Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja jestem...

chce prawiczka!!!

Polecane posty

Gość ja jestem...
z tych co wymieniles-klub odpada :P chociaz u mnie to jest tak ze..moze jestem troszke egoistyczna ale podchodze do tego w ten sposob-niektore rzeczy ja moge a On nie...on czyli moj przyszly mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ciekawe a o jakie rzczey dokladniej ci chodzi?? Klub nie chodziol mi dyskotekowy tylko np. bilardowy w ktorym mozna pograc i mio spedzic czas cos w rodzaju pabu z bilardem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
swiat19 a to juz wyszloby z praniu ;) wiadomo wiele takich rzeczy wykruszyloby sie w trakcie nabierania zaufania ale tez wychodze z zalozenia ze jestem Kobieta a nam ...latwiej trzymac nogi razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem. To byla akurat dyskryminujace dlaczego niby kobiety maja byc bardzie wierne od meczyzn znam mnostwo przypadkow kiedy to wlasnie kobieta zdradza natomiast mezczyzna jest wierny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
na mnie nie zwracaj uwagi,ja to ewenement :P spojrzalam na sprawe stereotypowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze powiesz jakie masz zainteresowanie w zyciu hobby jakies?? Zawsze patrzysz sterotypowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
wrecz nigdy...czasem wymknie sie samoistnie taki poglad na dana sprawe.. ale nie powiesz mi ze patrzac na platynowa laseczke w rozowych ciuszkach z tipsikami nie ocenisz tego w podobny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no chyba ze tak:) No widza taka laske tez czesto mysle sterotypowu i nie moge sie z taba nie zgodzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
a jaki jest twoj ideal kobiety,nie tylko wizualny efekt pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadze ze nie ma idealow zarowno z charakteru jak i wizualnie ale musi posiadac takie cechy jak:wiernosc zaufanie odanie byc madra zebym mogl z nia polemizowac i przekomazac sie na rozne tematy i rozmawiac oraz powinna miec zgrabna figure i ladnie sie zachowywac i ubierac wazne jest to aby wiedziala co powinna na siebie wlozyc Dla mnie jest obojetne czy jest brunetka czy blondynka musi byc poprostu ladna i mi sie spodobac :):). A jak ty wyobrazasz sobie ideal jesli go masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
hmm... pod wzgledem wygladu nie mam konkretnego...jedynie powyzej 180 kilku bo i ja jestem dosyc wysoka a lubie szpilki,charakter? po czesci juz o tym pisalam co moge dodac...zwracam uwage na szczegoly,wkoncu to z nich sklada sie calosc...nie lubie gdy facet szpanuje,kreci mnie lekka nieporadnosc,niesmialosc meska...no i jak juz mowilam chce aby mial podobne priorytety zyciowe co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 186 wzrostu :PP. Szpanerm nie jestem bo takich nielubie. Mam nadzieje ze ta dominacja nie jest przesadna. Moze powiesz cos o swoich celach w zyciu i do czego dazysz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
chce zdobyc zawod o jakim marze( o tym nie wspomne to poufne :P ) chce zalozyc rodzine,miec kochajacego meza u boku i bobaski(to dalsza przyszlosc) chce kcohac i byc kochana,szanowac i byc szanowaną... nie chce cierpiec,rozmyslac nad wiernoscia mezczyzny z ktorym bede...nie chce wzbudzac sztucznej zazdrosci ani tez odczuwac tego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli trzezwo patrzysz na swiat to dobrze sam chcialbym zalozyc rodzine i byc szczesliwy w milosci nie myslec i klopotach i zyc kazdym dniem jak najmocniej i najlepiej. Ok ja zmykam spac papa jutro musze wczesnie wstac ;/;/;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no jak tu sie tkliwie zrobi
lo swiat 30 40 A MOZE 50 CZESC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIDZE ZE SIE
TROCHE SPOZNIłAM MOJ KSIEZULKU JUZ UCIEKASZ SZKODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO WIESZ TAKA JESTEM ZAWIEDZIO
NA ALE ROZUMIE BO PEWNIE Z TA MATURA W TYM ROKU TO BYł TAKI MAłY BLEFIK A JUTRO WSTAC TRZEBA .....................NA 6_TA DO PRACY!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEKAłAM TROCHE BO MIAłAM
NADZIEJE ZE JESZCZE TU NA CHWILKE ZERKNIESZ ALE WIDZE ZE JEDNAK NIE NO TRUDNO SAMA ZA PóżNO SIE TU WGRAMOLIłAM NIESTETY DZIś NA MOJEJ TWARZY NIE BEDZIE UśMIECHU TYLKO ROZCZAROWANIE ALE POMYSLAłAM SOBIE ZE PRZECIEZ JESLI TAKI MłODY I DOPIERO PO MATURZE TO PRZECIEZ MA WAKACJE I KOCZUJE TU NOCAMI A TU JEDNAK NIE NA 6-TA DO PRACY.ZAłUJE ZAłUJE ZAłUJE BARDZO. ALE ZE JA JUTRO NA 9-TA TO TEZ SPADAM PRZYNAJMIEJ SIE WYSPIE I BEDE MIAłA PIEKNE OCZKA JUTRO A RACZEJ DZISIAJ.....A JAK ODPRAWIASZ JUTRO MSZE O 6-TEJ TO WSPOMNIJ MNIE W SWOJEJ MODLITWIE BEDZIE MI BARDZO MILUTKO. SWOJA DROGA DZIS TROSZKE PRZYSTOPOWAłES ZE SWOIMI INTELEKTUALNYMI WYWODAMI CZYZBY JAKIES PRZEMYSLENIA ZE MOZE JEDNAK TROSZKE ZA MADRZE JAK NA DZIEWIETNASTOLATKA??? MIMO WSZYSTKO SPIJ DOBRZE I PAMIETAJ ZE NIE ZAPOMNIAłAM O TOBIE. OBIECAłAM CI COś. DUZA BUZKA. PA.:D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zdalem mature to nie znaczy ze musze lezec do gory brzuchemi nic nie robic, dorabiam sobie u rodzicow bo nie chce byc zalezny od nich i miec swoje pieniadze ( ale rozpisywal o tym na forum sie nie bede bo to sprawy prywatne ). Jesli uwazasz ze tak nie jest to przyko mi ale nic na to nie poradze :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareczek
hejka nie mam sil zeby przebrnac przez wszsytkie watki tego forum ale wlasnie zdalem mature :-) pracujo dorywczo i jak widze temat pasujedo mnie bo jestem prawiczkiem. jesli autorka topiku jest zainteresowana to chetnie zapraszam na pogawedke na gg 10664219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez...
na co zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem- jesli chcesz popisac cos wiecej to wyslij maila na: swiat19@op.pl. :P:P :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no to juz cos
moze to łamie troche moje zasady ale zaczynam ci troszeczke wierzyc moze rzeczywiście jesteś takim mądrym diewiętnastolatkiem a to duzy plus nie oznacza to jednak ze dam ci juz spokój.Jeśli jesteś tak mądry to w końcu mnie przekonasz a wyedy moze tez odezwe sie na twojego maila ale jak narazie pomęcze cie tutaj o ile bedziesz miał ochotę i odwagę tu zaglądać. A myśle ze tak bo troszeczke cie zainteresowełam swoia osobą(przynajmiej takie mam wrazenie).A tak poza tym to dobrze ze rodzice wpoili ci takie zasady pewnie masz od nich dobry przykład tylko dla czego trafiłeś tutaj przecież tu dzieją sie tylko same dewiacje;no moze z małymi wyjatkami i czemu skoro masz taki poglad na miłość itd chcesz znależć dziewczyne w internecie.nie chce tu nikogo obrażać ale laska ktora załozyła ten topik poprostu chciała sie zabawić a ty wyjechałeś jej z takimi ideologiami chciałes ja uświadomić ze można piękniej czy w jakim to celu???????pozdkawiam Ksieżulku-Księżna.Zaraz tez spadam troche popracować.Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukam dziewczyny przez neta, przegladalem tylko rozne fora i weszlem na te zobaczylem te tematy i rzeczywiscie sa co najmniej \"dziwne\" ale zobaczylem ten weszlem i chcialem cos napisac o tym temacie zobaczylem wypowiedzi i postanowilem pisac dalej, a moze akurat bedzie mozna z kims ciekawy popisac ciekawiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESC 19 ITD.....
A UWAZASZ ZE JA JESTEM CIEKAWA CZY TEZ DZIWNA PRZECIEZ TEZ TU JESTEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESC 19 ITD.....
JESTES MADRYM FACETEM WIEC NAPISZ PROSZE JAKIE WNIOSKI WYCIAGLES NA MOJ TEMAT I CO O MNIE MYSLISZ JESTEM BARDZO CIEKAWA POZDRAWIAM KSIEZULKU I NIE WKURZAJ SIE ZA TO JAK NA CIEBIE MOWIE PRZYNAJMIEJ WIESZ ZE TO JA KSIEŻNA HA HA HA HA .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×