Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

Olensja - z niczego nie korzystalam, przestrzegalam tylko glownej zasady tzn nie łączylam bialek z weglowodanami (np. rezygnowalam z ziemniakow do obiadu). Kalorii nie liczyłam, ale przedtem potrafiłam zjesc np smażone pierogi na sńiadanie, a potdczas diety przerzuciłam sie na chrupkie pieczywo więc była różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordylia boy moj oj jak to facet kto tych facetow zrozumie:) jeszcze nie wyjechal:) i troszke boi mnie sie chyba samej zostawiac bo mysli ze nie bedzie mial do czego wracac:) a dietke dalej ciagnie nie wiem co prawda czy klamie czy nie ale sie dietkuje:) zobacze dopiero za jakis czas czy mowil prawde czy nie:) tak niby ta dieta 6kg w dwa tygodnie ale to chyba tylko taka nazwa topiku i nic wiecej bo zadna tam w dwa tygodnie tyle nie schudla ja juz dawno po kolacyjce malutko dzis zjadlam jak dobrze ze teraz jest mnostwo warzywek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle wieczorową porą;) ja też dziś malutko zjadłam:D nawet pekinki do końca nie zmieściłam!!SZOK!! nadal czuję się pełna!!:D:D jutro zrobię sobie na obiadek rybkę pieczoną!!mniam!!(chodzi za mną od wczoraj;) ) buziaczki i do jutra!!!!!!!!!!!!!!! violik-----szok,że facet tak długo trzyma dietkę;) ciekawe czy omija MD szerokim łukiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej kordylia a co to MD???? aj tam on dietke utrzymuje pewnie nie utzrymuje tylko tak mowi bo i tak wie ze mu sie nie oberwie za to:) jeszcze nie jadlam sniadanka bo poki co mi sie nie chce jesc wiec nie bede sie zmuszala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalaczka_tłuszczu
MD to nie McDonalds przypadkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak sądzę ze chodzi o \"restaurację inną niż wszystkie\" ;) Niestety chyba tez niebawem wstąpię do MD by przyjezdzają dzieciaki mojego brata (mieszkajana wsi wiec to dla nich atrakcja...), najwyzej wezmę owocojogurt lub shake\'a. Dzis za mna kawałek chałwy i gotowane buraki (ze wzg na anemię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy ja bym nie dala rady na takim jedzonku jak ty:( ja tez jestem wiesniara i dla mnie McD to tez w takim razie atrakcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik - ja na tym wytrzymuje bo jem to co lubię. Dziś zjem jeszcze pól paczki warzyw na patlnię i to by było na tyle, no i 2h spaceru + pilates oprocz MD w nadchodzącym tygodniu pewnie będzie jeszcze jakas pizza i/lub żarcie z KFC, świetnie...bede musiala sie sporo ruszac zeby to "wyzerować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mójpseudonim
Hej witam wszystkie odchudzające i odchudzone :) Dla mnie to 20 dzien diety, narazie trzymam się dobrze. Nic jakoś specjalnie mnie nie kusi, nie jest mi jakiegoś posiłku żal gdy nie moge go zjeść. Zrobił się taki upał, że człowiek i tak mysli ciągle o wodzie mineralnej :) Narazie jestem z siebie dumna :) Żałuje tylko, że żadko tu zaglądam , ale robie to naprawde gdy tylko mam możliwość. Trzymam za Nas kciuki i pozdrawiamj serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff!! w końcu FAJRANT ;) biegałam trochę po sklepach(jak zwykle nic sobie nie kupiłam:(---ale to NORMALNE jak się wybieram na zakupy z moim małżem;) potem coś mnie wzięło na mega sprzątanie;) pomyłam okna,itp nogi mi do tyłka wchodzą;) Violik----dziewczyny już Ci wyjaśniły co to MD ;):P ja też wieśniara:P i czasem lubię \"zdrową żywność inaczej\" ale najbliższy MD mam jakieś niecałe 100km😠 więc nie jestem stałym bywalcem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiany_ zapał P
witam dziewczyny juz od jakiegos czasu czytam wasze wypowiedzi ale jakos nie mialam weny zeby dolaczyc swoj wpis. caly czas sobie mysle ze sama sobie jakos schudne a tu nic . w poniedzialek zawsze jest spoko a pozniej juz odchudzanie schodzi na dalszy plan :p pomimo wczesniejszych niepowodzen podejme kolejna probe moze w koncu sie uda.tym bardziej ze 11 sierpnia jade nad morze to fajnie byloby pokazac super figure w bikini :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogiii
ja mam 170 i 60kg cel to 53kg. Na diecie jestem już 3 dzień i idzie mi ok, od jutra odstawiam mięsko zostaje na samych warzywach,owocach i co jakis czas płatki muesi chleb pełnoziarnisty, wasa. Kalorie od jutra ograniczam do 700kcal i ćwiczę violik to dążymy do tego samego celu ile juz ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witamy u nas jogiii ja teraz waze juz 58kg i tez maze o 53kg ale najpierw to do 55 chce jakos dobic mam nadzieje ze sie jakos uda:) i ja chyba tez jakos okolo 700kcal dziennie zjadlam:) tez staram sie nie jesc mieska ajem glownie warzywka i owocki jogiii a mozesz mi podac tak dla porownanka wymiarki bo jestesmy mniej wiecej takie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogolnie to strasznie sie dzisiaj nudze:( pol dnia to przespalam:( beznadziejna pogoda u mnie taka smetna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam.... ja mam 171 wzrostu i waże 58...kazdy mi póka do glowy jak mówie ze jestem za gruba...ale moje marzenie to 53 ...5 kg. w sumie nie tak duzo...zwlaszcza ze od 3 dni prawie nic nie jem, tylko pije soki i biegam wieczorami po 30 min. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantazja91 witaj witaj mozesz podac swoje wymiarki dla porownanka:) tak mnie cos naszlo zeby sie porownac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jeszcze co do twojej wypowiedzi mi nikt nie poka do glowy jak mowie ze jestem za grupa:( niektorzy to potrafia przytaknac i to tak na powaznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w biuscie mam 85 a talia 61 biodra 94 no mi to zniknelo ale najwiecej to chyba z biustu bo tez mialam 89:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mna obiad (ziemniaki + gotow. wołowina + fasolka szparag.), 1/2 kostki twarogu + troche czekolady i tylko pól godziny spaceru bo pada deszcz :( Jutro przyjezdzaja dzieciaki brata więc ostrzegam ze moge zniknąć na kilkadziesiąt godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejny dzionek dietki za nami:) nawet szybko to leci:) szkoda tylko ze kg tak wolno:( do jutra dziouchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko macham i spadam;) dostałam @ i tak mnie brzuchol napierdziela,że chyba umrę:O:O:O witam nowe twarze!!:) buziaczki i miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiany_zapał P
dziewczyny ja to marze o takiej wadze jak wy . ja waze 63kg przy wzroscie 168cm co prawda biust mam dosyc duzy ale te uda ehhh :/ ja juz po sniadanku ( zdrowo tak platki owsiane z jogurtem :p) ale pewnie i tak spale bo zaniedlugo uciekam do pracy . paradoksalnie ja pracuje na stoisku z owocami i warzywami wiec chyba nie powinnam miec problemow z zaopatrzeniem sie w towary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×