\", bo mi go posyłają na tydzień w delegację :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....21.09......badania i może transfer blastocyty w październiku 27 m-cy........Warszawa Golka26..........9.09.......29..........?...... już 3,5 roku.....przygotowania do punkcji i transferu Estella .........24.08.....27......20.09........prawie 3 lata.......Warszawa-około 14.09 zaczynam przygotowania do ICSI AnA 30............22.08.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) lata...podlaskie JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów Emika, już suię robi, hihihihi Co tam Ci Emiczko w Novum powiedzieli? A tak w ogóle to składam zażalenie do Enigmy i Zabajonka bo żadne zdjęcie do mnie nie przychodzą. Pamiętam ttylko pierwsze zdjęcia zabajonka jeszcze przed ciążą, nie wspomnę, że córci w ogóle jeszcze nie widziałam :( A zdjęcia Enigmy to pamiętaj Egipt!!!! Proszę się poprawić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teee laska :P a może tak Ty bys sie poprawiła i wskoczyła do nastepnej tabelki???? hęęęęę?????:D:D:D:D JA WŁASNIE WPINGALAM jabłko bo wieczorem jadę a pierożki zapiekane do knajpy mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma cwaniaro!!!!! Hihihi do 38 strony mnie przegONIŁAŚ! hihihi ale znalazłam!!!!!!!! TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN................ ......IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 26.01.07 ....Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Gosiaczek76.....Morąg..............09.02.08..........??? ????? Granini.....Gdynia................14.09.O7.............. .Szymonek enigmaa.....Katowice.............08.04.08............... ???????????? Iwona 77...Zambrów..............maj?...................??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! właśnie mnie podłączyli do sieci juz na nowym miejscu. Mam nadzieję że szybko uda mi się nadrobić zaległości - bo już nie siedze z durnym kierowniczkiem i będę mogła spokojnie pisać :) tylko najpierw musze przeczytac co tam u was :) buziaki miłego weekendu życze i do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po rozmowie telefonicznej z dr Zamorą :-) umówiona jestem na wizytę za tydzień, a od dziś mam przyjmować leki, zobaczymy co sie będzie dziać dalej, wszystko zależy od tego jak endometrium będzie rosło i czy moja kochana blastocyta się rozmrozi....jak dobrze pójdzie za dwa tygodnie mogę być już po transferku.... enigma👄no to czekamy na pędzelek :-D no ale swoje zdjątka z brzusiem mogłabym cioteczce Emice wysłać ? czekam z niecierpliwością.... a co ty taka rozbawiona? gosiaczek👄 co u Ciebie? Zabajonku👄 bardzo mi miło, choć wiem że czasem To wy jesteście moim światełkiem, ale im człowiek starszy tym mądrzejszy :-D no no podziwiam że tydzień bez mężusia będzie, ja sobie nie wyobrażam by mężuś gdzieś pojechał sam, na szczęścia tryb pracy mamy inny:-) dziękuję za zdjęcia córci, śliczniutka jest, taka rozbawiona że aż się chce godzinami na nią patrzeć.... Wy w ogóle macie śliczniutkie dzieci 👄 u mnie dziś piękna pogoda aż siedzieć przy kompie sie nie che:-P Iwonka👄 pięknie, kochana ja gdybym Enigmy na żywo nie poznała to też bym sie ciągle tym jej zdjęciem z Egiptu podpierała :-D ociąga się ta nasza mamuśka :-D z Zambrowa jesteś? my z mężusiem czasem jadąc na Mazury przejeżdżamy przez Zambrów, widzę że dokładnie nie wiem którego maja będzie poród, a coś ty tak od tej enigmy w tabelce I się odsunęła :-Dahahahahahahhahaha Paula👄 nareszcie nie ma jak własny komputer nie:-D pisz jak najwięcej teraz:-D Iskierko👄 kochana, nie możesz się tak nakręcać, nim sie obejrzysz a szybciutko będziesz znowu w ciąży, ona to Tobie tak służy że powinnaś sie z nią urodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaaaa babeczki :):):):):) ja dziś tylko mam czas powiedzieć Wam wszystkim dzień dobry i dopiero teraz, wiec witam wszystkie, całuje i ścikam :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się Kasiula kula👄 podziała? Ana👄 cześć śpiochu popołudniowy, pewnie zapracowana co? ale dziś piąteczek i te co pracują na państwowym to pewnie cieszą sie z weekendu co? ja to nawet w weekend pracusiam :-P ale mogę sobie robić urlopy kiedy chcę:-Dhihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka👄 skup sie na Eryczku i spróbuj się odprężyć a z pewnością się uda szybciutko zajść w Twoim przypadku 👄....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Emiczko praciusiu :):):):):):) ja podobnie tak jak Ty, a dziś to poprostu szaleństwo taki mam młyn - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehee Emika:)mi póki co brzuszek jeszcze nie urósł ale za to dupa zgrubła :P:P:P:P:P normalnie jestem w szoku..mam więcej A Iwona tak daleko ode mnie bo pewnie mój tyłek jej zawadzał:D:D:D Iskierko:) no powaga na tym zdjęciu z erykiem masz taki chudy ryjek:) mi sie taki podoba:) wogóle jak dzis oglądałam zdjęcia Zabajonka to sikałam po nogąch bo Ola robi takie miny ze usmiałam sie do łez:) Ja uwielbiam takie wesołki:) Normalnie mozna ogladac i oglądac i gęba sie sama uśmiecha:) A wogole to dzis wygladam jak zoombi bo mi popękały krwinki w oczach i masakra:( Pojde zmierzyc cisnienie ,czuje sie dobrze ssama nie wiem skad to? Jk spojrzałam w lustro to az sie przestraszyłam.... nie dosc ze blada to jeszcze z czerwonymi gałami:( Laski stosowałyscie samoopalacz? bo ja czasem tak bo inaczej to bylaby anemia kostnica:( Ana:) to chyba dobrze ze w pracy taki ruch:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, coś tak czuję, że mi też ostanio co nie co urosło. Niekoniecznie przez ciążę!!! No nie, Emika tyle razy jeździsz przez Zambrów i do mnie na kawkę nie zajechałaś :( Zapraszam!!!!!! Następnym razem chociaż na chwilkę wpadnijcie!!!! Zabajonku, ja też bym chciała zobaczć Oleńkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Kochaniutkie :) Widzę że humorek dzisiaj Wam dopisuje :) aż miło poczytać :) Emiczko - szkoda że ten małpiszon przylazł w ogóle ale skoro już jest to się cieszę że za kilka dni będzie już po udanym transferku :) Blastocytka na pewno się ładnie rozmrozi i zagnieździ w Twoim brzuszku :) Goluś - super że wizyta się tak powiodła i że jesteś zadowolona, teraz musisz się przemęczyć troszkę ale później to już tylko punkcja i transferek i dzidzia, masz to murowane, a pęcherzyków to masz duuuuuuużo, niech rosną sobie ładnie :) Enigmuś - Ty to agentka jesteś nie z tej ziemi w ogóle, jak czytam Twoje posty to sikam ze śmiechu, Ty wszystko piszesz z takim jajem że szok :D Cudowna kobitka z Ciebie i te fikołasy co trenuje Twoje maleństwo to na setę chłopak, będziesz miała rozrabiakę o jakim marzysz :P :P :P co do samoopalaczy to nie wiem, ja nie mam nawet kiedy iść na solarium więc stosuję balsam brązujący :) Zabajonku - Oleńka to normalnie gwiazda na całego, pozuje jak modelka do tych zdjęć :) super dziewuszka, aż sama już marzę o córce ale do tego to jeszcze sporo czasu :) Pauluś - no to nadrabiaj prędziutko i pisz tu do nas :) dobrze że ten kierownik dał ci już spokój i siedzisz w końcu na swoim :) Ucałuj Patrysia i napisz co u Was słychać :) Lara - głowa do góry i odzywaj się częściej bo jesteśmy tu i zawsze Cię z dołka wyciągniemy :) A do mnie małpiszon przylazł dzisiaj i zdycham już powoli, mam nadzieję że tabletka mi pomoże zaraz :( a tak to nic nowego, im bliżej wtorku tym więcej myśli chodzi po głowie, głupich snów, durnych pytań ach, chciałabym mieć to już za sobą wiedząc że wszystko jest dobrze :( Weszłam w ogóle na topik gdzie są pytania do logopedy i się zapytałam o te usteczka Tomka i się nie myliłam :( zaraz wam wkleję jej a może i też swoją wypowiedź :) MÓJ POST: Witam, mój syn od urodzenia nie domyka ust, byłam z nim u laryngologa i stwierdził że w wieku 3 lat będzie musiał mieć zabieg w znieczuleniu ogólnym by mu nadciąć górne wędzidełko czy jak kto woli błona pomiędzy jedynkami Tomek ma 21 miesięcy i nie mówi mama,baba,papa nic co wymaga złączenia warg. Dlatego kieruję pytanie czy na pewno jest to potrzebne i czy ta jego wada może ulec zmianie gdy urośnie i czy będzie mówił normalnie?? Aby zobaczyć jak to wygląda zapraszam na stronkę mojego syna, adres w stopce ODP: sysia1912 niestety zabieg jest konieczny i to jak najszybciej, najlepiej zrobić to tak jak kazał laryngolog czyli w wieku 3 lat, im szybciej tym lepiej. Synek na pewno z tego nie wyrośnie a wada się będzie pogłębiać, bo synek będzie rósł i jego narządy artykulacyjne też a błonka nieznacznie sie rozciągnie, ale nadal będzie \"hamować \"usta i to nawet będzie źle wyglądało wizualnie, bo warga może się podciągnąć (przez tą błonkę). Wada ta sprawia, że Twój synek potrzebuje terapii u logopedy, ponieważ oprócz tego, że nie wymawia głosek wargowych, to jeszcze z pewnością oddycha przez usta (a musi przez nos-prawidłowo), źle mu się pewnie też gryzie, je i połyka, a po zabiegu wszystko to można skorygować u logopedy głowa do góry, wszystko będzie dobrze maluszek widać śliczny i szczęśliwy Także jest o tyle dobrze że da radę coś z tym zrobić o ile nie jest to wina czegoś innego co nad nami na razie wisi :( Cholernie się boję :( Suzinko 🌻 Andzia 🌻 Asia 🌻 Aga 🌻 Iskierka 🌻 Granini 🌻 Gosiaczek - odezwij się 🌻 Foli 🌻 AnA 🌻 Beti 🌻 Maklady 🌻 Monik 🌻 Kkkkasia 🌻 Kasia kula 🌻 Menia 🌻 Estelko 🌻 Nadwislanko 🌻 Wszystkie kobieciątka mocno ściskam i pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże a ja nie napisałam najważniejszego, gapa ze mnie Sabruś - bardzo ale to bardzo się cieszę że Amelka wraca już do domku gdzie na nią tak czekaliście, wierzę że MAciuś szybko do Amelki dołączy i biegusiem wyzdrowieje, Moc buziaczków dla Nich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się po prostu wykończę :-P zaraz wskakuję pod prysznic i spaciu, ledwo na oczy widzę :-D hihihihihi ale ciągnę ten projekt za nogi i ręce :-P jak zaciążę to autentycznie chyba robię sobie miesięczny urlop :-) by się wyspać.... enigma👄 Iwonka👄 jesteście niemodne, nie wiecie że duże pupcie w tym sezonie są na topie :-D oj kobietki trzeba tylko dbać by były krąglutkie i jędrne :-D i będą seksi :-D👄 Iwonka👄 jak będziemy jechać to z pewnością zajedziemy tylko jeszcze musisz mi adres podać, chyba że chcesz bym ustała gdzieś w centrum i z megafonu wrzeszczała do Ciebie :-D Sysiu👄 cieszę sie że sie odezwałaś bo już sie zaczynałam martwić. Jesteś kochana jak zawsze i to Ty wlewasz mi tyle wiary że się uda że aż w to wierzę :-D współczuję @ i przybij piąteczkę z gronie małpiszonów, tez dziś taka wypruta jestem ale jutrzejszy dzień będzie lepszy :-) nie martw się wtorkiem z pewnością wszystko będzie ok, nie możesz sugerować sie wynikami badań bo moim zdaniem muszą one być przez kilku lekarzy co najmniej potwierdzone, ja jestem dobrej myśli 👄 i będę myślami przy Was a Ty postaraj się przez ten weekend nie skupiać sie nad tym choć wiem ze będzie trudno ale postaraj sie ciutkę odpocząć i zrelaksować... całuję serdeczniutko 👄 zmykam już buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!!! Sysieńko musisz być dobrej myśli, a wszystko się jakoś wyjaśni i poukłada. Będzie dobrze zobaczysz, a jeżeli ten zabieg ma Wam a w szczególności Tomciowi pomóc to trzeba go zrobić. Trzymam kciuki za wtorek !!!!!!!!! Iskiereczko ja też marze o córci. Teraz 2 moje kuzynki sie zaciążyły i tak mi żal, ze czeka ich najpiękniejszy okres w życiu kobiety. My zaczniemy kolejne staranka od nowego roku. Pozdrowionka dla wszystkich. ps. Też dostałam wczoraj @ i umierałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Emiczko, Suzinko - dziękuję :) i jak to mówią co ma być to będzie, ja jestem pewna że jest zdrowy i tyle, już więcej o tym nie piszę bo jeszcze coś wykracze :P A ja z tego wszystkiego to zapomniałam Wam napisać że są nowe zdjęcia Tomcia bo chyba trzy dni temu je wrzucałam na jego stronkę, są to te z Oleśnicy i Biskupina, Uciekam do Tomcia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA30
Witajcie laseczki w sobotnie popołudnie :):):):):):):):):):):) ja dopiero teraz w domku, zaglądam na chwilke do Was i biorę się za sporzątanie domku - buziaczki dla Was, napisze więcej wieczorkiem :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni wieczorek :-D Ale dziś leniwcem jestem :-P obchodzę ten komputer od rana :-D hihihiihhi i wszystko bym robiła by tylko nie zrobić tego co powinnam :-D no ale mus to mus :-P Ana👄 ja tez dziś sprzątanko z mężusiem mieliśmy wypucowaliśmy nawet okna :-)i babeczki drożdżowe zrobiliśmy:-D Suzinka👄 no to fajnie że od nowego roku będziecie mieć staranka, bardzo sie cieszę i będziemy znowu kibicować i czytać Was a Ty będziesz pewnie do nas częściej zaglądać 👄 Trzymam kciuki za przyszłą córcię... a do mnie dziś moja siostra cioteczna, którą 2 lata nie widziałam a może 3 lata, sms-a przysłała, szczerze mówiąc niezbyt miłego, przynajmniej w moim odczuciu bo ją znam i wiem jak ona by to mówiła zacytuję \" Witaj Ewo, jak tam żyjesz, ciągle pracujesz zawodowo,a nad potomkiem też? hahaha......\" fajnie sie jej śmiać, bo z tego co wiem ona starała się 4 lata i jej nie wychodziło,nie wiem po co te hahaha , a mnie znów jakiś lęk i smutek po tym smsie dopadł, bo w styczniu mam wesele brata i boję sie co to będzie bo cała rodzina sie zjedzie i wszyscy młodzi w moim wieku, starsi i młodsi mają dzieci lub dwójkę nawet a my jako jedyni nie, boję się tego dopytywania, docinek i w ogóle,że za pieniędzmi gonimy a dzieci nie mamy, ach gdyby to był ślub kuzynki to bym nie pojechała :-( Sysiu👄 jesteś dzielna i bądź taka nadal, ja wierzę że będzie oki i ze Tomcio jest zdrowy, oglądałam jego zdjęcia i jak dla mnie wygląda na jak najbardziej normalnie rozwijające się dziecko.... całuję serdecznie, a tak na marginesie w końcu zrobili i Tobie zdjęcia :-) fajnie wyszliście:-) na nich i w fajnym miejscu byliście, moze my sie tam wybierzemy.... widzę że wszystkie odpoczywają w sobotni dzionek więc uciekam i spróbuję dokończyć ten projekt bo jutro teść wraca....a już nowy musimy zacząć robić:-P miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja już obrobiona,pranie Tomelka zrobiłam i rozwiesiłam,niuńka uspałam i siebie wypucowałam i mam wolne :D byliśmy dzisiaj u mojej cioci i tak się śmiałam bo Tomek za kotem biegał a on uciekał bo się bał biedny :) a jak Tomkowi udało się podejść do niego bliżej to się bał i śmiał zarazem i uciekał przed kotem, fajnie to wyglądało :D Emiczko - powiem Ci szczerze że to kawał suki z tej siostry ciotecznej i nie przejmuj się tą głupią beszczelną krową bo szkoda nerwów na takie durne babsko Ty nie patrz na rodzinne plotki tylko rób swoje i nie przejmuj się, gadali, gadają i gadać będą, bo zawsze wszyscy patrzą na innych i komentować potrafią a siebie i swoich dzieci nie widzą,idź na to wesele i pokaż im że masz to gdzieś co inni sobie mówią i myślą,to jest Twoje życie i Ty decydujesz za siebie a takie durne uwagi są nie na miejscu moim zdaniem, a jak będą się pytać to powiedz że to Twoja sprawa i tyle :) Głowa do góry i rób swoje, ściskam Cię mocno :) A co do zdjęć to kazałam sobie zrobić też bo prawie w ogóle nie mam zdjęć z Tomkiem bo zawsze ja mu robie a nam rzadko kto może zrobić,choć na seksbombę tam nie wyglądam ale muszę się w końcu wziąść za siebie,włosy obciąć, schudnąć troszkę i w ogóle :) Suzinko - mam nadzieję że tym razem nie będziecie musieli długo czekać na córeczkę i że szybko się pojawi na tym świecie i życzę Ci tego z całego serduszka :) ❤️ AnA - pewnie po tym sprzątanku to padłaś prosto do wyrka bo nie widać Cię tu wieczorkiem :P śpij słodziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×