Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

dzięki za ćwczenia:) trochę mało na udka:( chyba też zakupię agrafkę;) bo nie chce mi się łazić na stepperze:P u nas też szaro buro i do d.....;) pewnie też lunie deszcz,bo niebo czarne:( dobrze,że siedzę w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo elo elo violik wraca chociaz nie wiem na jak dlugo bo dalej mam awarie:( ja tez se musze cos do cwiczonek kupic i to koniecznie:) a dzisiaj na sniadanko zjadlam slodka buleeeeee:( nie potrzebnie no ale..... a w tym tygodniu tylko 0,5kg mi spadlo tzn w sobotke wazylam 57,5 ale teraz pewnie juz jest 57 bo duzo ostatnio cwiczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upup!!;) laseczki,gdzie jesteście?? taka wstrętna pogoda a Was nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violik----🖐️ jak dietka?? chyba znów zostałyśmy w 3??:O no cóż......jakby było nas więcej to miałabym więcej czytania po powrocie od teściów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietka ok:) nawet bardzo ok dzis rano 56,5 a teraz troszke ponad 57 ale jest suuuuuperowsko:) jednak cwiczenia duzo daja:) a od sobotki bardzooooooo duzo cwicze:) nom wymachuje nogami biegam skacze i takie tam:) musze szybciej ta dietke zakonczyc:) tzn musze jak najszybciej dobic do 55 i wtedy lekka przerwa w diecie a cwiczenia zostana i pozniej znowu lekka dietka ale juz taka leciutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wam ;) Nie waze zbyt duzo ale ostatnio zauwazylam jakbym przytyla;(Chlopak mowi mi ze nie,ale ja uwazam inaczej;(;(Nie jestem z tego zbyt zadowolona i z tego powodu mam do was drobne pytanko...Czy ktoras z was zna jakos dobra diete (ni glodowke,ni tabletki)..Poprostu taki prosty jadlospis,nie skladajacy sie z zadnych jakis trudnych dan.Heh moze jestem zbyt wymagajaca..ale kombinuje jak moge;););D Od 2 dni cwicze sobie w domu,lecz zaczyna mi sie to nudzic..Ehh jakby mozna bylo jakies cwiczonka...;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieke - byly tutaj linki do stron z cwiczeniami - poszukaj dokladnie. Ja z nich nie korzystam (z przyczyn technicznych), ale moze przypadną Ci do gustu :) Do mnie przyjechal brat z rodzinką i z ciastem ;) - na szczęscie z galaretką (z jagodami i malinami) wiec żadna tam bomba kaloryczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny dzionek!!:) właśnie zjadłam śniadanko(pół razóweczki) i wybieram się na ryneczek po warzywka i owocki:) proszę się ładnie meldować!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja dzisiaj zjadlam na sniadanie jogurcik naturalny... na razie nie korzystam z zadnej diety, po prostu jem o wiele mniej:p ale mam zamiar skorzystać z diety kordylii od jutra:) Mieke Tobie radze to samo:) ta dieta powinna Ci przypasc do gustu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom o diecie czytalam i uwazam ze jest fajna;)Tylko pozostaje pytanie czy znajde czas na te trudniejsze potrawy..hehe;););):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zjadlam wielka miche zupyyyyy:) sie napchalam kosmicznie:) ale jest git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie!!u mnie!! ta pogoda;) :P:P:P choć nie jest już tak ładnie jak rano:( mąż mnie molestuje;) abym upiekła placek z jabłkami😡 no dobra upiekę!!ALE JAK TO zrobić ABY PÓŹNIEJ NIE TKNĄĆ ani kawałeczka????😠 sieeeeeeeeeet!!!!!😡 a na kolacje chce pierogi z jagodami!! echhhhhhhh............ chyba pójdę z piesami;) na spacer jak będzie jadł wszystkie te pyszności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten twoj maz to ma zachcianki:) on to pewnie specjalnie robi:) a u mnie to pogoda beznadziejna od rana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety:P:P:P mój mężulo od dzisiaj+ prawie cały następny miesiąc w domciu więc takie zachciewajki będą na porządku dziennym😠 do tego jak jest w domu to nie mam weny do ćwiczeń!! ojojoj!!ciężko widzę moją dietkę!!!😭 jak wracał mężulo z pracy po 19stej ja byłam już dawno po kolacji,ćwiczeniach i miałam luzik;) a teraz od garów się nie odlepię!!wrrrrr..... muszę zrobić jakieś zawieszenie chochli;):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wina męża tylko tego,że ja dobra żona jestem:P;) i lubię mężusiowi dogadzać;) (pomarudzić też lubię:P ) dobra!!idę to ciacho robić!!ma któraś ochotę??:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ochote na ciacho:) chociaz dzisiaj na groszki se pozwolilam:) ale byly smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama od jutrA ma urlop wiec tez pewnie bedzie gora zarcia, ech.... dzis za mna 80min cwiczen z shape\'a, yeah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka beznadziejna pogoda:( wstretna:( nawet mi sie dzis cwiczyc nie chcialo:( bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów witam w piękny dzionek!!:D słoneczko grzeje,jest cieplutko a do tego WESZŁAM!!!!!!!!!! w spodnie sprzed 5lat!! (te takie \"malutkie\") ŻYCIE JEST PIĘKNE!!!!!!:D:D:D a już straciłam nadzieję,że kiedyś je na tyłek wciągnę;) wprawdzie jeszcze troszkę \"piją\";):P ale co tam ważne,że się zapięłam i że to mnie zmotywowało do dalszego odchudzania!! to chyba po wczorajszych pierogach i ciachu;):P:P:P no nic uciekam z małym na badanie krwi:O:O:O życzę miłego dnia!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale ja dzis mam energii:) to chyba przez ta lepsza pogode:) zaraz zabieram sie za cwiczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę Wam dziewczyny - u mnie nadal pochmurno :( Ale przynajmniej wiem ze przez najblizszy rok będe mięć pracę - zostaję w szkole, w której pracuję, yeah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po 10minutkach skokow:) a pogoda u mnie juz sie pogorszyla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu padam ze zmeczenia ale sie dzisiaj nacwiczylam juz:) ale do wieczorka mam jeszcze troszke cwiczonek zaplanowanych i wielki spacer ale zaciecie walcze z tymi ostatnimi kg:) sama nie wiedzialam ze tak potrafie a od jutra zabiram sie za callanetics:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy---zazdroszczę!!:D to mój ulubiony sport!!!!!!:P:P:P jeszcze ze dwa kilo i też NA ZAKUPY!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, niezłe jestescie z tymi centymetrami ;) a po zakupach poszliśmy na obiad, na szczescie do wegetarianskiej knajpy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×