Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja jestem...

chce prawiczka!!!

Polecane posty

Jesli chcez zebym napisal o tobie cos wicej to musisz siebie przedstawic napisz troche o sobie, taka mala charakterystyke wtedy bede mogl powiedziec cos wiecej bo narazie trudno jest cos o tobie napisac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem....
wybacz ale czemu wypowiadasz sie za mnie?to ze sie nie odzywalam nie znaczy ze chcialam sie zabawic/z kogos zakpic badz tez zaironizowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam absolutnie
nie chce cie obrazac ale patrzac na pierwsza twoja wypowiedz to nie wiele mozna sie spodziewac i roznie wnioskowac takie jest poprostu moje zdanie nikomu go nie narzucam kazdy ma swoj rozum i moze sam ocenic ja ocenilam tak byc moze nie taki tego cel ale.....bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
wzglednosc...tylko tyle nie spodziewaalam sie ze kogos tu tkiego spotkam odpowiadajacego moim kryteriom..dlatego minimum tresci maximum wrazem...zreszta...czy kobieta musi na wstepi obnazac sie cala?jesli jestes nia znasz odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz w zupełnosci
racje tyle tylko ze twoj wstep obnazył cie praktycznie cała bo przeciez nie chodzi tu o wyglad.No a skoro piszesz ze nie myslałas ze mozesz spotkac tu kogos odpowiadajacego tobie to przeczysz sama sobie i wynika z tego jasno ze załozyłas topik dla dobrej zabawy lub zeby poświrowac a nie po to zeby szukac naprawde kogos interesujacego.A on sie akurat nawinał......co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
czy nawinal? hmm... to sie moze okazac... nie obnazylam sie...poki co nadal jestem jedynie osoba virtualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no ty myslisz
tak ja mam swoje zdanie ale kazdy ma prawo do swojego co wcale nie oznacza ze cie potepiam z dalszej waszej rozmowy wynika ze jestes wcale nie głupia tylko zle zaczełas a z drugiej strony gdyby nie to;to on pewnie wcale by tu nie zajrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
czy zle...zaczelam jak chcialam...grunt aby trzymac fason w ciagu wydarzen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak a tobie sie udaje
robic dobra mine.......itd zobaczymy jak to sie dalej potoczy moze chlopak sie znudzi i co wlasciwie wtedy to juz zostaniesz sobie sama i co wtedy załozysz sobie nowy topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
jesli sie znudzi to uznam ze nie byl warto mojej uwagi,czy wowczas zostane sama?czy mezczyzna to wszystko co mozna miec? bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodziło mi
o to; tylko o to; ze jestesmy tu własciwie tylko we troje a czy mezczyzna to wszystko co mozna miec sama sobie odpowiedz.A w takim razie co ty tu wogole robisz jesli facet to nie wszystko po co ten temat chcesz faceta czy nie bo chyba juz sie gubie albo ty sie gubisz;moze poprostu nie zawracaj chłopcom glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
ojj ....chyba sie troszke spinasz ;) czy ja komus zawracam glowe? chyba Twoja nadinterpetacja wygrala w tego forumowego totka ... co do pyt czy facet to finito ...otoz powiem ze nie! stanowcze Nie! trzeba njpierw pokochac siebie,miec pasje zyciowe,oraz cele,dazyc,podazac,wreszcie zdobyc:) i co wowczas...miec sie z kim tym czyms co sie osiagnelo cieszyc na wskros...podzielic... ja nikogo nie zmuszam...do niczego,do uczestinczenia w mojej bajce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok akurat tu
zgadzam sie z toba w 100procentach bede sledzic temacik i pewnie bedziemy miały okazje jeszcze pogadac.teraz juz znikam bo oczy mi sie zamykaja a jutro wybieram sie do kina na shreka trzeciego i wolałabym go obejrzec niz przespac.... pozdrawiam NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wprost nie do wiary
że ktoś do takiej późnej pory może tak pieeerrrdddooollić na taki bzdurny temat naprawdę puknijcie się w łepetynę i zajmijcie czymś pożytecznym, chociażby nauką języka angielskiego, bo to się może wam przydać, a nie takimi bzdetami jak na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo widze ze sie jakas mocna dyskusja wywiozala, ale po co odrazu tak najezdzac na kogos przeciez temat ten jest prowadzony w mily sposob hehe. Swoja droga szoda ze mnie nie bylo zawsze piszecie o takiej porze ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
ja raczej tak ;) poza tym nie wydaje mi sie abym najezdzala na kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze ty nie ale kolezanka jest troche nerwowa i lubi dogryzac widocznie taka natura hehe :P:P. Piszesz o takiej porze z barku czasu, czy raczej lubisz rozmowy w tych godzinach?? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO BARDZO CIEKAWE co
tu sobie o mnie piszecie ; ja nerwowa; nigdy i nie najezdzam na nikogo poprostu lubie czasami poszperac głebiej niz inni i poznac bardziej człowieka tak juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a co powiesz o wmawianiu mi ze mam 40 czy wiecej lat?? to nie bylo nachalne ?? mi to nie przeszkadza ale niektore osoby moga uznac to za niestosowne i wlasnie nachalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow kolega jeszcze
nie spi no moze jestem troszke upierdliwa ale przeciez nie musiałes podejmowac ze mna tematu mogłes mnie zignorowac a tak było troszke ciekawiej.Zawsze moge zniknac jesli wam to nie odpowiada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no nie spie hehe :). Mi nie przeszkadza twoja obecnos, a nawet mozna cos popisac z toba. Ludzi raczej nie ignoruje i staram sie odpowiedziec na ich pytanie nawet jesli jest to ciezkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
raczej natchnienie osiaga spory datek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
najprzyjemniej,gdy ma sie czas dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha czyli wszyscy spia a ty sobie spokojnie piszesz hehe tez to lubie bo jesli ktos przeszkadza to nie ta atmosfera :P:P. Tylko u mnie na szczescie chodza wczesniej spac i mam spokoj. A sam tez lubie posiedziec w spokoju wieczorem, lubie ta cisze ktora nie przeszkadza pomyslec i pomarzyc :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
a wiec o czym marzysz:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze ci powiedziec ze sporo tego jest praktycznie codziennie dochodza nowe hehe :PP. Ogolnie jestem troche takim marzycielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tych najczestszysz nalezy chyba dobra przyszlosc wypelniona miloscia :). Marze rowniez o tym aby cos w zyciu osiagnac. Takim dalekim marzeniem jest wybudownie domu dobra i przyjemna praca kochajca rodzina i dostatek (moze sie to wydac dziwne ale tak wlasnie jest). A na codzien marze np. o Sportwoym samochodzie itp. rzeczach. Teraz sie troche rozmarzylem sam :P:P, och \"ty\" sprowokowalas mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×