Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Kurcze-nie doczytama wszytskich wpsiow i musze raz jeszcze napisac: Estelka-jasne!!! podje moj gg i podaj mi adres to wysle. mam juz 3 chetne :) Po niedzieli wysylam. Ale dostaniecie puste. Tzn takie, zebyscie mogly na nich wypisac zyczenia dla najblizszych i wyslac. moj gg 62461 30 Emiczka-Ty to masz fantazje!!! Podzuiel sie od zcasu do czasu fajnym pomyslem \"lozkowym\". Dzis M. wraca do domku. Ciekawe jak zareaguje na pomysl zpilka... Mowisz w declatonie sa?? Niezla reklame im robimy:) Co by nasze Babki powiedzialy o nas!!!! Ze swintuszymy!!!!Te koszulki z otworkiem :)..... Oj, ile one stracily :) Toz to cale wieki od koszulek z otworkiem do pilki :) Enigmaa-marysie to b. zdolne dzieci. moj maz ma chrzesnice Marie i jestem pelna podziwu dla tego dziecka. Ale twoja corka to nie bedzie aniolek :) Oj. nie!!!! Nie po mamie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że jesteście blisko i nie jest wcale to takie trudne do odgadnięcia :) Sabruś napiszę Ci na gg! Nadwiślanko - to że Ty jesteś przeciw IN Vitro to wiem bo powiedziałaś już to jak zdecydowałaś się na adopcję ale nie mam do Ciebie o to pretensji bo każdy ma inne upodobania, a powiedz mi jak tam w OA ?? Mieliście już spotkania z dzieciaczkami?? MAcie już kogoś na oku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu-spotkania mamy co miesiac pzrez 9 m-cy, wiec koncze w zcerwcu spotkania przygotowujace do adopcji. Potem kwalifikacja (rozmowa z psychilogami itd), orzeczenie, czy dostaniemy dzdzie i jesli tak, to potem czekanie na dzidzie...:( I to czekanie jest najgosze, bo moze trwac nawet rok.... Nie ma reguly. A dzidzie przyjmiemy kazda, bez wyjatku. tzn jestemy w grupie oczekujacej na dziecko w wieku do 1 roczku, wiec 5 latka nie dostaniemy :) Sysiu, czy wyjasnila sie sprawa z Tomciem??? Pamietam jak pzrechodzilas nerwowke z powodu jakis bezpodstawnych podejzren lekarki nie pamietam dokladnie o co chodzilo.... Chyba raobiliscie badania. Czy mozesz mi powiedziec na czym sie skonczylo?? A tak apropos, bo moze jak zwykle cos nie doczytalam, czy staracie sie o rozdenstwo dla synka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Sysia napisz mi tez na gg, bo ja chyba tez nie kumata jestem :( masz mój nr? w razie czego podaję 2880856 Ja mam kilka podejrzeń co do pomarańczka więc Sysiu poprosze o podpowiedź - zobaczymy czy się zgadzamy ;) Enigmaa - śliczne imię :) i nie przejmuj sie nabytymi kg Sabra - obiecuję ze jak tylko będę miała więcej czasu to specjalnie dla ciebie będę więcej pisać na forum :) Andzia - ja niestety tez nie kumam tego gościa z Cieszyna? Wyjaśnij o co chodzi? Nadwislanka - już sie ciesze na te karteczki :) A co u nas - hmmm nic nowego. Pracuję popołudniami spędzam czas z Patrykiem. Już kupiliśmy mu prezent na gwiazdkę - jeździk :) Mam nadzieję ze mu sie spodoba :) Resztę musze kombinować. Teraz w sobote jedziemy do Kalisza na andrzejki z czego bardzo sie cieszę. Chwilowe oderwanie od dnia codziennego :) Patryk zostaje z babcią. Wracamy w niedziele popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Bozina próbowałam Nadie przestawić na jedną drzemkę ale było tylko gorzej. Udało się przetrzymać pierwsze spanie, zabawiałam ją , wygłupiałyśmy się tak że zapomniała o śnie, ale później jak przyszła pora spania to była tak zmęczona i marudna że nie umiała zasnąć tylko zanosiła się płaczem:( Nadwislanko, Paula- mój mąż z tym panem narobili kiedyś głupot, nie będę pisać co, bo nie ma się czym chwalić, w każdym razie to ten pan jest odpowiedzialny za wszystko, ale że policja w Katowicach nie umiała go znaleźć przez dłuższy czas to postanowili obciążyć męża. Na szczęście nasz adwokat trochę załagodził sprawę a my w tym czasie szukaliśmy gościa:) Mamy mnustwo znajomych w całej Polsce bo mąż jest muzykiem i jeździmy po koncertach gdzie zawieramy nowe znajomości:) No i tak szukaliśmy że pan się znalazł:) okazało się że siedzi w więzieniu w Cieszynie. Nie wiem tylko czemu katowicka policja nic o tym nie wiedziała. No i na tym zakończyły się nasze kłopoty:) sabra❤️ enigmaa❤️ sysia❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale naskrobałyście podczas mojej nieobecności! Zaraz wszystko nadrobię aprzy okazji buziaczki dla Was wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzi-dzieki za wyjasnienie. Chociaz nie wiem o co chodzi to ciesze sie ze sie wyjasnilo. Tylko dziwwi mnie ze policja szuka wszedzie, a nie u siebie. A sprawca siedzi w celi i sie cieszy wg zasady: pod latarnia najciemniej. Paula-pamiatm, pamietam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i szybciutko zabieram się do pracy:-P mam nadzieję, ze uda mi się w sobotę wyskoczyć na Mazury:-( jak planowałam;-) Estelko👄 szefowo nasza, w takim razie uważaj na siebie w pracy i trzymaj sie dzielnie. To właśnie ta piłeczka - fajna nie? :-) może coś na poprawę energii powinnaś wziąć lub zrelaksować sie w fajnym miejscu....etam gadasz upasiony brzusio, z pewnością jest piękniutki, a przynajmniej taki będzie👄 Chciałabym zadać Ci pewne pytanie, dla własnej wiedzy na przyszłość ale może innym razem.... Pauluś👄czasem tak mam, że muszę sie wygadać, ale nie po to by paplać, ale spróbować zrozumieć i spojrzeć też z innej perspektywy na sprawę, by zobaczyć czy może inni mają rację...Sprawy moralności, religii, pieniędzy to bardzo śliskie i delikatne sprawy, trzeba nie lada wyczucia by kogoś nie urazić, choć czasem nerwy mogą ponieść:-O u mnie też piękny dzionek:-D na Andrzejki jedziesz? to super, ja też chcę jechać i mam nadzieję, ze to wypali, ale póki co dziś teściowie wracają a lanie wosku będzie? jak pamietam dwa lata temu jak ulałam sobie kobietę z dzieckiem na ręku a inni mówili że to bliźniaki enigmuś👄 wiedziałam że albo Marysia albo Zofia:-D pięknie będzie sie nazywała👄 fajnie rozmawiasz z maluszkiem👄 a o proporcje ciała sie nie martw wrócą po porodzie szybciej niż myślisz... kochana to \\\"zakupuj\\\" sie ile wlezie :-D i za mnie troszkę pochodź po tych sklepach, bo ja owszem chodzę, ale wiadomo kupuję chrześniakowi i siostrzenicom coś zawsze w smyku:-( a to nie to samo co dla swojej kruszynki, ja tez wybieram sie na zakupki ale dla siebie - kupię butki, płaszczyk, hmm może coś jeszcze:-) Sabruś👄 pamiętam o swoich planach:-o choć przyznam że czasem są chwile nostalgii, ale jakby miały nie być, musiałabym chyba mózg sobie wymienić;-) czasem jest super o niczym innym nie myślę jak o przyjemnościach, a czasem czuję sie jakbym już wieki przeżyła i nie było widać szans na poprawę:-( zwłaszcza że na Mazury sie wybieram a tam moja bratowa przyszła chwalić sie będzie nowo-budowanym domem przez moich rodziców dla nich i coś o ciąży wspominała :-( chyba się mamie i tacie wypłaczę w ramię będzie mi lżej....tfu tfu trzeba sie otrząsnąć :-) a jak maluszki rosną? ciekawa jestem jak będą już wyglądać na święta:-) wyruszacie do rodziców czy tesciów?Sabruś👄 to Ty widzę nocny marek jesteś, ale wiesz co ja też jakoś ostatnio spać nie mogę;-P zasypiam czasem o 2:30 oglądając kreskówki... Olinku👄 bardzo mocno trzymam kciuki za randeczkę zarodeczków i aby się podzieliły wszystkie pięknie i przyjęły wszystkie które chcecie.... maklady👄 monika👄 Andziu👄 to dzięki Bogu że już skończą się wasze kłopoty, a już sie bałam i czarne myśli mi chodziły po głowie:-O Bozina👄jestem bardzo pod wrażeniem waszej\\\"wpadki\\\" jak to ujmę :-) to bardzo miła wpadka - zaskakująco miła i pokazuje że w życiu dzieją sie cuda jeśli się je dostrzega i o nich marzy... i wiesz co taki spokój czuje sie w twojej wypowiedzi, spełnienie bycia mamą i w ogóle szczęściem nasiąknięty dom👄 bardzo fanie że tu zajrzałaś, i zaglądaj jak najczęściej, a może podzielisz sie z nami Swoimi Urwisami i prześlesz nam parę swoich fotek? bardzo please :-) sysiu👄:-Dhahahhaha ja jestem matoł i nie wiem kto to:-Dhahahahhaha zdradzisz mi ten sekret? hihihihihi zakupki święteczne mówisz? hmm, a\\\\ja tez może w tym tygodniu zaliczę parę sklepów by nie szaleć w tłumie przed samymi świętami za prezentami, bo kiedyś poszliśmy z mężem w dniu wigilii na drobne zakupy to o mały włos nas starsze babcie nie rozjechały wózkami, tak sie przepychają że szkoda gadać, a to bidulki mówią że siły nie mają:-P i bezbronne są... trzeba było je widzieć w akcji zakupów przedświątecznych:-P nadwislanko👄 ja szanuję to że masz inne zdanie co do in vitro, bo uważam że każdy ma prawo sam o sobie decydować, najgorsze jest jak ktoś próbuje zmusić czymś kogoś do czegoś bo uważa że jego racja jest zawsze górą.... też uważam że powinni administratorzy nawet ujawnić osobę która sie tak podszywa pod złośliwego pomarańczaka... mam dzielić sie fantazję łóżkową ? :-D :-D :-D :-Dhahahahhahahah ale sie uśmiałam, no przecież dzielę się właśnie :-Dhahahahhaha ja myślę że nasze babcie miały jeszcze lepsze fantazje, a jeśli ich nie miały to faktycznie wiele straciły, a te koszulki z dziurkami to co myślisz że nie fantazja? kochana wiesz jaka to intrygująca zabawa teraz by była? trzeba kiedyś spróbować z tymi koszulkami, ale ubiorę najpierw w taką koszulkę mojego mężusia :-Dhahahhahah jak to sie mówi : raz sie żyje - ale z rozsądkiem, smakiem i wdziękiem :-) Widzę że oskarżenia zaczynają bezpośrednio dochodzić do imion:-D Lara👄 a ty co taka cichutka myszka siedzisz? uciekam popracować, miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, nie zauważyłam żeby któraś z nas na forum ogłosiła że to Ty jesteś pomarańczą, owszem pojawił się wpis ale też od pomarańczy więc nie wiadomo kto to napisał. Ja osobiście nie mam pojęcia kto pod pomarańczowym nikiem nas obraża i nie chce mi się nawet nad tym zastanawiać. Pozdrawiam. A my właśnie wróciłyśmy ze spacerku, byłyśmy trochę wymrozić dupska:D pogoda jest piękna, mnustwo śniegu, słoneczko i lekki mrozik. Zima jak marzenie:) Miłego dnia kobietki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - zazdroszczę ci tej pięknej zimy. U nas zimno, ale bez sniegu no moze czasami przebije słoneczko. Ja chce już do domku!!!!! Buu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wytrzymam!!!!! Nie ma innej mozliwośc jak sprawdzić skad ten wpis (ID komputera). Nietesty, nie mam dzis w firmie pod reka informatyków (jak na złość nie ma ich), ale dopytam sie czy mozna to i jak sprawdzić. Skończymy raz na zawsze z tym. Apeluje do moderatora: niech podpowie co w takiej sytuacji robic!!! Nie chcemy by ktoś, kto moze jest bogu ducha winien był oskarżony.... chcemy wiedzieć kto to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ale z Was szpiegos amigos sie zrobiło:P:P:P:P:P hahahaha posmialam sie troszkę bo ze mnie kolejny matoł i mysle i mysle i kurna nie wiem:P Więc i ja poprosze o olsnienie:P hihihihihi Emika jak dostałas cynk to daj mi go na gg:P:P:P:P:P:P hihihihihihih A ja Wam powiem ...ze ostatnio jak jakas orange napisała o estelce to miałam napisac ze teraz Estelka będzie na tapecie:P hihihi po foli i po mnie kolej na Estelke hihihihihihi no ale ugryzłam sie w jezor i widze ze jednak ja jestem wciąz na tapecie:P:P:P:P:P:P i mieć swoj fan club:D:D:D:D:D serdecznie pozdrawiam:-) Boziniu:) welcome:) A apropo imion to Maria ponoc oznaka piękności a Zofia to mądrości wiec moj M jak to chłop stwierdzil ze laska powinna byc piękna:P:P:P:P hihihihiihihih:) A ja mu mowię ze będzi i piękna i mądra...... po mamusi:P:P:P:P:P:P no i juz sie podbudowałam:D:D:D:D nIE MA TO JAK SAMOZASPOKOJENIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - nie ma co się stresować. Kiedyś pomarańczek też się do mnie dopieprzył, ale po co się nerwować na te małpiszony. Ja dzisiaj mam luzaka więc mam te teksty w dupie!! Iskierka - olej to !! Nadwislanko nie stresuj sie bo złośc urodzie szkodzi :P:P Ja jestem po obiadku w postaci pizzy i obeżarłam się jak świntuch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie tu dzieje :-D enigma ja nic nie wiem żadnych wieści nie dostałam od nikogo :-Dhahahhaha ale sajgon:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzisiaj działo!!!!! Hihihihi Z drugiej styrony dobrze by było sprawdzić po ip koputera. Wtedy wszystko byłoby jasne. A ja siedzę w domku na zwolnieniu i się nudzę. Dzisiaj kupiłam sobie spódniczkę ciązową na allegro. Fakt używana, ale jakoś nie mam ochoty wydawać kasy na coś co mi będzie potrzebne tylko przez parę miesięcy. Poza tym mam dobre koleżanki, które przesłały mi parę ciuszków ciązowych. No i jeszcze śledzę na allego bluzeczkę ciążową. Mam nadzieję, że uda mi się ją kupić po rozsądnej cenie. Pozdrawiam wszystkim szpiegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca.......
Jak dobrze pamietam,kiedyś moderator odzywał sie w sprawie pomarańczka.I stanowczo zaprzeczył ze jest to Iskierka. Teraz tez powinien zając stanowisko i oznajmic kto sie podszywa i zostawia nieprzyjemne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to sie narobiło, a to co wyżej napisane najbardziej mnie rozbawiło :D ale cóż Paula Twoje gg mam i zaraz się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę tego przezyć więc skomentuję :D Skoro tak było jak piszesz Pomarańczku to bardzo proszę o wklejenie tego wpisu moderatora :D Bo w cuda nie wierzę że moderator jest w stanie napisać coś takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwiślanko - co do Tomcia to sprawa była odnośnie podejrzenia u mojego syna zespołu Willego Pradera, skierowała go na badanie Kariotypu i FISH wyszły pozytywnie dla nas czyli że jest zdrowiutki jednak ta genetyczka nadal uważa że on to ma i w styczniu idę do niej na kolejną wizytę i wyśle go na jeszcze jedno badanie, ja wiem że ona się myli a zrobić kolejne badanie mi nie zaszkodzi a bardziej w tym upewni że ja się nie mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :-) Emiczko - chwile nostalgii każdy ma - więc jesteś zupełnie normalna!! pomyśl, że będziesz wspaniała mamusią bo w swoim czasie to napewno nastąpi! ja już się zastanawiałam nad adopcją, ale mój mąż najpierw chciał wyczerpać dostępne metody zanim zdecyduje się na adopcję. spotkaliśmy wtedy na imprezce znajomych , którzy adoptowali synka, byli oni tak szczęśliwi i uśmiechnięci, zakochani w synku - widziałam, że wtedy w moim mężu coś się pękło bo to był naprawdę piękny widok - szczęśliwej rodzinki :-D ja myślałam sobie w ten sposób, że skoro nie mamy dzidziusia to widocznie naszą misją jest uratowanie jakiegoś dzieciątka od poniewierki w domu dziecka. podziwiam wszystkich rodziców którzy zostają nowymi rodzicami dla samotnej istotki :-) a co do metody in vitro - to nie mam nic przeciwko, jest to szansa na posiadanie swojego dzidziusia - uważam, że nikt nie powienien tego krytykować zwłaszcza jak sam nie ma takich problemów! Emiczko a jakie macie szanse na swoje mieszkanko?? Andziu - widocznie Nadunia jest jeszcze za mała, żeby tylko raz spać, w takim razie musisz to przeczekać. przed spaniem najlepiej dobrze wywietrz jej pokoik, bo jak jest chłodniej to się lepiej śpi maluszkom. powodzenia :-) Sysiu - twój Tomeczek jest tylko kilka dni starszy od mojej córeczki, śliczny chłopczyk :-) mam nadzieję, że badania nic nie wykażą!! czasem lekarki coś wymyślają, ale jak już jedne badania wyszły dobrze to napewno jest ok :-) Sabrusia ja tez chętnie zobaczę twoje bąbelki - jak byś miała chwilkę to proszę o zdjęcia to mój mail: bozena-dyrgala@tlen.pl Emiczko jak chcesz zobaczyć moje skarby to w stopce mam link do stronki bobasków www.martynka2006.bobasy.pl zapraszam! na zdjęciach te moje bombelki wyglądają bardzo spokojnie i grzecznie ;-) co nie bardzo się pokrywa z stanem faktycznym ;-) szkoda czasu na czytanie złośliwych pomarańczków - na głupotę nie ma rady! pozdrowionka Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ gorące dziewczyny jesteśmy:-D burze wywołujemy tutaj a pioruny walą czasem jak granaty na polu bitwy :-D pisze szybciutko i zmykam na piłkę :-D nadwislanko👄 moja fantazja dzisiaj :-Dhihihihi piszecie by nie deliberować nad tym pomarańczakiem?, hmmm, ależ ciekawie sie robi :-D od czasu do czasu mamy fajne wskazówki z życia pewnej gwiazdy :-D ja tez chciałabym poznać kto to taki, jeśli moderator na nasze życzenie to oznajmi będziemy mu wdzięczne za łaskawość:-) dziwna sprawa w sumie, Iskierko👄 fakt faktem obwiniać nikt nie może bo trudno udowodnić, jakby się zdawało, ale ja bez nabrania powietrza w usta odpowiedziałabym na pytanie, która z nas Cię o tym poinformowała na gg, tak dla pewności.... przynajmniej ja nie miałabym skrupułów o tym powiedzieć....wiadomo że nie można wszystkich wpisów od razu przykleić jednej z nas.....mnie osobiście żal jest tej osoby, bo nawet jeśli ma ona dzieci lub dziecko to jest bardzo nieszczęśliwa wiedząc jaki ma podły charakter i całe jej takie życie....bidulka..... Iwonko👄ja tez chce na zwolnienie - poleniuchować by mi sie chciało:-P i czytałabym sobie książeczki - dziś właśnie jedną kupiłam - drugą część \"Białej Masajki\"już sie nie mogę doczekać czytania :-) ja czekam z niecierpliwością na zdjęcia Twojego brzusia👄i bądź grzeczna, bo św Mikołaj rózgę Ci przyniesie jak będziesz niegrzeczna :-) leż spokojnie a jak możesz zaglądaj tu ile będziesz mogła dzisiaj tak sobie pomyślałam - a niestety myślałam dużo:-P że fajnie by mi było być ciężarną:-) pomyślałam też - bo moja kochana babunia jest chora, że będę modlić sie za jej zdrowie i by doczekała się prawnuków - czyli moich dzieci, ona tak pragnie ujrzeć moje dzieci przed śmiercią, że serce mnie boli z żalu i muszę to zrobić dla niej, dla niej być silna i wierzyć ze kiedyś sie uda, oby jak najszybciej..... uciekam pod prysznic i na piłkę, hmm, może troszkę przed prysznicem piłka na rozprostowanie plecków :-D i po prysznicu piłką na rozciągnięcie nóżek...... i nie tylko :-Dhihihihihi miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinko👄 nie mogłam sie powstrzymać i musiałam Ci odpisać przez kąpielą :-)oczywiście weszłam na stronkę masz prześliczne dzieci, są przesłodziutkie zwłaszcza córcia, brak słów po prostu można patrzeć i patrzeć, oczywiście jutro z ranka obejrze wszystkie zdjęcia :-) na mieszkanko mamy może większą szansę za rok jak troszkę odłożymy kaski by mniejszy kredyt wziąć i uzbierać część na in vitro aż sie rumienie co piszesz:-) duża buźka👄 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dzisiaj ja jestem pierwsz i mam nadzieję, ze długo tak nie zostanę. Moze będzie dzisiaj znowu ruch na kafe. lol Wiecie, dziewczyny, ja też do tej osoby przekonać się nie mogę. zainteresowane wiedzą o kogo chodzi :) Emika, ja tez bym chciała sobie poczytać, ale niestety nie mam co. Mój mąż pracuje całymi dniami i nie ma mi kto kupić książkę. Za to blisko mam do kiosku i kupuję sobie gazetki. Ostatnio Dziecko zakupy i my. Kurczę robię się jak jakaś mamuśka. A zawsze mnie denerwowały ciągłe rozmowy moich koleżanek o dzieciach. Oczywiście kocham dzieci, ale jak matki się spotkają to temat może ciągnąć się bez końca. A najbardziej zawsze mnie denerowało przechwalanie się, a mój umie to, a moja to robi tak. Hihihihi Nie chcę być taka, chcę też mieć inne tematy do rozmów. Mamuśki, wy też tak macie? No i zasatanawiam się na wózkiem quinny, czy któraś go miała? No i chyba kupię używany. Emika, zobaczysz Twoja babcia spodziewa się prawnuków, jeszcze szybciej niż myślisz :) oczywiście Twoich ... :) Bozina, fajne te Twoje dzieci. Fajnie jets mieć taką dwójeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika - ja czytałam Białą Masajkę - superowa sprawa!!!!! Jest druga część?????????????? Superowo!!!!! Musze poszukac i kupić!!!!!! Ale jestem przeszczęśliwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!@ Zgodnie z poleceniem melduję się !! Enigma super że dziewczynka!!!Zobaczysz jak to fajnie mieś w domu taką pannę podobną do siebie; czytaj tak samo piękną:) Moja córka też wszyscy mówią że do mnie podobna zobaczymy teraz ten maluch jaki bedzie. Czasami próbuję go sobie wyobrazić ale nie mogę zastanawiam się jak będzie wyglądał. Pamietam jak urodziłam moją Paulinę jak polożyli mi ją na brzuuchu to pierwsze moje spostrzeżenie dotyczyło jej paluszków (takie same jak u taty tylko mniejsze) oraz zobaczyłam wytrzeszczone oczy wpatrujące się we mnie. Niesamowite uczucie..... U mnie jakoś leci aczkolwiek złapał minie jakiś dół.Z moim M już lepiej ale niesmak mi pozostał....Zawiodłam się na nim. Może później mi przejdzie może to wina hormonów, nie wiem w każdym razie strasznie mnie zabolało to jego ostatnie zachowanie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku - nie dołauj się - nie wiem co się dzieje ale mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy. Jeszcze troche zobaczysz swojego skarba :) Dzisiaj brzydka pogoda i dołki łapią kobietki, ale może potem wyjdzie słoneczko i humorki też się poprawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×