Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

trza było mysleć wcześniej i byc romantyczką:P:P:P:P:P a nie tylko wino i wino:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma :):):):):):):):):):):):) a my dupy nie pomyślałyśmy że to takie proste :):):):):):):):):):):):) dzięki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak chcecie bliźniaki to trzeba kupić podwójną ilość świeczek :) czerwonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz, po radach, które przesłała Enigma, tebelka II zniknie...kurcze ja czasem na romantyczne wieczory (noce) zapalałam świeczki, ale nigdy nie pomyślałam o czerwonych hihi i dlatego się nie udawało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka, to teraz na zwolnionko i wypoczynek w domku, wymyślanie imion, szperanie w necie i szukanie wózka, ubranek, ważenie się, jedzonko :) same przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dziś po pracy pędze po podwójną ilość świeczek :):):) czerwonych :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, a może w laboratorium jak \"hodują\" zarodki to tez zapalaja czerwone świce...no co? romantyczne tło dla łączącego sie plemnika z jajeczkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek własnie oglądałam, ja taka trochę zgłupiała na tym punkcie jestem, ale w sumie dlaczego mam sie nie ciszyć :-) A w tej chwili przez wode w brzuchu to mam brzuch takich rozmiarów jak Gosiaczek na zdjęciu pod linkiem...jak tak dalej pójdzie...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, ale naskrobałyście :-D ja zapracowana jak zwykle:-P chyba na drugie będę mieć niedługo praca :-P Sysiu👄 strasznie mnie zasmuciły wieści od Ciebie, nie sądziłam że jest tak źle, jeśli mogę w czymś pomóc to daj znać i trzymaj się kochana mam nadzieję, że ułoży się na lepsze, ściskam serdecznie👄 będzie mi Ciebie tu brakować, więc wracaj jak szybciutko będziesz mogła, ucałuj maluszka👄 Iskierko👄 ja polecam Arłamów - super miejsce na narty i deseczkę 👄 http://www.arlamow.com.pl/ Zabajonku👄 starość :-D a to dobre hahahahahahahaha dobry pomarańczaku👄 ja tez mam dwa nieudane podejścia in vitro ale prolaktyna nie wiele jest tego przyczyną, bo przez in vitro obchodzi się ten problem, ale wierzę, że koleżance jak i mnie za kolejnym razem sie uda👄 jeśli chodzi o białaczkę to nie leki wpłynęły na to, to musiałby być pierwszy taki przypadek w historii in vitro.... a na tym topiku nie tylko radości piszemy wiec jak masz ochotę sie wygadać to śmiało, spróbujemy zrozumieć każdy problem i podnieść na duchu...👄 Estelka👄 co do przestymulowania to widocznie możne sie to objawić nawet po tygodniu, a co do ilości jajeczek to dr w novum mi powiedziała, że to zależy od pacjentki bo są i takie że wyprodukują 4jajeczka i się przestymulują a są i takie że po 20 jajeczkach nie....ale najważniejsze że sie udało, prawda, ja ryczę z twojego szczęścia, tak sie tym przejęłam z resztą nie mówiłam że tak będzie? co tak niedrożne jajowody...... gratulacje serdeczne👄 najważniejsze że klan E rozbity i dwie już wypadną do tableki I a pamiętasz jak narzekałaś że marne zarodki? takie marniutkie one nie były kochana, a może trojaczki będą? Paula👄 Lara👄 może zrób teścik? Judytko👄 gosiaczku👄 no i się skupić na pracy nie będę mogła z podekscytowania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella OGROMNIASTE GRATUUULACJE :D (gdybym wiedziała jak to przesłałabym Ci serduszka :D). Oj nie skurczy się ta tabelka II bo niedługo powiększy się o moją osobę :) Witaj Emika :) niestety teścik odpada bo wiatropylna (a szkoda) nie jestem, więc nic z tego, a pisałam to o tych objawach (ja już się przestałam łudzić) nie myśląc, że to ciążowe. Boję się, że może to być coś poważniejszego, bo to nie jest normalne? Emika Twój dzień również niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, teraz dopiero doczytałam kochana Twój smutny wpis :(:(:( Bardzo mi smutno, że jesteś zmuszona do takich ostatecznych kroków, mam nadzieje, że to wszystko dobrze dla CIebie i synka skończy, życzę Wam tego z całego serca, TRZYMAJ SIĘ KOCHANE !!!! zyczę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za Wasze szczęście - przytulam Cię 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się liczy temrin porodu po invitro? jako 1 dzień cyklu podaje sie czternaście dni minus dzień transferu czy minus dzień punkcji? a wogóle to ciekawe co u Sabry? pewnie Macius już szaleje w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka - chyba Ci nie muszę pisać jak ogromnie się cieszę :-d W końcu razem 3 lata temu zaczynałyśmy starania - musiałaś więcej wycierpieć , ale dla takiego dnia jak dzisiaj warto było. Łezki mi poleciały aż Paweł patrzył na mnie zdziwiony co się dzieje. To dzisiaj mamy wielki dzień pijaństwa - co nie dziewczynki ? Dla Ciebie ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, dziekuję Wam Wszystkim i każdej z osobna jeszcze raz - niech mi tylko jeszcze ta opuchlizna brzuszna zejdzie, to będę troszkę spokojniejsza, bo jak na razie znów musze brać zastrzyki w brzuch, ale to juz dla mnie pikuś ;-) tyle sie nakłułam...ale warto było :-) Aga, to przypomnij, kiedy zaczynasz starania o rodzeństwo dla Wielkoluda? byś może jakies nowe fotki wysłała, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella gratuluję, bardzo się cieszę :) i wetnę się jeszcze w sprawie wanienek ja mam Ondę na stelażu, bardzo sobie chwaliłam, głównie prze to, że wyprofilowana, nie trzeba dziecka trzymać, poza tym stelaż - ja akurat nie mam gdzie wanienki stawiać, więc jak dla mnie super, z tym, że już długi czas małą kąpię w brodziku, odkąd ładnie siedzi ale przez ten pierwszy okres, była bardzo wygodna a wanienka plus przewijak, to zależy jaka ... bo jak taka, że żeby mieć przewijak, to trzeba zamknąć klapkę nad wanienką, to nie polecam, bo jak dziecko wyjmiesz, to chcesz od razu odłożyc, wycierać, a nie trzymająć je odkładać klapkę, zakładać jakiś ręcznik czy [pieluchę na przewijak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Estelka, ale się cieszę. laski, tabelka II się kurczy :) Dopiero wróciłam do domu, cały czas Estelka myślałam o Tobie, a tu takie podwójne dobre wieści, ale super. Ja też dzisiaj wzniosę toast wodą mineralną. Hihihi, Estelka, ja też najpierw sie naszukałam imion, wózków itp, ale już powoli mi przechodzi :) A tak w ogóle, to niezły będziesz miała wózek .... hihihihi Strasznie sie cieszę i ogromne gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! Estelko ogromne gratulacje, tak się cieszę że aż mam gęsią skór i łezki:) Nie było mnie cały dzień, i już nie mogłam się doczekać dobrej nowiny:) Oczywiście doczytałam tylko do jej ogłoszenia:D reszte zaraz doczytam. Ściskam Cię mocno i TAK KOCHANA MUSI BYĆ DOBRZE❤️❤️❤️ Sysii- przytulam Cię i życzę wszystkiego dobrego Co do wanienek to ja mam dla Nadii najzwyklejszą w świecie, te z przewijakami są za zwyczaj małe a ja jeszcze nie mam wanny w domu:( mamy wykończoną na razie łazienkę na parterze i jest w niej tylko prysznic, niestety nie wiem kiedy łazienka na piętrze bedzie gotowa więc Nadia potrzebuje własnej wanny. Pozdrawiam i biorę się za czytanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko kochana, przytulam Cie i gratuluję ❤️ ale się wzruszyłam!! i tak bardzo się cieszę!!!! wypiję trochę wina, bo ja mogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahahahaha r.o.z.j.e.b.a.ł.y mnie te świeczki, a najlepsze jest to że ja mam zawsze czerwone świeczki w domu bo pasują mi do wystroju i często się palą, ale jakoś cudów nie zdziałały:D Nadia powstało w trochę mniej romantycznych warunkach ;) AnA gratuluję obrony🌻 A teraz idę napić się piffka za zdrowie Estelki i jej maluszków. a co tam Nadia się nie obrazi;) Estelko NA ZDRóWKO❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde, dopiero teraz mogłam wejśc, ale całe popołudnie myślałam, czy w końcu ... no i JJJEEEESTTTTTT!!! Estelko - ograomnie się cieszę, jestem wzruszona, podekscytowana i nie wiem co jeszcze !!! Nawet nie wiem co pisać, normalnie aż se pifffo chlapnę, a co! Już po karmieniu, więc mała się nie obrazi. Jejjj, ale się cieszę !!! :) ANA - gratuluję !!!! Zdolniacha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUAHAHAHAHAHA:D:D:D czekałam ta tego CIULA:) przecież zawsze się pojawia jak któraś z nas jest szczęśliwa C.H.U.J. ci W D.U.P.E ORANGE:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
Boze kochany Andzia a roszke ladniejszego jezyka nie daloby rady uzywac???? Wszystko ok jak sie Was czyta ale te przeklenstwa...-nie wypada i tyle!!! Gratuluje Estellce - oby wszystko dobrze bylo i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy tchórzu,nie stać cię na odwagę, żeby sie pod jakimś nickiem wypowiadać,wiec sie nie dziw ,że nikt cię tu nie lubi.Poza tym najpierw piszesz o pijanych matkach a potem sie oburzasz-HIPOKRYTA!!!!! Może załóż sobie topik .pt Zgorzkniali i złośliwi łączcie się!!!!!!! Dobrze ci radzę.Tam znajdziesz zrozumienie i wszyscy będą cię kochać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety- masz rację nie wypada, i raczej tu tak nie piszemy chyba ze jakiś porąbaniec wyskakuje z invitrowymi dziećmi albo pijanymi matkami nie mając o tym pojęcia. Przykro mi że jesteś taką smutną i zgorzkniałą osobą i że nic ci w życiu nie wychodzi ale to nie powód żeby uprzykrzać życie innym. U nas dziś wielka radość i nie możesz się z tym pogodzić, to na prawdę przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raaany boskie Dziewczyny, opanujcie się ;-) bo w prasie napiszą artykuł, że na kafeterii to są same alkoholiczki karmiące cyckiem ;-) normalnie degeneracja jakaś ;-) hihihihi miłej nocki i kolorowych snów i jeszcze raz dziękuję za wszystkie Wasze super ciepłe i super miłe slowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiadłam się do kompa bo zmieniam hasła, i co widzę :D że Estellka w ciąży i to nawet i bliźniaczej HURA HURA HURA HURA HURA HURA 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje kochane, dziękuję Wam za te słowa wsparcia ❤️ najgorsze przede mną, jutro lub pojutrze przeprowadzka choć to nic pewnego kiedy dokładnie bo w weekend mam szkołę, jak się wszystko ułoży to napiszę Wam co się działo i jak będzie, bo teraz to ryczę i nie wiem co myśleć o tym wszystkim, wiem jedno, że nie mogę po raz kolejny dać się zmanipulować, odezwę się niebawem, dopóki mam internet i kompa to będę pisała choc jutro mam kompa swojego już wywieść jako pierwszego. No nic uciekam, acha ANA MOJE GRATULACJE, ŚLICZNIE SIĘ OBRONIŁAŚ :) ZDOLNA Z CIEBIE KOBITKA 🌻 PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×