Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

Gość krupniok i żymlok
a już znalazłam: środa godzina 10:00 http://www.tvn.pl/6354,1432163,nasze.html wspaniała pora :/ perfekcyjne panie domu to nie tylko osoby niepracujące :/ trudno, będę sobie nagrywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
http://www.tvn.pl/6354,1432163,nasze.html (mam nadzieje ze teraz już link będzie działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a jatez mam problem pt pies i dywan tylko ze kupiłam nowiutki i sliczniutki dywan i teraz zastanawiam sie jak go zabezpieczac zeby jak najdluej wygladal jak nowy przy moim stadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga/lubuskie
U mnie nie pada,ale jest zimno jak cholera... Oglądałm właśnie oferty sklepów (jysk, ikea) i chyba wybiorę się w sobotę na zakupy:-) Muszę kupić sobie koszyki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj1
Ten Dezo Tabs to działa tylko na to,żeby pieskowi z pyska nie śmierdziało i na śmierdzące gazy.Nie likwiduje psiego zapachu. Nie widzę nic strasznego i nieodpowiedniego w pryskaniu psa(konsultowane również z wet.)nie wiem czemu niektóre z was tak dziwnie do tego podchodzą.Przecież psu nie dzieje się zadna krzywda tylko dlatego że nie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska90
Dziś na TVN o 10.30 były (były, bo właśnie się kończą) "Wielkie porządki" - to samo co Anthea, tyle ze w wersji USA. Na pierwszy rzut oka (włączyłam pod koniec) więcej trików niż u Anthei. M.in. Czyszczenie gumowej uszczelki w lodówce za pomocą szczoteczki do zębów i pasty do zębów. Skropić żarówkę lampki nocnej olejkiem eterycznym lub perfumami i zapalić, pod wpływem ciepła będzie się uwalniał.Hmm, to akurat ma średnie zastosowanie przy żarówkach energooszczędnych, które się nie nagrzewają. Kieliszki po umyciu i opłukaniu zanurzyć w wodzie z octem - będą błyszczały. Piszę na bieżąco, oglądając:) Na koniec odcinka zestawienie tego, co było przed, z tym, co po sprzątaniu. Duży plus tego programu to to, że sprzątają wszyscy, nie tylko pani domu;) Fakt, że dzieci od nastolatków do chyba dziesięciolatka. Potem ekipa zjawia się po 2 tygodniach, żeby sprawdzić, czy efekty sprzątania się utrzymały. Następny odcinek za tydzień o 10.30. Uff, koniec sprawozdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska90
Oooo, na TVN Style leci właśnie pierwszy odcinek drugiej serii:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aska
W sezonie grzewczym można trik z olejkami zastosować na kaloryfery. Działa bo sama dawno juz wypróbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj1- Producent pisze też o innych zapaszkach ;) ale różnie to bywa z ich znikaniem, dlatego napisałam ,że można wypróbować (nie są zbyt drogie). A ja jako wet mam inne zdanie co da pryskania psów ( i kąpieli też). Ale tyle ile ludzi tyle zdań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś słyszałam że takie rzeczy przesiąknięte zapachem psa dobrze jest przetrzeć albo przepłukać w wodzie z octem... ale nie samego psa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Sprawdzałam program, na TVN o 10.00 będzie w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busia1
mega-nie wiem, jak u Ciebie w domu ale u mnie nauczyłam towarzystwo jeść zupę i drugie danie(to z oszczędności).Jak zupa bardziej treściwa to drugie lżejsze i tak na przemian. Niektóre dania robię na dwa dni np.gotuję ten sam wywar do pomidorowej i ogórkowej albo np.grzybowej.Jak zrobisz go w dużym garze to można go zamrozić.Wypisałam 8 zup (bo niektóre gotuje na 2 dni np.gulaszową albo grochówke)i 10 drugich dań bo też powtarzam tzn. gotuje na dwa dni np.gołąbki czy klopsiki w sosie.Mam tylko jedną zasadę jak powtarza się zupa to nie może się powtórzyć drugie z poprzedniego dnia. Pozdrawiam wszystkie starające się ppd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busia1
eve66-a co z tymi kąpielami piesków nie tak? tzn. nie powinno się ich kąpać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie przedpołudnie :) W Warszawie dziś piękna pogoda, wykorzystałam więc okazję i robię już drugie pranie. Przy tym delikatnym wiaterku pościel powinna dość szybko wyschnąć. Ponieważ wczoraj zakupiliśmy nowy sprzęt komputerowy czeka nas dziś mała reorganizacja pokoju i będzie to świetna okazja by przejrzeć zawartość biurka i pożegnać się z rzeczami które nie są przydatne. Po całym tygodniu pracy fajnie jest wreszcie móc zająć się domem :) Busia - bardzo fajny pomysł z tymi obiadami. U mnie niestety obiad dwudaniowy może być jedynie w weekend. W tygodniu jemy obiady poza domem (tzn. ja robię w domu i zabieramy do pracy). Miłego weekend życzę wszystkim i zmykam porobić coś pożytecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padnięta 26
z tymi zalegającymi gratami to każda z was ma rację , ostatnio wysprzątałam domek jednorodzinny mojej mamy bo zamierzam sie w prowadzic , musiałam zamówic kontener na 7 metrów kwadratowych i jeszcze było mało staruszce wyrzuciłam spódnice w których występowała na starych czarno białych zdjęciach ze mną jako bobasem na ręku - wyrzucajcie wszystko czego nie używacie bo kiedys wasze dzieci was przeklną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak czytam o tych waszych porządkach w szafach i kurcze ... co wyrzucę coś, to następnego dnia nagle by się przydało :O Nieważne że leżało ileś tam czasu nieuzywane, naprawdę, tylko wyrzucę i natychmiast to coś przydałoby się... Ma tak ktoś, czy to ja mam takie ,,szczeście,, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi ja tak mam.Wydam komuś czy wyrzucę a potem szukam gdzie to jest!Bo akurat do czegoś by mi ten ciuch pasował ale już go nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, ale u mnie to tak ze wszystkim, z przedmiotami też. Wiadomo, bez przesady, nie trzymam ,,wszystkiego,,! ale z miłą chęcią pozbyłabym się tego czy owego... a to po wyrzuceniu czy oddaniu natychmiast znajduje zastosowanie :O Bardzo mnie to męczy i zniechęca do wszelkiego pozbywania się... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi doskonale Cię rozumiem. Ktoś tu pisał że można zapakować pamiątki do pudełka a pózniej na starsze lata będą wspomnienia. Powodzenia Emmi:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiątki to mam popakowane, raczej męczą mnie przedmioty dnia codziennego, które mi się opatrzyły, znudziły, czy są uszkodzone ale jakieś ich elementy mogą sie do czegoś przydać... no i własnie... czekam z utęskniem na skończenie strychu i chyba tam sobie te ,,skarby,, powsadzam. Tylko nie wiem w czym trzymać na strychu? czy w tekturowych pojemnikach czy plastikowych? A ubrania? Ma ktoś zagospodarowany strych na ,,niepotrzebne rzeczy,,? meqa//:) dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Busia1- ogólnie kąpiele zwierzaków powinny być sprowadzane tylko do koniecznych sytuacji- np. gdy wytarzał się zwierz w czymś ;) W przeciwieństwie do nas zwierzęta nie mają włosów (są wyjątki w niektórych rasach ;) i te rasy można myć mniej więcej co tydz-dwa ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve,zapewne masz rację ale życie z takim niekąpanym psem pod jednym dachem to udręka.Mam koleżankę która nie kąpie psa,bo ten się poprostu nie da wsadzic do wanny a należy do tych dużych i bardzo cięzkich,pies ma ok 6-7 lat,śmierdzi tak,że w samochodzie nie da się z nim wytrzymac-nie jest to tylko moje zdanie,po pogłaskaniu go ręce tak cuchną,że masakra.Dla mnie i nie tylko to żadna przyjemnosc obcowanie z nim,chociaż bardzo lubię psy i inne zwierzaki. Te tabletki Dezo Tabs są przezemnie przetestowane,pies rzeczywiście nie ma po nich cuchnącego oddechu i nie puszcza smrodliwych bąków(przepraszam wszystkich za określenie)ale zapachu skóry nie likwidują. Kąpie psa co miesiąc,myje mu zęby,psią pastą i szczoteczką raz,dwa razy w tygodniu i nie sądzę abym mu tym wyrządzala jakąs wielką krzywdę,dużo milej mi się z nim przebywa gdy nie wydziela swoich naturalnych zapachów.Pies ma ponad 5 lat cieszy się doskonalym zdrowiem i kocha mnie z wzajemnością ;) Nigdy nie przyzwczję się do cuchnących ludzi,pomieszczeń i psiego zapachu.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycie ząbków bardzo się chwali!! Co do smrodliwej sierści- też nie lubię tego zapachu w domu, ale nie jest to naturalne, więc nalezy szukać problemu by móc go usunąć :) A kąpanie raz na m-c nie jest zbyt czeste i jeśli psu nie szkodzi to ok. Pamiętać należy by starać ograniczać się tę czynność do minimum. A jak jesteśmy przy zwierzakach - zawsze miałam pproblem z wlającą sie sierścią po dywanach( + moje włosy ) , ale tzw \"Basia\" ( takie metalowe, komunistyczne ;) coś z obrotową szczotka) do podłogi rozwiązała ten problem. I jak fajnie ,ze nie trzeba kazdorazowo wyciągac odkurzacza, bo \"Basia\" stoi sobie w przedpokoju zawsze gotowa do urzycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Jutro o godz. 10.00 usadawiam się przed telewizorem, by po raz pierwszy na TVN oglądnąć ten program. Kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve -- mam ten sam problem z sierścią na dywanie ... nie wiesz czy można jeszcze gdzieś kupić taką Basię ?.. mitula dzięki za przypomnienie bo też chciałam to obejrzeć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buasia1
beza nic dziwnego ,że nie możesz tego sprzętu znalezć bo to nie nazywa się basia tylko kaśka.Można trafić na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×