Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

Gość violik
Emmeline no wlasnie fajnie ze chociaz ty jestes:) n a ja dzisiaj jadlam po 18 kosmos:( ale malo i w dzien malo jadlam wiec moze nic mi sie ie stanie:) i glupia na wage dzis stalam hmm chociaz moze i dobrze bo pol kg mniej wskazala:)) ale juz wiecej nie wstaje na wage dopiero w niedziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam...z toną żarcia w brzuchu. Teraz tylko herbata i krople żoładkowe ;) a od jutra walka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
no 2 dzien diety minal i jest ok dobranoc spatku ide:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis za mna pół godziny spaceru, za chwile sniadanie - maślanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
elo ja wlasnie wstalam i co...? nie jestem jeszcze glodna wiec poki co zrezygnuje ze sniadanka:) a teraz ide troszke pocwiczyc bo mnie chcec naszla:) jak wam sie wydaje ile czasu potrzebuje zeby pozbyc sie tych 6 beznadziejnych kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
oj dobrze by bylo ale ja chyba tak szybko nie chudne a ta wzmozona dawka ruchu to jaka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzmożona = większa niż zazwyczaj (a tego nie wiem). U mnie jest to jakies 3-4h ruchu (spacery + ćwiczenia + pilates) dziennie (normalnie 1-2h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
ja mam 2 godzinki cwiczen i rozne takie tam spacery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też dołączę:D mh...6kg chyba wystarczy;) zabieram się za ćwiczonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
KORDYLIA a wiec witaj w naszym gronie:) juz jestem po malych cwiczonkach:) i jeszcze nic dzisiaj nie jadlam ale z tym zaczekam chyba do obiadu bo maja byc pierozki z jagodkami to pewnie ich troche zjem:) a pewnie to masa kalorii:( wiec ide troche jeszcze pobrykac przy muzyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik - dlaczego jeszcze niczego nie zjadlas? Wbrew pozorom żeby schudnąc trzeba...jesć. Za mna: 0,5h spaceru 0,5h ćwiczeń * 250ml maślanki * kaw. razowego z szynką, pomidorem i sałatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
lucy from the block bo ja chyba jeszcze glodna nie jestem jakims cudem:) wiec skoro mi sie nie chce to chyba nie bede jadla az do obiadu:) bez paniki glodowka to nie dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja wlasnie jestem po moich cwiczonkach, pupcia blaga o masaz, zaraz po cwiczeniach to miesnie mnie tak bolaly ze ni wytrzymam, ale sie oplacalo, bo teraz mam twarde miesnie brzucha i pupy, do tego jestem po sniadaniu(platki) i za jakis czas obiadek, wytrzymuje 4 dni bez slodyczy! hura! trzymam za was kciuki dziewczeta! schudniemy te 6 kg razem! aaa i witaj w naszym gronie Kordylia;) 4 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
Emmeline ja tez mam po tych cwiczonkach twardy brzuch i pupcie jak kamien:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za miłe powitanie!!!:) ja też już po ćwiczonkach:) (wszystko mnie boli😭 ten chłop mnie kiedyś wykończy!!;) tzn trener:P) macie jakieś ciekawe stronki z ćwiczeniami?? ja ćwiczę brzuch,pośladki i nogi z \"moim\";) trenerem http://www.youtube.com/watch?v=FA8kaDOzr7U&mode=related&search= http://www.youtube.com/watch?v=Jse7bz4MFQM&mode=related&search= http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY&mode=related&search= +25min na stepperze(nasmarowana maziugą;) na cellulit i owinięta folią;) ) poźniej jak mój mały skrzacik znowu pójdzie lulu:) nadrobie te 4str :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi czytam pomału,bo synek zajął się zabawą;) (5min luzzzzzzzzzzu ;) ) to widzę,że mamy tego samego trenera;) (te jego obcisłe majtasy mnie rozwalają;) :P ) ale ćwiczenia super!! czuje wszystkie mięśnie i ledwo się ruszam (wstawanie z łóżka to koszmar;) )ale o to chodzi!!!:D wieczorkiem jeszcze wskoczę na 20min na stepperek:) +jakiś seksik:P:P:P i do końca miesiąca powinno być całkiem dobrze!!??;) robie się głodna....:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
kordylia to ty masz dobrze z tym seksikem a ja musze brykac po pokoju w rytm muzyki ale sama bo mego boya zobacze dopiero za 3 miesiace:( no zjadlam obiadzik:) ile jagody maja kcal? duzo czy malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila w ciagu 20 min zaledwie bylam 3 razy siusiu! nie wiem czy jest cos nie tak, czy to po prostu lepsza przemiana materii jest teraz jak cwicze, pije wiecej wody i nie jem niczego miedzy posilkami oprocz owocow. jak myslicie? mam nadzieje ze takie czeste korzystanie z toalety jest pozytywne:) tak Kordylia mamy tego samego wykanczajacego trenera:) jak widze te majtasy i ta zgrabna pupcie to smiac mi sie chce:P;) pozdrawiam, za chwile obiadek a pozniej masa wody i owocow i pozniej jeszcze moze buleczka na kolacje albo cos i koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violik nie wiem ile jagody maja kalorii, ja je jadlam wczoraj. ale mysle ze to nie bedzie wielki grzech jesli je zjesz nawet jesli maja duzo kcal bo to przeciez owoce a nie zadne toksyczne slodycze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
Emmeline no to se troszke zjem tych jagodek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
az sprawdzilam ile jagody maja kcal no i roznie pisza od 45 do 65 jakos tak bo juz nawet nie pamietam no to nie duzo tych kaloriusow zjadlam:) a teeeerz cwiczenia:) hmm jakies z pol godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
a wiecie ze ja to dzisiaj wiecej cwiczylam niz trzeba:) jakos tak mnie cos naszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
no kolejny dzien diety za mna. ale zla jestem hmm i smutna jednoczesnie:( z chlopakiem ostro sie pozarlam:( masakra no to do jutra moze jutro mi przejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik---🌼 ale pomyśl jak sobie pobrykacie razem za 3m-ce;):P:P:P odbiejsz sobie podwójnie;) glowa do góry!!jutro będzie lepiej!! Emmeline---tak ma być (to bieganie siusiu;) ) hihihi najlepsze są te majtasy w paski!!buehehe!!a dupcie ma fajną;):P kolejny dzień dietki za nami!!:D do jutra!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmeline - a jesz truskawki? Są moczopędne. Ja nie traktowalabym seksu jako treningu - to tak jakby tachanie siatek z zakupami uznać za jogging. Wczoraj kolega zaprosil mnie na obiad (rosół + 3 naleśniki z musem jabłkowym), a potem poszliśmy jeszcze na piwo, ech...ale waga bez zmian więc jest OK :) Teraz zjadlam juz snd - 2 kawałki razowego z szynką, idę sie trochę poruszac ;) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po śniadanku i z MEGA leniem w tyłku:( nic mi się nie chce (tylko spać;) ) pogada do doopy... ech!! no nic jakoś muszę się zmobilizować;) i poćwiczyć... bo szkoda zmarnować 5dni diety i ćwiczeń (brzuszek coraz lepiej wygląda;) choć jeszcze daleko mu do ideału :( co chwilę chodzę do lusterka oglądam i głaszczę się po brzuchu:P oczami wyobraźni widzę się w seksi bikini;):P WARIATKA!!!;) no nic trzeba ruszyć tyłek:) (za trzy tygodnie moja trzecia rocznica ślubu więc przydałoby się wskoczyć w seksi koszulkę:P:P:P ) Lucy----ja nie traktuję seksu jako sportu;) ale to zawsze jakaś okazja aby się jeszcze troszkę poruszać i spalić dodatkowe kalorie;) takie przyjemne z pożytecznym;):P Kupilam sobie hula-hop:D ale za cholerę nie potrafię tym kręcić!! ciągle spada!!😭 a jako dzieciak bylam najlepsza;) na osiedlu w kręceniu hula-hopem!! wrrrr.......!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
hej dziewczynki u mnie beznadzieja:( ten moj facet to taki uparty glupi i kochany jednoczesnie kurde no ale zla jestem nawet mi sie tej durnej diety nie chce:( co prawda na sniadanie zjadlam malo bo chyba juz sie przyzwczailam do malych ilosci jedzonka ale do cwiczen to sie pewnie dzis nie zmusze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik----🌼 niestety tak to już jest z tymi facetami😠 ale co my bidulki;) zrobiłybyśmy bez nich??!!;) 🌼 ja jakimś cudem ćwiczonka zaliczyłam:) uffff!! stepper zostaje na później;) nie mam sił!!ledwo odwaliłam 24min z trenerem:) (dziś dosłownie odwaliłam:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale co my bidulki zrobiłybyśmy bez nich??!!\" jak to co? bez faceta nie masz rąk i nóg? Kurcze powoli ten topic robi się klubem dziewczyn, które nie potrafia sie wysikac bez swojego faceta...no comments. Laski piszcie o odchudzaniu a nie o samcach !!! Za mną godzinny spacer po plaży - nie ma to jak poczuć swoje uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×