Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia 17

Jaki samochód najlepszy dla nastolatki?

Polecane posty

buhaa robię to bo to lubię :) facet stoi obok i mysli sobie, że młoda laseczka sobie nie poradzi ze sportowym autem, a ja mu udowadniam, że się pomylił i jest to dla mnie miłe, równie miły jest później usmiech na ustach tego chłopaczka i kciuk w górze. a ta co się wykłóca niwech jezdzi sobie prawym pasem i cieszy się spalinami poprzednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbawiacie mnie
Odstawianie na światłąch to wyścigi - a droga to nie miejsce na zawody. Szczególnie podoba mi się sformułowanie, że jak ktoś ma słabsze auto od Ciebie to debil. :D Wszystko jasne, bez samochodu uważasz, że jesteś nikim. To przykre, na pewno jest w Tobie coś co mogłabyś docenić i podbudować swoją samoocenę, zmniejszając tym samym zagrożenie na drodze. Zauważ, ile jest na cmentarzach tych, co czuli się pewnie. I ich ofiar. Dobra, spadam do ciekawszych zajęć. Wyobraźnie musi sama przyjść z czasem, tego się nie da wytłumaczyć. Szkoda, że niektórym nigdy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dobrą samoocenę :) wbrew wielu tysiącom innych ludzi którzy się dołują i giną bo spadła im cegła na głowę jak wychodzili z domu.. krzyż na drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O nie zniose tego...
Dziecko szukaj takiego gdzie zestaw ochraniaczy bedzie gratis,a przy okazji popros o domek na wsi,najlepiej tam gdzie mieszkaja 3-osoby na krzyz to bedziesz mogla sie rozbijac ile bedziesz chciala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj cos tutaj www.adfauto.pl na pewno cos fajnego znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×