Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna pani domu

perfekcyjna pani domu oglądacie ten program???

Polecane posty

beza 62, _Jolanta - dziękuję za rady. beza 62 - masz rację, teraz przypominam sobie, że babcia mówiła, że takie rzeczy to ewentualnie można spalić... No ale chyba nie do końca jestem przekonana do tak drastycznych poczynań. Napisałam, że chciałabym się pozbyć jakoś tych obrazków, ale - tak, jak napisała _Jolanta - one faktycznie mają dobrą energię. W końcu to zawsze były albo pamiątki po kimś, albo skądś, albo prezenty. Spora część jest poświęcona, inne mają serdeczne dedykacje. Poza tym są w większości ładne. Jako dziecko uwielbiałam je przeglądać właśnie ze względu na śliczne aniołki itp. _Jolanta - chyba skorzystam z Twojego pomysłu i umieszczę je w albumie. Woda i Wiatr - cieszę się, że przydał Ci się programik ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Jolanta -- ja chyba też skorzystam z Twojego pomysłu :) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swiete obrazki wkladam
w ksiazeczki do nabozenstwa i w Pismo Swiete - co ktoras kartke, mieszcza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja swiete obrazki wkladam Dobry pomysł, niestety moje już dawno się nie mieszczą w książeczkach. Stąd należało znaleźć inne rozwiązanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ksiazeczkach rzeczywiscie
sie nie mieszcza,ale Pismo Swiete mam w 3 tomach, poza tym po trochu wkladam tez do wszytkich ksiazek o tematyce religijnej. Takze wycinki z gazet ( czasaem sa ciekawe - np o ksiazkach, autorach, ew z biologii, geografii ), wkladam do ksiazek o podobnej tematyce, lub do encyklopedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala23
ale dzisiaj cisza na topiku 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala23
mała ściągawka trzeciej seri PPD na tvn style Premiera: niedziela, godz. 12.30 Powtórki: poniedziałek, godz. 16.00 wtorek, godz. 23.00 środa, godz. 14.00 czwartek, godz. 11.00 i 19.55 sobota, godz. 17.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala23
chyba zajełyście się porządkami ;) ja niestety nie mam weny:)jakaś leniwa jestem dzisiaj, wstyd hihihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/niedawno \"dążę do perfekcji\"/ mnie też Wena uciekła. Od kilku dni zabieram się za rożne rzeczy, ale niestety nie mam na to ochoty :o Pozostaje przeczekać ten czas ;) i wypełnić go innymi sprawami :) Pozdrawiam was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprzątam piwnice :O i czuję że wysiadam :( zaczęłam od ogrodniczych spraw i załadowałam już dwa duże wory na śmieci. Stare doniczki, przeterminowana chemia, stare podstawki i inne pierdółki. Nawdychałam się kurzu. Ale zmieścił mi się teraz parasol tarasowy i leżaki. Chwila przerwy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie pani domu
wiec tak Amfia jest pedantka ja staram sie z nia spiykac gdzies posrodku. Ale czy ktos ma sposob jak usunac grzybka. Robi mi sie w laziene na silikonie:( Ochyda!! dajcie pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Jolanta
do taka sobie pani domu - ja poradziłam sobie stosując preparat w sprayu (nie podam ci nazwy dokładnej bo nie pamiętam już, ale coś takiego jak pleśń stop czy jakoś tam :)) Zakupiłam to cudo w sklepie chemicznym i naprawdę podziadział. Jedynym minusem jest to że okropnie śmierdzi chlorem, ale to nic bo i tak nie może cię być w pomieszczeniu. Na opakowaniu jest napis że wystarczy popsikać zapleśniałe, zagrzybione miejsce i zostawić do wyschnięcia. Upewnij się tylko czy można go stosować do powierzchni silikonem pokrytych. pozdrawiam 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten środek to nazywa się Pulmas Przynajmniej ja taki mam. Posprzątałam drugą piwnicę z moimi zapasami. Dżemy, słoiki, ogórki, pudła, pudełeczka .... Wyniosłam pięć worków z niepotrzebnymi rzeczami. Zupełnie dobre ale ja ich nie chcę. Nie wiem co ja mam z nimi zrobić. Na przykład dwa chlebaki drewniany i metalowy, niepotrzebne bo mam nowy. Dwie ociekarki do naczyń też niepotrzebne bo mam nową. Garnki, przykrywki, przybory kuchenne. Trzymam a nie używam. Chyba najpierw zapytam znajomych czy nie potrzebują a później wyniosę na śmietnik. Ale teraz luźno się zrobiło :) ile miejsca :) przy okazji znalazłam zapomniane ozdoby choinkowe, akurat się przydadzą. Od razu wykonuję segregację plastiki, szkło, papier. Będą mieli co wywozić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktos widzial dzis PPD
byla nawa, czy powtorka? Jesli nowa to jakie domowe madrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy to była nowa bo nie znam starej :O ale może to Ci coś podpowie że jedną z uczestniczek była położna która grała w ruletkę :D A ja mam też pytanko. Dlaczego nie ma na TVN Wielkich porządków tylko jakiś serial z Paris Hilton ? Czy to już koniec serii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala23
odcinki, które obecnie emitowane są na tvn sa z drugiej serii PPD, natomiast na tvn style nadawana jest trzecia seria:) zas program Wielkie porządki nadawany jest na tvn o godz.11.30 w poniedziałki:)pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska90
Bezo, "Wielkie porządki" były w poniedziałek o osmej. Będą teraz: czwartek 2007-10-18 11:30 poniedziałek 2007-10-22 08:00 czwartek 2007-10-25 11:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK JA WAM ZAZDROSZCZĘ
chciałąbym być sobie panią domu a nie codziennie zasuwać do pracy i użerać się 8 godzin z idiotami, + średnio 1,5 godziny dziennie w korkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, Koala -- dziękuję za szybki odzew :) Nastawiłam się na dzisiejsze ogladanie porządków a tu :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala23
jej, jaki beznadziejny ten program wrr...brak słów, a teraz z innej beczki jak myślicie kiedy wydadzą ten poradnik PPD w wersji polskiej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska90
JAK JA WAM ZAZDROSZCZĘ, a ja nie zazdroszczę "bycia sobie panią domu", bo to ciężka harowka. Chociaz cieszę się, że mam nienormowany czas pracy i męża pedanta. A metro na szczęscie wciąz wyklucza korki, przynajmniej w części Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK JA WAM ZAZDROSZCZĘ uwierz,że nie ma czego.Oprócz użerania się z idiotami trzeba być i panią domu.Nie zamiast a dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do grzybka na silikonie... Silikon to tylko uszczelka. Uszczelki sie po prostu wymienia. Odejdzie bez problemu. Nalezy ja wyciac i nalozyc nowy - przeznaczony do urzadzen sanitarnych. Jak wygladzic? ewentualny nowy silikon? troche wody i plynu do naczyn. Zamoczyc palca i \"przeciagnac\" po mokrym nowym silikonie. Bedzie jak nowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocho :) widać że nikt nie chce nic pisać :O To może ja napiszę :) Robię porzadki w salonie. Wzięłam się za czyszczenie witrynek z butelkami alkoholu. Zrobiłam totalny remament i pozamieniałam wszystko miejscami. Do tej pory oddzielnie trzymałam kieliszki za szybką a oddzielnie alkohole. Teraz każda półka ma służyć już do wygodnej obsługi gościa. To znaczy na jednej półce ustawiłam na przykład butelki wina i obok kieliszki do tego wina. Na innej półce ustawiłam nalewki i likiery i od razu stoję kieliszki do tego likieru. Itd. Bardzo fajnie to wyglada i zrobiło się dość wygodne. Przy okazji wszystkie kieliszki poszły pod wodę i się wyszorowały. Dokupiłam na sztuki te których mi brakowało bo się stłukły. Jeszcze muszę sobie dokupić szklaneczki do whiski bo nie mam a ostatnio ten rodzaj alkoholu staje się coraz bardziej u mnie popularny :) Taki totalny przegląg jest bardzo dobry bo jak zwykle połowę niepotrzebnych badziewi idzie do kosza albo do piwnicy i tam poczeka na sąd ostateczny. Przy sprzątaniu znalazłam paczkę cukierków z alkoholem :D i już jej nie ma :D Wśród sztućców też zrobiłam porządek i od razu wyszło czego mi brakuje a czego mam nadmiar. Niektóre sztućce pokryły się ciemnymi plamami - były posrebrzane - i niczym nie mogłam ich domyć. Już myślałam że będę się musiała ich pozbyć bo nie nadawały się do użytku. Ale skorzystałam z porad podanych przez Was we wcześniejszych wpisach i udało mi się doczyścić te sztućce :D dzięki :D Tym samym sposobem wyszorowałam też wiaderko na lód sprezentowane kiedyś z jakiejś okazji. Też było posrebrzane i tez dostało granatowo-brązowych plam. Stoi teraz na półce z szampanem i kieliszkami do szampana i pięknie błyszczy z daleka :D To na razie tyle z historii mojego dzisiejszego sprzątania :) jutro Perfekcyjna Pani Domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __yoko
dziś o 11-ej Perfekcyjna Pani Domu na tvn a w poniedziałek 19.11 o godz. 11.30 Wielkie Porządki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anai wcześniej Aniatko
Jak dawno tu nie byłam!! Zupełnie nie miałam kiedy. Odkąd mam własne mieszkanko stałam się pedantką, ale daleko mi do naszej mentorki (ale pudełeczka np z ryżem, cukrem, solą, mąką itp mam popodpisywane :P) Chciałam was ostrzec przed zakupami w Conforamie. To straszni oszuści! Korzystajcie z moich błędów!! - szczegóły na anai.blog4u.pl Będę częściej wpadac. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK JA WAM ZAZDROSZCZĘ
Jestem niestety i panią domu i kobietą pracującą. Oprócz tego matką i żoną:) I wiem jak to wszystko smakuje :) Dlatego zazdroszczę, bo jedna rola mniej chyba ułatwia dążenie do perfekcji w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę sobie pooglądać... na razie wpadłam w manie porządkową... ciekawe, za ile dni moi chłopcy mnie z niej wyleczą ;) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anai
nie pamietam kiedy ostatni raz ogladalam PPD... nie mam czasu :( musze isc zmyc podloge i upiec babeczki :P pozdrawiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×