Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

ja zaraz idę spac. Zalamalam sie, znów waże 65 :( Sama nie wiem dlaczego, przeciez nie jem fast foodów ani ciast a do @ jeszcze dobre 1,5 tyg. Ale od jutra zaczynam dietę trzydniową (jest tutaj o niej topic), tak na dobry początek a potem pomyślę o montignacu. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko macham (źle się czuję---@!!!! FUCK!!) a do tego od jutra jestem znów sama z Małym bo mąż właśnie skończył urlop:(😭 ale,ale co tu taka cisza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... no cichutko, cichutko :( mam nadzieje że topic nie umiera:( pozdrawiam wszystkie:) i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj!!chyba faktycznie nasz topik umiera!!:O:O:O laski co się dzieje?? MELDOWAĆ SIĘ!! i pisać!!pisać!! ja dopiero teraz znalazlam chwilkę,aby zrobić dupen-klapen;) i zjeść jakieś śniadanko(pomidorek z cebulką:) ) a tak od rana zasuwam jak mały samolocik:( ale już mam prawie posprzątane:) jeszcze tylo odkurzyć i zmyć podłogi i wsio!! jedna seria pedałowania za mną:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki jak Wam idzie dietka??? Ja ostatnio nei cwiczylam, a to za sprawa @. Tragedia normalnie. Tez zasuwalam jak maly samochodzik i skonczylam w koncu moje praktyki i..... jutro w koncu jade na wakacje !!!!! Taaaaaaaaak sie ciesze. I wracam za 10 dni, niestety naprawde nie wiem czy bede miala dostep do internetu przez ten czas, ale mam straszna nadzieje, ze topik nie umrze bo mam jeszcze co nieco do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis jestem 1szy dzien na tej trzydniowej - ssie mnie jak cholera ale wytrzymam bo potrzebuje jakiegos kopa, w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Kupilam sobie Shape\'a z płytą - jest super :) bo ze wzg na kompa nie mogę ćwiczyc z tym rajtuzman\'em ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu sie ktoś odezwał!!:P Pilar----to wypoczywaj!!:) i pięknej pogody!! tylko wróć do nas:) Lucy----będzie dobrze!!trzymam kciuki:) Violik----już nas zostawiłaś??:( czy Twoj men przyjechał:P ja też ze względu na @ zrobiłam sobie luzik z ćwiczeniami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no chyba,ze do cwiczen moge zaliczyc pakowanie sie, uffffff, normalnie cala mokra jestem.he he choc troche ruchu a po wakacjach wroce na bank, zreszta mam nadzieje, ze i na wakacjach uda mi sie troche schudnac :) choc za bardzo w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej:( topic umieral:( ja jestem jestem:) kolega mnie porwal na wczasy:) superowsko bylo:) teraz tylko trzeba bedzie powiedziec o tym mojemu pussy:) wczasy dobrze mi robia:) dzis na wadze 54:) i juz zdecydowanie wystarczy:) teraz tylko utrzymac to i bedzie fajnie:) laski a wy gdzie jestescie????? MELDOWAC MI SIE SZYBKO!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja melduje się !! jestem:) ale może mnie troche nie być, ale jak tylko bede miała okazje to wpadne tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie wedle rozkazu;) dziś prawie cały dzień w ogródku:) sadzenie,wyrywanie chwastów, sprzątanie,spacerek z synkiem i w rezultacie wieczorem mniej na wadze o pół kilo :D:D:D od jutra chyba znów wracam do ćwiczeń:O odzwyczaiłam się:O:O:O Violik---z kolegą na wczasach??:P:P:P pochwal się gdzie byłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik - pussy to jest cipa, Twoj facet jest cipą? ;) w pt. zaczęłam tą dięte myślać ze to w konću tylko 3 dni itp. bo potrzebowalam 1szego malego sukcesu w odchudzaniu - wiecie, takiego \"kopa\" na rozpęd, ale nie dalam rady bo nienawidzę diet typu \"zjedz tyle tego i tyle tamtego\" - to mnie dobija psychicznie i już ! Nadwagi nie da sie zlikwidowac w kilka dni, to dlugotrwaly proces, wiec mam nowy cel - za 3mies odbedzie sie moja impra urodzinowa i do tego czasu chcialabym schudnac 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy----powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurna!!net mi chodzi jak krew z nosa!!wkurwia mnie to!!😡 a tak chciałam poszukać jakiejś inspiracji na torcik dla mojego małego roczniaka:) (ech....ale zleciało!!:O dopiero było takie maleństwo a już jest taki duży facet:);) ) nie wiecie gdzie można kupić świeczki na tort i takie różne ozdoby (też na torcik)??????????????? w cukierni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo padam ze smiechu:) no co ty powaznie LUCY powaznie cipa??:) mnie na studiach chyba zle angielskiego ucza:) bardzo zle:) to moze to ma pare znaczen:) az w slowniku sprawdzilam:) o cipie tam nic nie pisza:) pisze ze to kotek znaczenie pieszczotliwe:) ja dzis najedzona ja balon jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordylia - dzięki :) u mnie takie ozdoby (świeczki, różyczki z czekolady itp) są w zwyklym spożywczaku lub hiprrmarkecie. violik - powaznie, w koncu skonczylam anglistyke wiec cos tam wiem ;) pussy: - babka, lasencja (i pokrewne okreslenia) - cipa, pochwa (j.w.) - \"towar\", kobieta traktowana jako partnerka do seksu - pieprzenie, ciupcianie, dymanie i podobne - zniewiescialy, strachliwy lub slaby mezczyzna - tak zwana dupa wołowa, ciepłe kluchy, facet bez jaj, cykor, słabeusz - ale wierze że to nie Twój facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy ja tam sie nie kloce:) w moim slowniku jest napisane ze pussy to potocznie kotek znaczenie pieszczotliwe no na powaznie tak pisze:) a tak poza to mialam kiedys taki tekst na studiach no nawet nie tak calkiem dawno i tam tez no bylo pussy ze to kotek:) moja babka od anglika tak mowila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik - te znaczenia przepisalam ze slownika slangu amerykanskiego, zeby jakos to uporzadkowac. A pussy jako kotek kojarzy mi se bardziej z kociakiem czyli jakąs cycatą blondzią :) Jaka jest u Was pogoda dziewczyny? Bo u mnie pochmurno i przelotny deszcz buuuu ale zaraz zrywam sie na spacer z suką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u mnie o bladzi nic nie pisze w slowniku:) a slownik taki zwykly mam :)ale dobra tam nie wazne:) u mnie pochmurnie jak zawsze zreszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytytytytytyki
bosheeeeee mowiac do kogos pieszczotliwei mowi sie nie pussy tylko PUPPY ! Lucy a z Ciebie taka znawczyni jak z koziej dupy trabka..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam z 1,5 godzinnego spacerku:) a właściwie marszu w upale:P a do tego pchając mojego klocka w wozku:) a i jeszcze na łobcasach byłam;) wymiękam:O za to moje dziecko ma nadal powera:O😭 jest nie do zdarcia;) ROBOKOP;) chwilowo męczy tatusia:P:P:P ufffff!!SPAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytytytytytytyki - przeciez napisalam ze nie spotkalam sie z takim skojarzeniem. masz malego czy co ze musisz komuś dojebać bez powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytytytytytyki
kochana nie posiadam w ogole przyrodzenia! troche wiecej logiki po prostu proponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za kretynstwo!!!!!! po co sie wtracac wogole do czyjejs rozmowy i jeszcze kogos krytykowac!!!!! a co ty myslisz ze ja P od S nie rozrozniam??? U mnie w slowniku jest tak napisane to jest i tyle!!! slownika poprawiac nie bede bo az tak dobrze jezyka nie znam!!! Lucy ma zupelnie inne tlumaczenie to ma i tyle. ale po co jakies obce osoby sie w to wtracaja??? Lucy mi powiedziala swoje ja jej swoje i koniec tematu. wtrabilam wielgachna porcje budyniu na kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam na kolacyjkę budyń ale MŁODY mi wszystko wtrąbił;):P:P:P więc jakby kolacyjki nie było;) Lucy--u nas w spożywczym też są jakieś ozdoby--kwiatki,listki,literki itp mh... a ja chciałam jakieś autko czy coś;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordylia - o kurcze, takich specjalistycznych ozdób to ja niestety nie widziałam :( violik - nie ma sie czym (kim) przejmowac, ta biedna, sfrustrowana istota bez przyrodzenia chciała nam tylko podniesć ciśnienie, a wtedy jak wiadomo spala się więcej kalorii ;) dziewczyny słuchajcie (czytajcie) załamalam się - była godzina 17, w planach mialam godzinę ćwiczen (z płytą \'striptease aerobic\' z shape\'a) + półgodzinny spacer z suką + ogladanie Filadelfii, która jeszcze leci na TV4 i......................przyjechala moja bratowa z bratanicą, o żesz, wszystkie moje fit plany poszły w łeb mada faka !!!! Nie żebym nie lubiła rodziny, ale one były u nas wczoraj, a ja nie lubie takiego wciskania sie komuś w dupę na siłe. No dobra wyżaliłam sie i mogę iśc spać ;) Dobranoc laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×