Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja jestem...

chce prawiczka!!!

Polecane posty

Gość ja jestem...
nie chcecie?a kto ma cie inny chciec niz ja ;)napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ja jestem..
Heh:) To zależy co byś chciała wiedzieć:) Jestem zielonookim brunetem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
Wyobraz sobie ze sa tacy i to spora grupa jedynie dzisiejsze media i zachowanie ludzi sprawia ze myslimy iz taki osob nie ma natomiast ludzie w glebi duszy tacy wlasnie sa Takie jest moje zdanie i wielu innych ktorzy mysla podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
wszystko co chcialbys mi powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
swiat19 moze i sa ale z wiekiem to ulatuje...zmieniaja sie,chca zasmakowac innych cial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ja jestem..
swiat19 - jesteś bardzo mądra kobieta:) ja jestem... albo to co mogę:) Wybacz ale tu na pewno nie rozpisze się o sobie:) Mogę powiedzieć jedynie że mam 21 lat, jestem zielonookim przystojnym brunetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ja jestem..
ja jestem... nie bierz wszystkich pod jeden sznurek:) Wyjątki zawsze się zdarzają i osoby które dla ukochanej zrobią dosłownie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
jesli w zwiazku wystepuje zaufanie i para szuka dla siebie nowych przygod aby urozmaicic swoj zwiazek inne kobiety sa odciagane na dlaszy plan co sprawi ze mezczyzna moze spojrzy na inna kobiete jedna bedzie kochal ta jedyna i z nia bedzie poszukiwal swoich przygod i zachcianek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
a skad pomysl bycia "czystym" facetem...brak okazji?czy moze pewne zasady zyciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
swiat19 obym takiego "dorwala";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
moim zdaniem pierwsze i drugie jednak w sporo wiekszym stopniu drugie poniewaz kobita moze dzieki swojim zabiego i zainteresowniu sobom mezczyzny zniszczyc inne kobiety w jego myslach jednak glownym motorem mezczyzny sa jego zasady i tak niktorzy sa "lotnymi" mezcyznami czyli szukaj okazji i szybkiego spotkania natomiast niektorzy szukaja mulosci na cale zycie i ta zasadna powoduje ich zachowanie i w duzej mieze bycie prawiczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ja jestem..
swiat19 skąd ty tyle wiesz o facetach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
mysle ze dobrze sie rozejszysz i znajdziesz takiego mezczyzne bo jest takich wielu jednak musisz spojrzec w ich wnetrze a nie patrzec stereotypowo na mezcyzzne i jego zachowanie oraz dac mu trocho swobody w jego poczynaniach poniewaz trudno jest mu okreslic jego prawdziwa milosc jednak mysle ze gdy nastapi ta jedyna sam spojrzy na nia z miloscia ktora bedzie ta jedyna do konca swoich dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem zielonooka
i zielonoskora zaba i tez jeszcze nic ale za to jezorek mam super chcesz mnie no i pare brodawek mam jeszcze ale nie sa straszne bo mlody jestem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
bo nim jestem i wlasnie z "facetami" wymieniam sporo pogladow o kobietach i naszym oraz ich zachowanie wobec siebie oraz stosunku do milosci i uczuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
swiat19 zgodze sie z ty m poczesci chociaz...ja jako osoba malo ufna...ciezko bedzie mi uwierzyc ze tki stan,tych zasad utrzymalby sie caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat 19 to ksiezunio jakis
albo pani ktora wyklada nauki przedmałzenskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ja jestem..
Dobra tym razem naprawdę idę :) Totalny brak zainteresowania :D Dobranoc swiat19 i dobranoc ja jestem... Najpierw chcą prawiczków a później mają ich ..... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
mysle ze skoro tak pojmujesz ta sfere uczyc jakis straszny dran musial cie zranicc i zle wplynal na twoje poglady na tema milosci i tych uczuc jednak zaufajmi sa meczyzni na swiecie ktorzy tak wlasnie mysla i pojmuja ta sprawe a ich wiek tylko poglebia milosci i uczucie do kobiety poniewaz odkrywac siebie mozna przez cale zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
hej ja jestem-->> zadalam pytanie,nie dostalam odp...troszke wlasnej inicjatywy ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
swiat19 nie mialam nikogo,nie kochalam takze,nie dazylam milosciarowniez...tak wiec nikt mnie nie zranil...a skad taka moja postawa?z tego na co patrze..na rozne perypetie moich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
dobranodz hehe a ja jestem normalnym kolesiem ktory wie co mysli o milosci kobietach i normalnie to wypowiada a hesli ktos uwaza inaczej to juz jego problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ja jestem..
ja jestem.. Twoja odpowiedz jest tu: 02:01 ja jestem... albo to co mogę Wybacz ale tu na pewno nie rozpisze się o sobie Mogę powiedzieć jedynie że mam 21 lat, jestem zielonookim przystojnym brunetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
i co dalej?oczekiwales ze zadam kolejne pytanko?nie lubie ciagnac za jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
moij znajomi i znajome tez mieli rozne perypetie niektorym sie udalo innym nie jednak caly czas uwazam ze sporo meczyzn tak wlasnie postepuje oczywiscia sa inni jednak ja do nich nie naleze i uwazam tak jak napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no to ty
napewno nie masz swiat19 a jakies 49 ZNALAZL SIE PAN INTELEKTUALISTA KTORY CHCE ZBAłAMUCIC MAłOLATKE DZIEWICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
lol a po co bym mial pisac ze mam taki wiek przeciez o bezsens mam dziewietnascie lat i koniec jesli mi nie wiezysz to treudno twoj problem zapewne nie rozumisz moich wypowiedzi i ta myslisz spotkalem sie z wiolama ludzmi ktorzy postepowali podobnie i jedyna ich obrana na moje wypowiedzi byl smiech i szydzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ja jestem..
Heh.. wybacz ja jestem... tak jak napisałem o więcej nie będę pisał na forum... jeśli chcesz mogę podać mój nr. GG:) Tam sie dowiesz więcej.. poza tym trudno jest opowiadać o sobie:/ Nie znam Cie więc nie dziw się że za dużo nie mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
a to ze moje wypowiedzi nie sa w stylu wiekszosci osbo na forum to nie znaczy ze jestem jakim starym zdesperownym kolsiem tylko ze trzezwo postrzegam swiat i tak wlasnie sie o nim wypowiadam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
no dobrze,wierze ;) tymczasem pozno juz,wpadne tu jutro,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×