Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Mojego meża siostra jedno dziecko rodzila na Parkowej a drugie u Arciszewskiego. Ja zreszta u nieg robuilam usg 4d. I na takich samy zasadach przyjmuja w dwuch tych klinikach, a Arciszewscy sa napewno nowoczesniejsi i maja wieksza klinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka u nas w szpitalu to znieczulenie przy naturalnym dawali jak kto chciał i nic nie kosztowało.Ale w innych szpitalach w Katowicach wiem ze nawet to był koszt 600zł,tak wiec róznie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień się obijam, mężuś ma katar i jeszcze brakuje bym ja sie rozłożyła :-P ale nie dam się tak prędko :-Dhihihihihi jakiś kat z batem nade mną by się przydał, bo sie lenię :-P dziś jak mops.... foli👄 tia tia, zwolnię tempo z pewnością, będę sie bardziej obijać iż teraz :-) a i dziękuję za zdjęcia Nadiuni, śliczniutkie, w ogóle stanowicie bardzo szczęśliwą rodzinę jak sie na Was patrzy...takiego okruszka tylko pozazdrościć.... Paula👄 no tak, spanikowana to była ta dziewucha, to Twoje chłopy teraz popularne co? hihihihihi a Patryk to niezły łobuziak hihihihi tak sie wygłupiać na filmiku... enigma👄 miałaś coś przesłać.... idę napalić w kominku i poobijam sie jeszcze, jutro zacznę projekt bo dziś już mi się nie chce, ale całe szczęście że poprałam sobie wszystko, posprzątane w domciu i mało prasowania zostało...... i likierku się kawowego napiję a co tam....... Estelko👄 jak u ciebie? Beti👄 nie smuć sie tylko zajrzyj do nas🌻 dobrej nocki i nie siedzieć mi tu za długo, zwłaszcza te z brzuchami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Zrobiłam sobie przerwę w szyciu i zajadam się tostami;) Byłyśmy dzisiaj na szczepieniu, Nadunia była nawet dzielna, nie płakała tak strasznie jak ostatnio i chyba spodobał jej się nasz nowy pan doktor bo się do niego uśmiechała:) , do momentu aż wsadził jej patyk do buzi żeby sprawdzić gardełko;) Nadia już tak nie przybiera,ale za to się wydłuża:) waży teraz 8200 i ma 76 cm. Foli dziękuję jeszcze raz za zdjęcia:) Nadia jest śliczna, mamusia zresztą też;) no o tatusiu nie wspomnę;) Miłej nocki kochane, ja się biorę za mundurki bo jeszcze ich trochę zostało:( a szczerze mówiąc już mi się nimi rzygać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Andziu, to twoja mała goni moją Olę, bo mój pulpet z kolei nie ciągnie teraz w górę (przynajmniej przes ostatni miesiąc nic), ale wagowo tak i ma teraz 8800 g. przy 69 cm :) W ogóle śliczniocha z niej :) Foli - ależ z Naduni już duża panna i jak tak patrzę, to chyba córusia tatusia, co? nie tylko życiowo, ale bardzo podobna do niego :) No a ty kwitnąco wylądasz, a szczuplusia jesteś ... !! :) Emiczko - pracusiu ty, oj pracusiu! No ja mówię, ta to z laptokiem na porodówke pojedzie kiedyś normalnie :p enigma - a tys co tak zamilkła, he? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny ale napisałam, z tą śliczniochą to było o Twojej Nadii Andziu :p bo zabrzmiało jak samochwalstwo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, kuruj mężusia teraz niestety o chorobę nie trudno, taka pogoda :( dzięki za komplementy :) milo się czyta. Andzia, ja lubie ogladać te zdjęcia od ciebie bo Nadie są w tym samym wieku (dokładnie :) ) i fajnie widać jak się zmieniają z czasem :) Zabajona, no skromna to ty nie jesteś :) :) :) i słusznie bo to naprawde słodka dziewczynka :) Estelka, a co u ciebie jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jak się czuję? normalnie, dosłownie noramlnie. Nic a nic się nie zmienia w moim orgaznizmie :-( i wczoraj złapałam przez to maleńkiego doła :-( chociaż staram się odganiać złe myśli, ale nie jest łatwo :-( jeszcze tydzień i będe wiedziała na czym stoję...chociaż ppwinnam już zacząć coś czuć - jakieś bóle , kłucia, popbolewanie piersi...a tu nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, relax!!!!!!!!!!! Ja nic nie czułam, uwierz mi!!!!! A piersi mogą pobolewać nawet przed zbliżającą sie @ Nawet temperatura u mnie była niska 36.6 a jestem w ciąży. Jeszcze tylko tydzień Estelka i będzie wiadomo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no ja własnie ten post napisałam, żebyście mnie pocieszały i przytaczały swoje przypadki bezobjawowości :-) taka jestem...zwracam się o pomoc do specjalistek psychoanalityczek :-) :-) :-) Iwonko , dzięki! ale nic a nic nie czułaś - piersi też Cię nie bolały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Kurwus padam na twarz:( szyłam wczoraj do 2 w nocy a Nadia już o 8 była wyspana:( jak na złość bo przeważnie śpi do 9 - 9:30 Zabajonku dziękuję za fotki:) Oleńka cudna, w tym futerku wygląda jak taka mała kuleczka:) Śliczna dziewuszka i już tak ładnie stoi sama w łóżeczku no no.❤️ Estelko ciesz się kochana że jeszcze nic nie czujesz, bo jak Cię dopadnie rzyganko to jeszcze ponarzekasz;) trzymam kciuki ❤️❤️❤️ Foli ja też bardzo lubię dostawać fotki od wszystkich forumkowych dzieci:) Miło patrzeć jak nam rosną, no i trzeba przyznać że na naszym forum są same słodkie i śliczne dzieciaczki :) Foli czy do Ciebie już zawitał @iszon?????? Bo u mnie na razie cisza:( Chwalę się Wam ze w styczniu się wpiszę do tabelki a nie wiem czy do tego czasu @ dostanę. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mie nie bolała a co chwilę sprawdzałam nawet czy bolą i nic :) nawet czułam się potem jakbym miała @ dostać a objawów ciąży żadnych, żadnych kompletnie. więc weź to jako objaw że nic nie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Kurwus padam na twarz:( szyłam wczoraj do 2 w nocy a Nadia już o 8 była wyspana:( jak na złość bo przeważnie śpi do 9 - 9:30 Zabajonku dziękuję za fotki:) Oleńka cudna, w tym futerku wygląda jak taka mała kuleczka:) Śliczna dziewuszka i już tak ładnie stoi sama w łóżeczku no no.❤️ Estelko ciesz się kochana że jeszcze nic nie czujesz, bo jak Cię dopadnie rzyganko to jeszcze ponarzekasz;) trzymam kciuki ❤️❤️❤️ Foli ja też bardzo lubię dostawać fotki od wszystkich forumkowych dzieci:) Miło patrzeć jak nam rosną, no i trzeba przyznać że na naszym forum są same słodkie i śliczne dzieciaczki :) Foli czy do Ciebie już zawitał @iszon?????? Bo u mnie na razie cisza:( Chwalę się Wam ze w styczniu się wpiszę do tabelki a nie wiem czy do tego czasu @ dostanę. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mnie nie bolały i nawet co chwilę sprawdzłam czy bolą :) nic nie czułam a czasem jedynie zbliżającą się @, więc weź to za objaw ciąży że nic nie czujesz :) rozumiem cię bo mnie tez to martwiło, jak widac niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Kurwus padam na twarz:( szyłam wczoraj do 2 w nocy a Nadia już o 8 była wyspana:( jak na złość bo przeważnie śpi do 9 - 9:30 Zabajonku dziękuję za fotki:) Oleńka cudna, w tym futerku wygląda jak taka mała kuleczka:) Śliczna dziewuszka i już tak ładnie stoi sama w łóżeczku no no.❤️ Estelko ciesz się kochana że jeszcze nic nie czujesz, bo jak Cię dopadnie rzyganko to jeszcze ponarzekasz;) trzymam kciuki ❤️❤️❤️ Foli ja też bardzo lubię dostawać fotki od wszystkich forumkowych dzieci:) Miło patrzeć jak nam rosną, no i trzeba przyznać że na naszym forum są same słodkie i śliczne dzieciaczki :) Foli czy do Ciebie już zawitał @iszon?????? Bo u mnie na razie cisza:( Chwalę się Wam ze w styczniu się wpiszę do tabelki a nie wiem czy do tego czasu @ dostanę. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mnie nie bolały i nawet co chwilę sprawdzłam czy bolą :) nic nie czułam a czasem jedynie zbliżającą się @, więc weź to za objaw ciąży że nic nie czujesz :) rozumiem cię bo mnie tez to martwiło, jak widac niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello;) Kurna ja dzis umieram :( spac mi sie chce strasznie:( Za oknem pada i zimno:( a dzis do 18 w pracy:( buuuuuu:( Foli a ja nie dostałam foty twojej slicznoty!!!!!:(:(:( poprszę:) enigmaa@tlen.pl:) Natomiast dostałam fotki innych ślicznot:) Nadii i Oli:) Dzięki:) Usmiechnięte od ucha do ucha:):):):):):) Estelka :) a dlaczego czekasz tak dlugo ???14 dni??? nie masz ochoty zrobic w 10 dpt??? filmik posle dzis z domku bo wczoraj po pracy padłam do wyrka i obudziłam sie dzis rano:( A teraz walnę se kaffkę bo oczęta same mi sie zamykają:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - naprawdę brak objawów nie świadczy o niczym, ja (choć nie chcę porównywać) tez nie miałam ani bolesności piersi, ani napięcia, ani wysokiej temperatury (dzień po terminie miałam 36,95). W dniu terminu @ piersi całkiem mi oklapły, ze tak powiem, więc byłam pewna, ze zaraz mnie zaleje, a nic się nie działo. WIęc jak napisała Iwonka - relax :) Andzia , Foli - dzięki :) Co do @, to ja dość szybko dostałam, bo 3 miesiące po porodzie i nie ma chyba normy, bo przecież do tej pory mała ssie cyca. Widoczie każdy organizm jest inny. Ja natomiast jak dobrze pójdzie, to bliżej połowy następnego roku się wpiszę do tabelki staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja jeszcze nie dostałam @ :) narazie mnie to cieszy :) a o której Nadia chodzi spać że śpi do 9.30 bo moja też tak czasem do 10.30 ale zasypia późno, koło 23.30 wcześniej rzadko się zdarza Enigma, myślałam że ciwysłałam zaraz sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia i Zabajonek - ja też chcę fotki :-) I dziękuję - moje psychoterapeutki :-) już mi jest zdecydowanie lepiej! :-) Enigmaa, jakie 14 dni? betę mam zrobić 24 .10 , czyli 12 dnia po transferze i 14 dnia po punkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja robiłam 11 dni po transferze betę :) Enigma, wyslałam ci fotki tylko napisałam zły adress enigma@tlen.pl teraz posłałam jesczze raz na prawidłowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellka:) ja robiłam 10 dni po transferze:) w Novum tak kazakli poza tym myśle ze juz nawet w 8 dniu wszystko jest jasne:) potem i tak trzeba powtorzyc alby zobaczyc czy jest przyrost:) foli juz patrze na poczte:) cześc lara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko:) te Wasze córki takie duze kobietki:) az sie che miec taką kokietkę:)A jak cudownie oglądać:):):):):):) gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - ja Nadunie kąpię o 19 i czasem zaśnie od razu przy cycu a czasem jeszcze się potarmosi z misiem w łóżeczku i zasypia, najpóźniej o 21. Budzi się koło 4-5 rano na cyca i śpi dalej. Estelko nie wiem czemu do Ciebie foty nie doszły, już wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellka :) ja sie nie bałam:) tylko ja usłyszałam wynik to zapytałam czy to napewno !!! zy to napewno moja:):):):) beta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Estellko my tu wszystkie wierzymy ze sie udalo!!!! Wierzymy nawet za ciebie!!! :) Bedzie dobrze -musi byc dobrze ! Jeszcze sie posmiejesz z tych obaw ......;) Pytanko mam .... Czy dowiadywalyscie sie moze u Waszych lekarzy czy przy decapeptylu lub stymulantach sa jakies leki,witaminy,mikroelementy ktore lepiej odtswic ,unikac?? Pytam bo zawyczaj cos tam łykam.Capivit,folik,i teraz zima bio marine -to wyciag z watroby rekina ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×