Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Ja pamietam , ze po tych wszystkich zastrzykach mialam staszne wybuchy goraca no i przy powiekszaniu sie pecherzykow bolaly mnie plecy w okolicy nerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara, a może byś mi podesłała tez swoje zdjęcie? maila mam pod nickiem no ja będę miała teraz tydzień urlopu, a od przyszłego tygodnia do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam , ze po tych wszystkich zastrzykach mialam staszne wybuchy goraca no i przy powiekszaniu sie pecherzykow bolaly mnie plecy w okolicy nerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa... jak Wam sie bedzie chcialo to pleas skrobnijcie jak to u Was z kosztami wyglada? Czy mniej wecej Wam sie pokrywaja te wydatki ze macie miedzy soba duze roznice... w zasadzie miedzy klinikami i stymulacja chyba....a nie soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa... jak Wam sie bedzie chcialo to pleas skrobnijcie jak to u Was z kosztami wyglada? Czy mniej wecej Wam sie pokrywaja te wydatki ze macie miedzy soba duze roznice... w zasadzie miedzy klinikami i stymulacja chyba....a nie soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magii
dziewczyny a powiedzcie mi czy wasi faceci byli od samego początku za in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co jeszcze robię o tej porze tu z Wami, a co wy robicie to tez nie wiem :-D hahahahahah dziś sobota a my przy kompach..... Olinek tak to już jest niestety,bralismy ślub jako jedni z pierwszym i reszta po nas ma dzieci tylko my jedyni w rodzinie nie , teraz w 2008roku mam kolejne w rodzinie trzy śluby i tez się boje że znowu będę ostatnia, ale co mi pozostaje, tylko czekanie, cierpliwe czekanie👄ja już nie płakusiam :-D mam tu takie skarby że przy Was tylko można sie cieszyć... Lara👄 weź , aż sie rumienię jak tak piszecie, ja taka w sumie skromna dziewczyna i w brew pozorom mało gadatliwa.... wiara i nadzieja muszą tu trwać wiecznie👄 enigma👄 to zaszalałaś :-D hahahhahahahah z tą fryzurką , fajna choć troszkę do zdjęcia główkę obcięłaś i w góry to zdjęcie i mało widać, ja to wiesz w przodu buźkę lubię oglądać nie czubki :-D ale buźka typowo ciążowa, ciekawa jestem jaki brzusio będzie.... Estelka👄 ty chudzino gdzie ty te boczki i gruby brzuch masz? bo ja tu ze zdjęć to szczapka widzę... coś ten net nie tak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co jeszcze robię o tej porze tu z Wami, a co wy robicie to tez nie wiem :-D hahahahahah dziś sobota a my przy kompach..... Olinek tak to już jest niestety,bralismy ślub jako jedni z pierwszym i reszta po nas ma dzieci tylko my jedyni w rodzinie nie , teraz w 2008roku mam kolejne w rodzinie trzy śluby i tez się boje że znowu będę ostatnia, ale co mi pozostaje, tylko czekanie, cierpliwe czekanie👄ja już nie płakusiam :-D mam tu takie skarby że przy Was tylko można sie cieszyć... Lara👄 weź , aż sie rumienię jak tak piszecie, ja taka w sumie skromna dziewczyna i w brew pozorom mało gadatliwa.... wiara i nadzieja muszą tu trwać wiecznie👄 enigma👄 to zaszalałaś :-D hahahhahahahah z tą fryzurką , fajna choć troszkę do zdjęcia główkę obcięłaś i w góry to zdjęcie i mało widać, ja to wiesz w przodu buźkę lubię oglądać nie czubki :-D ale buźka typowo ciążowa, ciekawa jestem jaki brzusio będzie.... Estelka👄 ty chudzino gdzie ty te boczki i gruby brzuch masz? bo ja tu ze zdjęć to szczapka widzę... coś ten net nie tak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie naprawilo, Emika ,ja tez w mojej rodzinie pierwsza sie wydalam za maz i to w wieku 19 lat. A dziecka sie doczeklam prawie ostatnia z tych par ktore braly po mnie slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magii-u mnie chyba nawet bardziej M jest za niz ja.Wiem ze narazie to jeszcze nie bardzo wie jak to wyglada ale wprowadzam go... i mimo wszystkich tych negatywow jak koszty i sama stymulacja ...jest jak najbardziej -ZA. Twierdzi ze trzeba sprobowac wszystkich mizliwych metod a jak sie nie uda to miec czyste sumienie ze sie zrobilo wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KOBIETKI, WITAM WAS PO DLUUUUUUUGIEJ PRZERWIE.NIE NADROBILAM JESZCZE ZALEGLOSCI W CZYTANIU TOPIKU ALE OBIECUJE ZE TO ZROBIE.GRATULUJE WSZYSTKIM SWIEZYM MAMUSIOM ORAZ TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE OCZEKUJACE I STARAJACE SIE. JA NA DOBRE WROCILAM DO POLSKI.MIESZKAM W OLSZTYNIE W MOIM MIESZKANKU KTORE W KONCU WYREMONTOWALISMY.ZACZELAM STUDIOWAC ZAOCZNIE WIEC CALE WEEKENDY SPEDZAM TERAZ W SZKOLE. POZA TYM SZUKAM PRACY I NA RAZIE CZEKAM AZ MINA 4 MIESIACE OD PORONIENIA ZEBY WOGOLE ZACZAC MYSLEC O BADANIACH I STARANIACH.WIECIE MAM JAKAS BLOKADE,BOJE SIE MYSLEC O CIAZY ZEBY TEN KOSZMAR SIE NIE POWTORZYL ALE TO CHYBA NORMALNE ODCZUCIA,MAM NADZIEJE. NAWET NIE WIEM OD JAKICH BADAN POWINNAM ZACZAC ALE SIE ZORIENTUJE W TRAKCIE,Z PEWNOSCIA TROCHE ICH BEDZIE. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE SYSIA EMIKA ENIGMA MAKLADY MENIA NADWISLANKA GOLKA29 ESTELLA ANA BETI FOLI SUZINKA PAULA24 ANDZIA ZABAJONA KKKKASIA GOSIACZEK SABRA I WSZYSTKIE INNE KOBITKI KTORYCH NIE WYMIENILAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek popieram. Kiedys spytalam pielegniarke w swojej klinice jaki jest najwiekszy rekor prob w invitro. Za 13 razem udalo sie. To sie nazywa zaciecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KOBIETKI, WITAM WAS PO DLUUUUUUUGIEJ PRZERWIE.NIE NADROBILAM JESZCZE ZALEGLOSCI W CZYTANIU TOPIKU ALE OBIECUJE ZE TO ZROBIE.GRATULUJE WSZYSTKIM SWIEZYM MAMUSIOM ORAZ TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE OCZEKUJACE I STARAJACE SIE. JA NA DOBRE WROCILAM DO POLSKI.MIESZKAM W OLSZTYNIE W MOIM MIESZKANKU KTORE W KONCU WYREMONTOWALISMY.ZACZELAM STUDIOWAC ZAOCZNIE WIEC CALE WEEKENDY SPEDZAM TERAZ W SZKOLE. POZA TYM SZUKAM PRACY I NA RAZIE CZEKAM AZ MINA 4 MIESIACE OD PORONIENIA ZEBY WOGOLE ZACZAC MYSLEC O BADANIACH I STARANIACH.WIECIE MAM JAKAS BLOKADE,BOJE SIE MYSLEC O CIAZY ZEBY TEN KOSZMAR SIE NIE POWTORZYL ALE TO CHYBA NORMALNE ODCZUCIA,MAM NADZIEJE. NAWET NIE WIEM OD JAKICH BADAN POWINNAM ZACZAC ALE SIE ZORIENTUJE W TRAKCIE,Z PEWNOSCIA TROCHE ICH BEDZIE. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE SYSIA ,ENIGMAA EMIKA,ZABAJONA, NADWISLANKA,ANA,MAKLADY MENIA,GOLKA ,ESTELLA,BETI,FOLI,SUZINKA,PAULA,ANDZIA,KKKKASIA, GOSIACZEK,SABRA,LARA27,I WSZYSTKIE INNE STARE I NOWE KOLEZANKI ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co jeszcze robię o tej porze tu z Wami, a co wy robicie to tez nie wiem :-D hahahahahah dziś sobota a my przy kompach..... Olinek tak to już jest niestety,bralismy ślub jako jedni z pierwszym i reszta po nas ma dzieci tylko my jedyni w rodzinie nie , teraz w 2008roku mam kolejne w rodzinie trzy śluby i tez się boje że znowu będę ostatnia, ale co mi pozostaje, tylko czekanie, cierpliwe czekanie👄ja już nie płakusiam :-D mam tu takie skarby że przy Was tylko można sie cieszyć... Lara👄 weź , aż sie rumienię jak tak piszecie, ja taka w sumie skromna dziewczyna i w brew pozorom mało gadatliwa.... wiara i nadzieja muszą tu trwać wiecznie👄 enigma👄 to zaszalałaś :-D hahahhahahahah z tą fryzurką , fajna choć troszkę do zdjęcia główkę obcięłaś i w góry to zdjęcie i mało widać, ja to wiesz w przodu buźkę lubię oglądać nie czubki :-D ale buźka typowo ciążowa, ciekawa jestem jaki brzusio będzie.... Estelka👄 ty chudzino gdzie ty te boczki i gruby brzuch masz? bo ja tu ze zdjęć to szczapka widzę... coś ten net nie tak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kafe nabroiło :-P kilka razy wysyłało to samo.... szczęściara👄 z tym uważaniem po transferze to bez przesadyzmu, w novum mówili tylko by oszczędzający tryb życia prowadzić a nie wegetować prawie, przecież ciąża to nie choroba, trzeba żyć normalnie no nie wysilać sie i więcej odpoczywać, ja to muszę mieć przy każdej stymulacji dietę wątrobowa ze względu na przeciwciała, czyli nic surowego i smażonego - nawet owoców i warzyw, a tak to normalnie się ruszam.... no jedynie to nie ćwiczę...cieszę sie że Tobie się udało👄 ja po ślubie 3 lataka dopiero a brałam go jak miałam 26 lat..... w novum po 4 nieudanych podejściach do protokołów z ICSI kolejne są darmowe -tak mi dr L mówił .... ale 13 razy to jest siła woli co? podziwiam osobiście..... Lara👄 ja też chce zdjęcia :-) Olinek👄 mój koszt całego protokołu z badaniami, wizytami, ewentualnym przetaczaniem płynów wyniesie mnie ponad 12 tyś zł już obliczyłam co i jak i kiedy robić....to ceny z novum w Warszawie, bo od listopada podrożeją ceny - podane w cenniku na ich stronce. magii👄 mój Mężuś zarówno jak ja byliśmy przeciwni jeszcze 1,5 roku temu in vitro, al e jak druga inseminacja sienie udała to zgodnie stwierdziliśmy że nie ma co się dalej męczyć i trzeba podchodzić do in vitro.... kasiula kula👄 nareszcie sie pojawiłaś, a czemu Caps Lockiem piszesz ? poprosimy o normalna czcionkę :-) ale fajnie ci remoncik zrobiłaś i teraz studiujesz też tak chcę :-)ale moje studia - drugie - muszą zaczekać jeszcze.....nie myśl negatywnie, z pewnością będzie dobrze, powinnaś porobić badania by wykluczyć dlaczego doszło do poronienia, jakieś przeciwciała itp. wiecie co szukam krawca, bo sama nie mam maszyny do szycia, znacie kogoś dobrego? najlepiej z okolic Warszawy, chciałabym uszyć sukienkę mojego projektu a nie mam kogoś wypróbowanego... no to uciekam do łóżeczka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. U nas pierwsz koszt calgo invitro wyniosl okolo 7 tys a to dlatego , ze na pierwsze leki moj organizm nie zaragowal. A drugie podejscie z mikomanipulacja wynioslo nas okolo 5 tys. A teraz z zaplacilismy tylko tysiaczka (dobrze bylo miec cos zamrozonego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam.. Noo to rozbierznosc jest kolosalna.. Ja raz rozmawialam z dziewczyna ktora miala ISCI w Szczecinie chyba to tze z wizytami wyszlo 6 500 zł... Ale przypuszcza, ze duza suma to same leki. U mnie w Kraku -ponad 4 tys samo ISCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:):) widze, że Emika się pojawiła:) Emiczko, brakowało tu Twoich referatów:) i u Ciebie będzie dobrze, musi się w końcu udać ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ i kasiula kula zajrzała:) ❤️ W tym cyklu brałam pregnyl, największy pęcherzyk pękł po nim reszta została i może się wchłonie, co prawda nie widziałam jakiej był wielkości ten największy, ale skoro w poniedziałek miał 20 mm, a w czwartek jeszcze był, w czwartek póxnym wieczorem miałam zastrzyk z pregnylu, pewnie pękł jakoś w piątek czy sobotę, to musiał urosnąć sporawy... katuję się teraz norprolakiem - zawzięłam się, 3 dni biorę już po całej tabletce, nie jest idealnie, ale lepiej niż na początku, kurczę no, muszę zbić jakoś prolaktynę, małpę wredną;) następny cykl znowu z clo, cały czas mam monitoring, mój doktorek jest naprawdę świetny, wszystko mi zawsze wytłumaczy, no zobaczymy, jak to będzie.... ja się już niecierpliwię i denerwuję pęcherzykami itp., ale przecież to dopiero 4 cykle po poronieniu, może organizm nie doszedł do siebie jeszcze..... Enigmuś, zajebiście wyglądasz w tych włoskach, bardzo mi się podobasz:) ja pierwszy raz od 20 lat mam długie włosy:) teraz mam już prawie do pasa:) i sobie powiedziałam ostatnio, że zetnę jak zajdę w ciążę, no chyba, ze to będzie długo trwało i nie wytrzymam;) pozdrawiam wszystkich ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO Koszty w Invimedzie invitro 5500 pln, jęsli ICSI to dodatkowy 1000,00 - czyli zabieg z wizytami 6500 pln. A w tą cenę wchodzą - stymulacja, tzn. wizyty+badania krwi 1000,00 pln, punkcja 1000,00 pln, embriologia (hodowla zarodków) 2500,00 pln, transfer 1000,00, dodatkowo ICsi 1000,00. Gartis jest beta hcg. Dodatkowo płaci się oczywiście za leki, na ta chwilę koszt leków jaki ja poniosłam to 3000,00 pln. Więc mam nadzieję, że w 10000 pln za wszystko się zmieszczę. Aaaa i wizyty przed stymulacją do invitro - pierwsza wstępna 130 pln, druga kwalifikująca 100 pln i dipherelina 400 pln A co do decyzji o invitro, to wspólnie z mężem do niej doszliśmy. Bo jesli nie można naturalnie to trzeba się \"uśmiechnąć\" do lekarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się obudziłam dziś pospałam do 10:00 potem ćwiczonka i spacerek i się zeszło no i śniadano, dziś z Wami poplotkuję a jutro jadę na Mazury na tydzień, hihihihihih fajnie jak tak z dnia na dzień wyskakuje propozycja wyjazdu, pochodzę po lesie poprzytulam sie do drzew, już mi sie buźka cieszy:-D cieszę, się że tu tak gwarno i ja strasznie lubię tu wchodzić i Was czytać.... Estelka🌻 wiesz co, dobrze Ci w tych ciemniejszych włoskach niż w jaśniejszych i ty taka chudzinka jesteś że nie wiem jaki brzuch widzisz.... jeśli chodzi o ISCI w novum to u mnie to wygląda tak że ta suma którą podałam obejmuje: sam zabieg ICSI - 6500zł mrożenie zarodków i AH 1200zł gonal, decapeptyl, fraxiparine - 2967 zł badania moje i męża przed ICSI 806 zł wizyta uzgodnieniowa przed 120zł albuminy - gdyby zaistniało przestymulowanie - 1050zł no i to wszystko razem daje 12 643 zł tyle będzie mnie kosztować najbliższe ICSI , rzeczywiście rozbieżność jest spora w klinikach.... maklady👄 kochana, ale skoro pękł to dobrze i może coś z tego będzie, ważne że pękł, a reszta sie nie przejmuj bo się wchłoną, ja biorę tez norprolac, będzie dobrze, zuch z Ciebie, trzeba tępić tą naszą prl.... daj sobie czasu, a zobaczysz jak szybciuko zajdziesz... a robiłaś jakieś przeciwciała by zobaczyć co było przyczyną poronienia? uciekam sie pakować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Emiko, robiłam przeciwciała wszystko mam w porządku przyczyną poronienia było najprawdopodobniej \'zapalenie łozyska\' ale lekarz powiedział, że to mogły być setki powodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×