Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja jestem...

chce prawiczka!!!

Polecane posty

Gość ja jestem...
zalezy co chcialbys o mnie wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
charakterku przyznam ze zbyt ciekawego nie mam ;) lubie dominowac(nie mylic z rzadzeniem)w zyciu zawsze dąże do wyznaczonego celu nie lubie manipuacji jak i sama jej nie prktykuje nie lubie szantazy w ziwazku chce budowac wszystko na szczerosci,wiernosci i obopolnym zaufaniu co do celow zyciowych...chce byc niezalezna materialnie,wiadomo nauka,rozrywka ale ta w pozytywnym znaczeniu slowa... a postawa...zrodzila sie od jakiegos czasu i tak juz pozostalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nieeee
lubisz dominować? porażka :( facet to nie pies żeby mu rozkazywać :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez...
dominacja jest szeroko pojeta;) kazdy moze to odbierac w roznoraki dla siebie sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
wypowiedz wyzej byla moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem kazdy jest na swoj sposob ciekawy hehe. Cele zyciowe ciekawe sam chcialbym byc juz niezalezny finansowo :) w wzwiazku wyznaje jeszcze takie zasady jak wzajemne dopelnianie sie pomoc w ciezkich sytuacjach i wzajemne ich rozwiazywanie oraz coraz to dalszy rozwoj zwiazku i odkrywanie siebie nawzajem :):). Moze cos jeszcze dodasz o sobie, ja niestety musze spadac wiec bede pozniej papa:P i cos napisze jesli chcesz wiedziec wiecej nrx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
deska- amen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nieeee
jak lubisz zawsze postawić na swoim to nie wrózy dobrze relacjom z facetem. Chociaz oczywiscie są tacy co lubią byc pod bucikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
tu nie chodzi o bycie pod pantofelkiem ,tylko o to aby nie pozwolic sobie wejsc na glowe facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie. Ja nie znoszę takich, co są pod bucikiem:O Bo to żadne wyzwanie. Wyzwaniem jest ustawić faceta, który zawsze ma swoje zdanie, tak żeby chodził jak w zegarku:classic_cool: Ale to się nie zawsze udaje. A raczej nigdy. Ale sama przyjemność ustawiania się liczy:) Dla mnie np. facet, który nie pojedzie sam na wakacje beze mnie, czy nie będzie czasami gdzieś sam wychodził, tylko wiecznie się mnie trzymał, to porażka. I miałabym go dość po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nieeee
a po co ustawiac faceta? lepiej sie po prostu dogadywać. jak z założenia chcesz isc na wojne z facetem to po co z nim być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest wojna:) A dogadywać się trzeba, to jest oczywiste. Ale czasami jest tak, ze kobieta nie chce czegoś powiedzieć wprost i wtedy trzeba kogoś zręcznie zmanipulować, żeby sam wpadł na taki pomysł. I nie zawsze jest to coś, czego facet nie chce. Czasami się po prostu nie domyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deska sie ksiazek naczytala
i teraz szpanuje wiedza fachowa w temacie - facet-kobieta. A wszyscy debile, jak to ma w zwyczaju nazywac innych userow, lykaja pewnie jak mlode pelikany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie nazywam tak wszystkich, tylko ludzi, którzy zamiast wypowiadać się na temat w każdym topiku dopierdalają się do mnie a zwłaszcza np. do mojej matki, nie znając mnie a tym bardziej jej, i którzy nawet nie mają odwagi się zalogować. Sory, ale dla mnie ktoś, kto cały dzień namiętnie śledzi moje wypowiedzi tylko po to, żeby mi dosrać nie na temat, jest debilem i nic na to nie poradzę:) Czy ja do Ciebie coś piszę??? Nawet nie wiem, kim jesteś. Bo nie chcesz napisać tego na czarno. Normalny człowiek olewa posty, które go nie interesują i które nie są zwrócone do niego, albo te głupie, ew. polemizuje z nimi. A debil zachowuje się tak jak ty mniej więcej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba sledzic
ty jestes wszedzie i wszystkich wiecznie obrazasz, nadeta babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
ciezko mi cokolwiek powiedziec w ramach praktyki poniewaz nie bylam w zwiazku,ale sadze ze przede wszystkim rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa,aby nie bylo niejasnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nieee
no więc jak nie masz praktyki to nie radze stawiać na dominacje, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. ale widzę, ze już mądrzej gadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
poki co napisalam ze lubie dominowac w Swoim zyciu a nie w czyms jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslał ze Desce tak nie zależy :P a tu wcale nie jest taka :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na czym jej nie zależy
na prawictwie?:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi wczoraj napiała na nikm , że niby taka coolerka z niej :classic_cool: a tu prosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jeszcze lubisz oprucz \"dominacji\" :) ja wole dojsc do kompromisu jednak lubie tez postawic na swojim hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
kazdy chyba lubi postawic na swim czasem i jest to jak najbardziej ok w/g mnie,aby tylko nie przesadzac w jedna i w druga strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze zawsze mozna sie dostosowac a jakie cechy chcialabys widziec u mezczyzny w zwiazku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
wiernosc uczciwosc szczerosc ZAUFANIE BEZGRANICZNE poczucie bezpieczenstwa wrazliwosc to takie podstawowe cechy oprcz tego nie podoba mi sie gdy mezczyzna naduzywa alkoholu,gdy bywa na typowych dyskotekach poniewaz nie wiem czemu ma to sluzyc-wyrwaniu laski?no nie skoro ktos ma takie zasady,wypiciu alkoholu?-wypic mozna i w zwyklym pubie. to tyle w wielkim skrocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja lubie wyjsc do pubu czy klubu i posiedziec przy piwku i pogadac z przyjaciulmi o zyciu i troskach z nim zwiaznaych, lubie wyjsc do kina na film oraz podobne rozrywki. A co ty sadzisz o takich formach spedzania wolnego czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×