Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

kikik - jesli brokuły z serem feta nie są dietetyczne to co jest? A zresza nieważne, nie nalezę do tych które odżywiają sie samą sałatą :P Chyba juz jutro poje do sklepu po rolki, nie bede sprawdzac czy potrafię jezdzic - skoro średnio aktywna 30latka sobie poradziła to ja tym bardziej ;) Poza tym napaliłam sie już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletkap
no to sie ciesze ;))) bede tu wpadac czesto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już wolę głodówkę od kapuścianej:P:P:P bleeeeee to chyba zacznę plaże południa---szybko na niej schudłam:D (jes jes jes!!:P )szczególnie w pasie i w biodrach!! albo kopenhaska (tylko te jaja:O) kurde!!dziś zjadlam kanapeczkę z pomidorem,kalafiorka i jogurt!! +1,5l wody:O:O:O przecież muszę coś jeść!! i oczywiście rajtuzmen;) chyba sobie w łeb strzele!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów wylazlam na wagę😡😡😡 fuck fuck fuck bez komentarza!!😭😭😭 jedyne pocieszenie to 2cm mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak!!ostatnia i pierwsza!!;) ojj coś się kochane obijacie!!:P:P:P znów musiałam wskoczyć na wagę:P :D pól kilo mniej!!!!!!!jupi!!! jestem cała happy!!!!:D:D:D ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;) a i witam nową koleżankę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie zdrowe śniadanie (mały jogurt nat. + 3 pokrojone w kostke plastry ananasa + musli + otręby) i nie mogę go dokończyć, jakis jadlowstręt mam dzisiaj czy cos...no ale przeciez nie bede sie zmuszac. U Was tez tak leje? Fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo ja juz po sniadaku i zaraz za cwiczonka sie biore:) u mnie nie pada ale pogoda beznacdzejna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ja tez chce!!! nie pale od trzech miechow i przytylam 6 kilo!!!! :( :( zaczynam od diety nielaczenia i jazdy na rowerku...aa i zamowilam sobie jakies kremy wyszczuplajace.. taka bylam szczuplutka no! dzieta nielaczenia jest ok, polecam...na niej nie trzeba glodowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violik----do twarzy Ci w czerni;):P (choć w rudym też calkiem calkiem;) ) ja też po sniadanku(mala kanapeczka)i teraz ćwiczonka:) u nas też leje :( w nocy była straszna burza!! rano bylo ślicznie (miałam iść na jakieś zakupy:D pomidorki,szparagówka itp) ale w jednej chwili zrobiło się ciemno i leje😠 no nic biorę się za rajtuza:P (a właściwie on za mnie;) ) zanim będzie burza!! buziaczki!! a Lucy-----ja wczoraj ledwo zmieściłam kalafiorka:) (ale zjadłam całego:P ) a twoje śniadanko smakowite!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSOCHOSI a wiec witamy u nas:) kurde ja jakos nie moge zbytnio na tych glupich cwiczeniach przez ta beznadziejna pogode skupic tylko spac mi sie chce i spac:( ale dietki staram sie przestrzegac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wy nic a nic nie piszecie:( ja juz dawno jestem po kolacji no na kolacyjke zjadlam ogoreczka i pomidorka i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lansko sie wam nalezy i tyle:) oj czuje malego gloda ale nie bede juz jadla jutro cos dopiero zjem:( dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Oj, jak ja potrzebuje wsparcia... :( Mam nadzieje ze czesto ktos tu wpada, potrzebuje tego...W moim srodowisku nie mam na co liczyc :P Rok temu sie odchudzalam od stycznia do poczatku kwietnia i schudlam 67 na 52 kg przy wzroscie 167. Polowa wrocila, niestety przez moja glupote... Planuje wrocic do 55 kg. Dzis jest moj 3 dzien kapuscianej, ale topiki z tego tematu niestety ledwie zipia wiec licze na Wasza aktywnosc :) Acha, nie waze sie bo boje sie wagi,ala w niedziele-po skonczeniu kapuchowej- zrobie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się jak zwykle wieczorową porą!! super,że coraz więcej nas!!:D w kupie:P;) raźniej!! zjadłam przed osiemnastą kolacyjkę:) ryż+ jabłko pieczone:) i czuje się pełna!!:D jakbym konia z kopytami zjadła;):P pęcherz też ciągle pełny;) buziaczki,bo już dzisiaj chyba nikt tu nie zaglądnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba,że ja sobie o czymś przypomnę:P:P:P Violik----to ty niezła chudzinka chcesz być!! przy takim wzroście!! na uczelni Cię nie poznają:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lachonki no fajnie ze nas coraz wiecej kordylia 50kg przy mojej budowie ciala to wcale nie malo bo ja i tak bede dosc poteznie wygladala:( powaznie nom kiedys wazylam mniej niz 50kg i tez szczuplo nie wygladalam mam te grupe kosci czy cos tam:) ja juz po sniadanku i suuuuuper jest bo duzo mniej juz jem:) i dzisiaj biore sie za cwiczenia tak na powaznie:) a tak wogole to czy miesnie moga pojawic sie po tygoniu cwiczen bo mi sie wydaje ze ja mam juz nogi umiesnione a wczesniej tak nie mialam i czy wogole mi te nogi schudna skoro te miesnie sie pojawiaja:) a i pupcie mam fajniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz po śniadaniu (kaw. razowego z polędwicą i ogorkiem) i po półgodzinnym spacerze (NIE PADA !!!) Powodzenia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już zapomniałam,że jadłam śniadanie;) ale głodna nie jestem:) Violik----mnie się też wydaje,że moja pupcia fajniejsza;) a jak napnę mięśnie to brzuch twardy jak skała;) (choć jeszcze troszkę oponka wisi:(😠szczególnie jak siedzę😡😭 mam tylko nadzieję,że moje nogi nie będą wyglądały jak u kulturystki;) ja już po ćwiczeniach:D (nie ma to jak odwalić z samego rana;):P ) teraz skoczę na allegro wydać trochę wypłaty małża:P:P:P na wadze kolejne 0,5kg mniej!!!!!!!!!:D:D:D mimo pogody zapowiada się piękny dzień!!!!!!!:D buziaczki!!! później jeszcze zaglądnę:) ech...Lucy!!daj tu trochę tego morza!!!!!!!!!!!ale z Ciebie szczęściara!! JA KCEM MORZE!!!!!MORZE!!!!!MORZE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie pustki???:( przeniosłyście się na inny topik????? wracać mi tu!!:Pi to natychmiast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a mnie po poludniu to zawsze jakis dol lapie to chyba przez ta diete:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się przyłączyć?? też chciałabym połączyć jakąś dietę z ćwiczonkami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,mozna dołączyc?:) Tez mam ochote pozbyc się 5,6kg.Mam nadzieję,ze się uda:) Kiedys byłam taka szczupła...58kg przy 173cm...a w liceum się spasłam,od stresu,niecwieczenia na wf-ie.Miesiąc temu waga doszła do 70:( Troszkę zrzuciłam i obecnie mam 68,chcialabym coś ok.63.Razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki no pewnie ze mozecie dolaczyc:) jestescie na jakichs dietkach? cwiczycie? opowiedzcie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, :(niestety nie usunęłam wcześniej linku. jest już nieaktualny od paru dni. a ja przytyłam i muszę coś z tym zrobić. ostatnio, właśnie z powodu ciąży mało się ruszałam (zagrożona była) i zażywałam hormony. nie udało mi się jej utrzymać. ale życie się nie kończy i chcę się z tego podnieść. może właśnie dieta i ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja a ile wazysz i jaki masz wzrost? my tutaj cwiczymy 8minute poszukajcie na pocztku topiku sa linki do cwiczonek i cwiczcie razem z nami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik , dzięki:) czyli tylko 8 minut dziennie? tak mam to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważę ok 60 kg. nie wiem dokładnie. nie mam w domu wagi, to waga sprzed miesiąca. a wzrost 166cm. ale wiesz, nie jest dla mnie istotne ile ważę, ale muszę to widzieć na sobie. muszę móc wcisnąć się w ciuchy sprzed 2 miesięcy, przecież nowe pochłonęły by mi mnóstwo kasy. to też jest pewnie motywacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×