Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

a u nas jutro goście:O chcieli się wcisnąć dziś (zadzwonil do mojego męża kolega i pyta \"co robisz dziś wieczorem!!\":O😠 chyba zapomnial,że mój zaobrączkowany i dzieciaty:P:P:P)całe szczęście MŁODY już spał;) i wizyty już niet!!:) na jutro zdążę coś upichcić;) (dieta chwilowo zawieszona:P ) cale szczęście,że ten kolega mieszka i pracuje we Włoszech i jest u nas raz do roku:) muszę coś w miarę dietetycznego powymyślać:P a co!!;):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziewuszki dzis juz zjadlam 4 kanapki ale to wszystko przez mame:) czuje sie jak balon ble ble ble a co ciekawsze mama pichci juz paczusie i tez trzeba bedzie zjesc. Ale tylko jednego zjem:) a pozniej to juz chyba nic do konca dnia. Niby zaczelam jesc tak normalnie i waga tez poki co taka sama wiec jojo jeszcze mnie nie dopadlo:) ale nie ma co sie cieszyc bo JOJO CZYCHA:) i za cwiczonka musze sie wziac bo ostatnio troche sobie odpuscilam:( jutro na zakupki sie wybieram i musze sobie cos wreszcie kupic super fajnego i w malym rozmiarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko podpisuję listę obecności:) dzisiaj znowu idę na długi spacerek,bo po wczorajszym aż miło bylo stać na wadze;):D:D:D (mimo,że po 22giej zjadłam pare fryteczek:P ) Violik---udanych łowów!!;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy dzien jest wspaniały bo wreszcie nie mialam napadu mega głodu. Co prawda byłam w McShicie ale zjadlam owocojogurt - \"chodził\" za mną od jakiegoś czasu ;) Postanowilam sporządzić sobie system punktowy - za np. pół godziny spaceru, wypicie 1,5l mieralki czy zrobienie peelingu ciała przyznaję sobie punkty dodatnie a za dodatkowe żarełko ujemne. Wam też to polecam - to taki fit rachunek sumienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...gdzie jestescie? Ale sie dzis nachodzilam - 5h chodzenia z kolezankami po mieśćie, hehhhh.....ale fajnie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej wczoraj moje zkupki jak najbardziej udane byly:) super spodnie kupilam:) rozmiar 27:) a wygladam w nich bombowo:) chyba skromnoscia nie grzesze:) jutro znowu na sklepowe polowy sie wybieram:) co sie dzieje z naszym topikiem co???? a reszta dziewczyn gdzie sie podziewa??? ja dzis juz po wielkich cwiczonkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o 18 wróclam z rady pedagogicznej więc jestem usprawiedliwiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) ja z wakacji pykam:) udalo mi sie dorwac do neta. Wracam w poniedzialek z nowymi silami !!! Nie wiem jak moja waga, wiem tylko, ze nic nie cwicze i za bardzo w jedzeniu sie nei ograniczam :( bu ale od poniedzialku bedzie ostro bo ciagle sie mega gruba czuje. Musze dojsc do 50 albo chociaz cos kolo tego do pazdziernika. Taki moj cel. Nawet nie chodzi o to, ze chce na kims wrazenie zrobic na studiach tylko tak dla siebie bym w koncu chciala. A wiec kobietku pozdrawiam z deszczowej Holandii. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosi Tinka
Violik zgubilas juz te 6kg. przepraszam nie jestem w temacie(Nie chce mi sie czytac):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być o 13, rozpędziłam się trochę :P o 18 oglądałam \"supersize me\" - ech, chyba już nigdy nie kupię niczego w McShicie, no może Sprite\'a, gdy mnie coś najdzie, ale to się rzadko zdarza. violik - gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś tylko o śniadanku jestem:O no i sok z czarnej porzeczki sobie popijam:) źle się dziś czuje:( boli mnie brzuch,głowa i ucho😭 a co to za rozmiar 27??:O chyba strasznie malutki??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosi Tinka
Do Violik, Prosze napisz jak sie pozbylas, ja nie moge stracic, jestem w rozpaczy. Prosze o szybka diete, jaokolwiek byle tylko szybko schudnac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hj oj cos slabo nasz topic dziala:( ja dzis znow na zakupach bylam:) i znowu wielkie zakupy zrobilam:) a 27 tak tak to rozmiar jeansow jest:) witam nowa kolezanke:) hmm niestety ja nie znam zadnej szybkeij dietki i zadna z nas tu na jakiejs dietce cud nie jest. wiec nie wiem czy moge jakos pomoc oj dziewczynki gdzie jestescie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Betty P
Hello moj wieli powrot:P Na wadze jest juz 59 kilo. luz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty Betty P - gratuluje :) U mnie wczoraj była urodzinowa impreza mojej mamy, więc robilam za kelnerke ;) Dzis powoli wracam do jedzeniowej normy, chociaż zostal jeszcze sernik, którego sobie nie odmówie :P Za mna półgodzinny spacer z suką :) Ps. W zw. z powrotem do pracy ustalam sobie nowy grafik: - codziennie min. 1,5h spaceru - pon, czwr, sob - pilates - śrd, pt, ndz - striptease aerobic + ćwiczenia z hantlami Ps. Violik - nie denerwuj se tak, w końcu jest weekend - wtedy zazwyczaj mniej ludzi pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sie nie denerwuje:( mniej no mnie chociaz ty lucy to akurat przez weekend bylas na forum a na nasz topic nawet sie przywitac nie wpadlas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, śledzisz innych by potem robić wyrzuty? sorry, ale to już lekkie natręctwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEtty BettyP
ojojojoj co tu sie dzieje a ihihihih:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy dla twojej informacji poki co sie w detektywa nie bawie! a nie sposob bylo cie nie zauwazyc bo akurat sie wypowiadales na tych samych topikach co ja!!! i to nie jest ani sledzenie ani wyrzuty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×