Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

Gość Betty Betty P
Lucy, podziwiam Cie za chec do cwiczen.:P Ile teraz wazysz?Gdzies tam pewnie pisze ale nie chce mi sie wracac juz i zytac:P i wzrostu ile masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty Betty P - niestety waże tyle i ważylam (65/174). Moral z tego taki, ze muszę jeszcze mniej jeśc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzis powrocilam i jutro znowu przechodze na dietke, az sie boje rano stanac na wadze, no ale jakas taka zmotywowana wrocilam wiec tak czy siak bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie po wakacjach oczywiscie wzrost wagowy i jest 55,2, kurcze a przed wyjazdem mysle, ze bylo juz cos kolo 54...buuu. No ale nic, nabralam sil na wakacjach wiec moge dzialac. a gdzie slonko7???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z pracy :) Od jutra niestety będzie jej wiecej, ale kocham takie tempo :) Zjedzone: - 2 łyżki otrębów + rodzynki - 2 sezamki + maca z serkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam kondycje uuuu, normalnie zalamka, no ale choc te 20 minutek intensywnego biegania. Oj, oj musze zdecydowanie czesciej cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuuuuuuuper, ze ciagle jestescie. Ja zaczynam na nowo. Jak tak o sobie mysleto kurka zdrowy tryb zycia to nie moj tryb. Mam nadzieej, ze uda mi sie to powolutku zmienic, cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc no i jest wiecej zieleniny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mną : snd - jogurt z musli 2śnd - 2łyżki otrębów pszennych z rodzynkami + jabłko Dziś na wadze 0,5kg mniej ale to pewnie przez okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na sniadanko 2 male kawalki ciemnego chleba z serem , a na obiad warzywa na patelnie. Na dzis w planach jeszcze tylko owoce, warzywka i cwiczenia. U mnie tez dzis na wadze pol kilo mniej bylo :) taaaaaaaaak sie ucieszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilar006 - jak odróżnic prawdziwy razowiec od tych fałszywek barwionych karmelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy- ja rozróżniam po tym, ze prawdziwy razowiec mi nie smakuje, niestety. Ale zdarza mi sie kupować go zamiast tego barwionego karmelem. Zdrowe jedzenie to naprawde nei moj styl. Teraz staram sie to zmienic, nie tylko ze wzgledu na diete. Mam 24lata i niestety widze u siebie pierwsze zmarszczki. Wiem, ze proces starzenia zalezy od wilu czynnikow, z ktorych glowny to genetyka, ale zdrowe jedzenie, bogate w przeciwutleniacze i ruch naprawde dzialaja, widze to na przykladzie 30-paro-letnich kolezanek. Ladna cera, brak cellulitu. Hmmm Ja niestety nigdy raczej nie zwracalam na takie rzeczy uwagi, wazne bylo zebym zmiescila sie w ulubione jeansy i ciagle wygladala apetycznie, no ale teraz mi sie zmienia. Zwlaszcza, ze hmmm nie mam faceta i poki co nie planuje miec, mam czas:) Tyle tylko, ze nie chce kiedy juz mi sie zachce stalego zwiazku wygladac jak staruszka styrana zyciem. :) niop taka mam teorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poki co jestem po 30 min cwiczeniach z serii \'\' chce miec taki brzuch\' Tami Lee. Musze przyznac, ze napraqwde daja czadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie :) mam do Was takie pytanko, nie wiecie może il ekalorii ma pizza? zawsze sie nad tym zastanawiałam, a nigdzie nie mżna tego znaleźć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilar006 - Ty mnie nie strasz wiekiem - ja w listopadzie kończę 25 buuuuu, ale czasami się maznę zwykłym kremem nivea bo nie wierzę w chemię. Też mam tą płyte na brzuch, ale na razie jestem na etapie tylko patrzenia na nią :P slonko7 - jeden kawalek pizzy (ten trójkącik) to min. 250kcal, ale to zalezy od składników Dziś przyszła do mnie mata do ćwiczeń którą zamówiłam w necie więc mam już wszystkie gadżety jesłi chozi o ruch - mate kije do nordic walking i matę za (łącznie) 125zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko7
Lucy from the block czyli nie jest tak źle z tą pizzą jak myślałam:P Musze sie Wam pochwalić ze te wszystkie ćwiczenia, idą mi coraz lepiej i czuje dużą poprawe kondycji:) No i w końcu basen otworzyli po wakacyjnej przerwie, więc mogę go dołączyć do ćwiczeń:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafne25
czesc dziewczyny, chcialabym sie do was przylaczyc. jeszce do niedawna ostro cwiczylam 8 minutowki, jezdzilam na rowerze, ale ostatnie 3 tyg bylam na urlopie i coz, troche sie zapuscilam- pozne kolacje w restauracjach, malo cwiczen i zdaje sie ze to co wczesniej zrzucilam mam znow :/ nie stosowalam zadnej diety wczesniej, tylko staralam sie nei jesc po 18, nie jadlam bialego chleba i kluch, slodycze ograniczone,ale jesli mialam ochote na kawalek czekolady to ten kawalek zjadalam. no ale czas sie znow za siebie wziac. Lucy: przeczytalam o tym twoim streptease aerobicu. chetnie bym sprobowala pocwiczyc. to moze byc nawet fajne. masz jakis link, czy moze cwiczysz z plyta-jesli tak to jaka i gdzie kupilas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukyyulkui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was!! No i wczoraj przegapiłam nową koleżankę, również serdecznie witam w naszym gronie:) Lucy te ćwiczenia ma z shapea , nie jestem pewna ale tak mi sie wydaje:) ja jużdzisiaj po ćwiczonkach:) miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafne25
hej slonko7 :) ja zmobilizowalam sie tez wczoraj do cwiczen:) a teraz wcinam wlasnie lunch- grillowanego kurczaka z salata i pomidorem :) w sobote idę na basenik i saunę a do tego czasu muszę się ograniczyc do 8 minutówek na brzuch, tylek i nogi :) szkoda,ze pogoda w weekend zapowiada się kiepska , bo chętnie pojezdzilabym na rowerze po lesie no ale mowi sie trudno. ten shape to jakies czasopismo?? chcialabym wyprobowac ten aerobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana ;) Dafne a jaka jest twoja waga i wzrost? slonko7--no podziwnaim za cwiczenia od rana, ja moje zawsze przesuwam jak tylko sie da. :) juz taki leniwiec ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafne 25- tak tak to tak a gazeta dla kobiet, ale najlepiej jak sie Lucy pokaże to powie Ci dokładnie , bo ja nie jest pewna :) hehe, Pilar 006 nie ma mnie za co podziwiać :P poprostu jak sieran nie zmobilizuje, to potem ani tyle:P ale powiem że z czasem te ćwiczonka są coraz przyjemniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafne25
hej, może wyjasnię,że wagi w ogole sie nie czepiam,nie zalezy mi żeby ważyć mniej, tylko żeby zrzucic trochę w obwodzie :) mam 172 cm wzrostu, ważyłam przed urlopem 62 kg :) wymiary jakie miałam to : 75 pas, 93 biodra, 49 udo w biuście nie wiem, ale mizernie :) pewnie z 88 góra :) niestety po urlopie: 95 w biodrach (ajajaj), 51 udko i 75 pas, na szczęście tu się nie ruszyło. jak już wczesniej mowilam waga moze sobie byc 62, ale chce poprzednie wymiary :/ dlatego wracam znow do moich cwiczen no i do normalnego jedzenia czyli zadnych obfitych kolacji, ktore tak namietnie praktykowałam w czasie urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dafne25 - zgadza się, płytę ze striptease aerobiciem mam z Shape\'a (numer wrzesniowy -11,99), ale na tej płycie nie ma niczego ze striptizu, są po prostu zwykłe ćwiczenia, które jednak dają w kość, dlatego mogę je polecić :) Ech...to dla mnie cięzki tydzien bo zostały resztki z sobotniej imprezy urodzinowej mojej mamy, na dodatek co chwile ktoś przychodzi itp., a w sobotę moja bratowa ma 30stkę (żeby tego bylo mało w nast. sobotę mój wujek świętuje 70kę), no ale wiedząc ze \"muszę\" jesć ciasto staram sie juz nie jesc ziemniaków ani pieczywa, czyli akcja \"coś za coś\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafne25
hej Lucy :) wiem ,że nie ma w takich cwiczeniach nic z prawdziwego strepteasu ale widzialam kiedys krótki filmik z takiego aerobicu i bardzo mi sie podobało :) niektóre ćwiczenia rzeczywiscie przypominały ruchy tancerek. muszę się dzis wziąc za ostre cwiczonka. to zadziwiajace,ze brak cwiczen przez 2-3 tyg tak barzdo rozleniwia miesnie. mam zakwasy po tych 8-minutówkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×