Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

szczęsciaro to znaczy ze dzis jest 28dpt wiec serduszka mogło jescze nie byc:) nie dołuj sie, ja jak byłam w 25dpt to tez nie było a u innych lasek było. A robiłas bete i progesteron???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak z ciązą jest wsjo git to beta przyrasta a jesli puste jajo płodowe to nie:( A co Ci lekarz zalecił? więcej duphaastonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziala , ze tak jest , ze przewaznie z kobitkami po transferze umawiaja sie , ze po 2 tyg. od trnsf. test ciazowy , nastepne 2 tyg to wizyta czy jest pecherzyk ciazowy , a za kolejne 2 tyg usg czy bije serduszko. a to wszystko przez Nikoska bo u niego w 28 dni po transferze zarodek juz mial 4,2mm i slicznie bilo mu seduszko. I temu tak porownuje, a bete zrobie w poniedzialek bo jutro pewno nigdzie nie bedzie otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to cio Ty smutna? eee nie porównuj tak;) to tak jak porównywanie objawów ciązy:P przed przyjsciem @ :) Głowa do góry:) tak samo jak beta u kazdej kobitki jest rózna tak i zarodek na tym samym etapie moze byc rózny. Wiec bądz dobrej myśli:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci. Kochana jestes, tak sie zdenerwowalam , ze nawet nie pamietam na ktora godzine mam wizyte w czwartek. A czy mozesz sprobowac mi wyslac jeszcze raz ten filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło:) Szczęsciara:) mojej kolezance serducho pokazało sie dopiero w 8 tc. Nie denerwuj sie:) będzie dobrze:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęSciara, w tym czasie nie musi byc serduszka słychać a mi nawet specjalista powiedział ze często jest tak, ze jesli słychac to moze to być serce mamusi i mi napisał nawet akcja serca wydaje sie byc widoczna, to wydaje się jest asekuracyjne :) jak mała zasnie sprawdze tydzień w któorym to było po transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciara, ja miałam 15.06 tranfer a 10 lipca pęcherzyk miał średnicę 3 mm natomiast 24 lipca 4,7 mm - średnica a crl 16 mm (cokolwiek to znaczy) wydaje mi sie ze to ok jest u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia, myślę że wynik mówi sam za siebie :) Super że jest ok. Ucałuj Tomcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski spiochy:) Tu pracuś z maseczką z jakiejs cholernej smierdzącej glinki na ryjku:P no wkońcu w ciązy tez trza byc piękną:):):):) Poszperałam i znalazłam normy porgesteronu , ja mam bzika na tym punkcie w zwiazku z tym polecam przyszłym mamuskom aby sobir zbadały i sprawdziły:) Normy progesteronu po owulacji: 1 - 28 ng/ml w ciąży do 12 tygodnia ciąży: 9 - 47 ng/ml 12 - 28 tydzień ciąży: 17 - 146 ng/ml powyżej 28 tygodnia ciąży: 55 - 200 ng/ml Szczęsciara zrób i progesteron przy becie to idzie z jednego pobrania:) milego weekenda:) ja do pracki a potem moze wekoncu pojadę na sklepy kupic jakies kozaki. Aaa dzis na tvn 24 mowili ze konowały z grodziska nie pomogły kobiecie i poroniła:( w kolejnych serwisach cd.... Masakra!!!!! a jutro wybory i na kogo tu głosowac? co by Naszym dzieciom było lepiej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara:) wstawaj i nie snij:D:D:D Gdzie???? u nas pochmurno:( a sniegu jak nie ma tak nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma PADA GRUBYMI PłATAMI ( dolny śląsk :) ) ale mój M własnie zadzwonił, że na śląsku również pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na śląsku wszystkie moje ciepłe kurtki :( tutaj mam jedynie cienką kurteczkę na lato :/ JACIE kręcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Lara ja jestem ze Śląska:) u mnie śnieg nie pada, nawet troszkę słonko próbuje wyjść, mam nadzieję ze jeszcze długo tego białego świństwa nie zobaczę;) Szczęściara głowa do góry, będzie dobrze❤️ Enigma❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Andzia no u mnie tyz nie pada:P Ale jak juz obok pada to znaczy ze kozaki trza kupowac:) i to w tym sezonie na płaskim:(:(:(:( Wiecie co rano zrobilam sobie maseczke chyba z aa odzywcza z glinka i normalnie gebę mam jakby po liftingu:) rosjasniona ,bez zmarch:) miodzio:):):):):) Aaa laseczki mam pytanko jakie polecacie pieluchy dla dzidzioła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po asiedzku:) W Krakowie sobote tez w sniegu ......Łaaaaaa!!!!!! Jeju dopiero jest pazdziernik!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, ja używam huggiesów :) ale tych z obrazkami z disneya, Premium się nazywają bodajże :) są delikatniejsze niż Classic i mają z tyłu fajną gumkę, która się fajnie trzyma :) poza tym, często są na nie jakieś promocje :) i po tym jak już dziecko je zasika, \"pachną\" ładniej niż Pampersy :) w których to jakoś tak nie bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie też nie pada :) Nadia śpi jeszcze więc mam chwilę na ogarnięcie mieszkania (sama prawie dopiero wstałam) :) A Nadia śpi od 22.30 :) Andzia, dzięki za zdjęcia, fajnie że Baksa jest łagodna dla Nadii :) no i obie są śliczne :) Ja bym z moją psiną u teściów nie mogła takich zdjęc robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! Enigma dostałam filmik ale jestem chyba zbyt tępa bo nie mogę go ściągnąć nie mam żadnego free na koncu żeby kliknąć. Zabajona dzięki za zdjątka już nie moge się doczekać kiedy i ja będę Wam wysyłała takie z maluszkiem. Oleńka sliczna jak z obrazka pamietam jak moje Paulina była taka mała aż nierealne teraz prawie mojego wzrostu....... Rozmawiałam ostatnio z M i pytałam czy chce byc przy porodzie bo z pierwszym dzieckiem miał być ale stchórzył. Chodziliśmy na szkołe rodzenia niby wszystko było ok ale jak juz miałam bóle i dzwoniłam do niego z porodówki to powiedział do mnie \"kochanie jak już bedziesz rodziła to zadzwoń do mnie\"(hahahaha). Tak więc sprawa jest trudna ale wzięłam go pod włos i zasugerowałam mu że musi być żeby robić zdjęcia . A Wasi mężowie chcieli być ? Wiem że nie powinno sie faceta zmuszać ale ja bym chciała. Swój pierwszy poród wspominam nie najlepiej pamietam że brakowało mi bliskiej osoby ale mój mąż chyba się boi. W ogole nie chce chodzic ze mną do lekarza jest jakiś dziwny pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki laski za info o pieluszkach:) hihihi ale ja jestem głupia juz interesuje sie pieluszkami:P Narazie nie mam natchnienia na zakupy ale mam nadzieje ze kiedys to przyjdzie:) Goisaczek:) ja nie che zeby moj był ze mna,nie czuje takiej potrzeby a poza tym bede miala cc to lepiej aby nie widzial jak mnie rżną:P:P:P On sam zresztą chyba tez nie che..... bynajmniej nie rwie sie do tego:) Natomiast teraz kupuje mi wciaz kiwi ,owoce soczki i bardziej chyba przezywa tą ciaze niz ja:) wczoraj szperalam na boćku i znowu kolejna kolezanka z Novum po długiej walce zaciązyla po ivf:) jednak kolejka musi być:) Estellka :) a ja samopoczucie????? Ja tez chce snieg!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Enigm, samopoczucie ok, tzn. objawów brak...czekam, czekam...jeszcze tylko 4 dni...mam nadzieję, że będę miała powód do radości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma ja też na razie jestem z zakupami na bakier bo jakos nie możemy się zebrać z M na ten krok . Poza tym my stawiamy łóżeczko w naszej sypialni a przed tym ja chcę ją pomalować zmienic firanki i karnisz a potem jeszcze przestawić nasze łoże żeby łóżeczko się zmieściło. Kupa pracy. łóżeczko co prawda mam wózek zamówię z allegro bo w naszym mieście są strasznie drogie a rzesztę jakos skomponuję pomalutku więc nie przejmuj się bo masz więcej jeszcze czasu ode mnie:) A za pytanie o pieluch jestem Ci wdzięczna bo mnie tez interesuje które są najlepsze. Moja szwagierka używam tylko Pampersa i chusteczek też ale ja chcę spróbować czegoś innego. A jaszcze wydarzyło się u mnie coś; wróciłam na 2 dni w tyg do pracy. Tzn koleżanka która przyszła na moje miejsce nie poradziła sobie i poproszono nie żebym to pociągnęła póki mogę. Zgodziłam się bo ile można w domu sprzątać, prać i gotować? Mam nadzieje że sobie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mały mi w brzuchu fika. Ma coraz więcej siły i już nawet widać na zewnątrz brzucha jak mnie kopie bo brzuch się rusza . Ostatnio moja córka leżała zemną na łózku i poczułam że mały dokazuje i położyłam jej rękę na moim brzuchu. Jak wtedy się rozszalał TO SZOK!!!!Paulina była wniebowzieta piszczała z radości przysttawiała ręce i ucho do brzucha a On kopał i fikał. Super uczucie. Rodzeństwo nawiązuje ze sobą kontakt od początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek:) najgorsze to to ze mi sie wogole nei spieszy z zakupami:) Poza tym ja tez chce łózeczko wstawic d sypialni i cosik muse wywalic aby sie zmiesciło:P Muszę odswierzyc dom- pomalowac,wywalic graty i jakos przygotowac chalupkę na dzidzioła:) Ale mysle ze zobimy to w styczniu , no chyba ze dostane powera i sama wymaluje chalupę:D:D:D Narazie mam lenia i nic mi nie przeszkadza:) A Ty wkońcu wiesz czy masz chłopa czy babe w sobie?:) i czy idziesz na połowkowe???? bo robi sie miedzy 20-23 tc? Estelka:) Ty zasuwaj w poniedzialek na betę to oblejemy Any :) obronę i Twoją betę:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups Gosiaczek Ty juz w 24tc:):):):) robiłas polowkowe?? A mi w brzuchu cos pluska:P:P:P czesto wieczorem słyszę takie przelewanie ...hihihihihih nie wiem co to jest ale cosik takiego słysze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×