Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja jestem...

chce prawiczka!!!

Polecane posty

Gość Hej ja jestem..
ja jestem... dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
a to byla twoja wypowiedz?? hehe no to dobranodz skoro wszyscy ida spac papa moze tez wpadne jutro:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O RANY ZOZCZULIłES MNIE
WIEM O CZYM MOWISZ DOSKONALE I TZE MAM WIELU ZNAJOMYCH ALE ZADEN Z MOICH INTELEKTUALNYCH ZNAJOMYCH NIE MA LAT 19 WIEC NIE MOW MI ZE JESTES INTELEKTUALNYM DZIEWIETNASTOLATKIEM BO W TO NIE UWIERZE I JESZCZE TO TWOIE BOGATE DOSWIADCZENIE ODDAM REKE ZE JESTES KSIEZULO BO TYLKO ONI TAK GADAJA A PRZECIEZ KłAMSTWO TO GRZECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeellllooooo
🖐️­­­­­­­­                                COŚ  BYM  WYRU­CHAŁ  :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
napewo nie klamie bo klamca nie jestem i klamstwa nie znosza zadnym ksiezulem nie jestem i mam dzieweitnascie lat moze i jestem napalny jednak to nie wplywa na moje postrzeganie swiata i poszukiwanie milosci mimo iz testostero buzuje we mnie szuka trwalego i pieknego bogatego w uczucie i zaufanie zwiasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMO WSZYSTKO DOBRANOC STARY
PRYKU INTELEKTUALISTO MILO BYLO POCZYTAC TWOICH TRAFNYCH SPOSTRZEZEN NA SWIAT OBY WSZYSCY DZIEWIETNASTOLATKOWIE BRALI Z CIEBIE PRZYKLAD CI ZYCZE..................................... SPIJ Z BOGIEM KIECOLKU KOCHANY!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
dalej nie wierzysz iz mam dziewietnasie lat trudno nie mpge cie bardzie przkonac moze poprostu nie spotkalas jeszcze mezczyzne ktory by podobnie mysla i z tego powodu przykro mi dobranoc i milych snow papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeellllooooo
🖐️­­­­­­­­                            caps locka wyłącz bo łamiesz regulamin !!!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I POPRACUJ TROCHE NAD
ORTOGRAFIA MIMO WSZYSTKO BO ALBO JEJ NIE ZNASZ ALBO JUZ ZAPOMNIALES Z RACJI NA SWOJ WIEK. I TROCHE ZA BARDZO SIE TLUMACZYSZ NO DOBRA MOZE PRZESADZILAM ALE 40 TO MASZ NA PEWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
klawiatura mi nawala wiec pisze jak leci i czasem gubie znaki> a ty co sie tak mnie przyczepiles i tego wieku masz jakies kompleksy ?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIE SIE Z TOBA
PRZEKOMAZA MAM NADZIEJE ZE JESZCZE BEDZIEMY MIELI OKAZJE SWIAT30 40 A MOZE50 ZA TO ZE MNIE ROZBAWILES I ZASNE Z USMIECHEM PRZESYLAM CI WIELKIEGO CAłUSKA A SWOIA DROGA FAJNIE BYLOBY GYBYS JEDNAK BYL TYM KSIEDZEM!!!!!!!!!!!! A STUDIUJESZ COS????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNAK CIE WKURZYłAM
HA HA JESTEM DZIEWCZYNA I NIE MAM ZADNYCH KOMPLEKSóW:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
dobry jestes chyba lubisz jechac drugim a skoro mam dziewietnascie lat to zdalem maturke bo chodzilem do lo no i dopiero moge dostac sie na studia ale skladam papiery na polibude wiec przedmioty scisle hehe p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vho
to moze jednak? wiesz ja mam kut**a po kolana :) wiec jak wloze to Ci oczy wyjda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
nie wkurzylas mnie ale sie juz pogubilem szczerze jesli bym sie wkurzy to byl napisal jakies dosadniejsze sformulowanie hehe ale rzadko sie wkurzam raczej wszystko przyjmuje luznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeellllooooo
🖐️­­­­­­­­        wyłącz KUR­WO tego caps locka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
ejj to ja mam dlugiego!!!! tylko jest problem ja lubie chlopcow a bobry mnie nie kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
znowu jakis idiota sie podszywa jesli bedziesz widziec takie teksty poprostu ignoruj bo to nie moje nie posluguje sie takimi tepymi tekstami bo to jes zalosne i swiadczy tylko o czlowieku ktory to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPIJ DOBRZE
MYSLE ZE JESZCZE TU WPADNE JAK BEDZIESZ TU TY NIE LUBIE PO NIKIM JEZDZIC POPROSTU TAK ROZPOZNAJE LUDZI GUBIA SIE JAK ICH PODPUSZCZAM A Z TOBA KSIEZULKU JESZCZE NIE KONIEC. DO USLYSZENIA NO CHYBA ZE SIE WYSTRASZYSZ?PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
zartowalem, tak naprawde to ja pisalem to wyzej, nikt sie nie podszywa, oki lece, musze zrobic jeszcze jedna pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
boje sie bardzo, ale poczekam na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
hehe taki srrachwily nie jestem :p:p a takie testowanie ludzi uwazam za dobre ale troche cfane hehe mi tez juz chce sie spac wiec zmykam papa ksiezno haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
popszednia wypowiedz to podszycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPOKO NIE ZWRACAM UWAGI
NIE PIERWSZY RAZ TU JESTEM? DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
no spoko tylko koles nie pisze juz tylko teksty seksualne ale rowniez normalne wiec zebys sie nie pogubila ale mysle ze sprytna dziewczyna jestes :pp to sie polapiesz swoja droga co onia w tym widza czy ich to jakos podniec albo cos dziwne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat19
no spoko tylko koles nie pisze juz tylko teksty seksualne ale rowniez normalne wiec zebys sie nie pogubila ale mysle ze sprytna dziewczyna jestes :pp to sie polapiesz swoja droga co onia w tym widza czy ich to jakos podniec albo cos dziwne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
ho ho jakie tlumy;) swiat19 nie rozumiem po co na sile chcesz kogos przekonywac do swoich racji..az tak bardzo zalezy Ci aby zdobyc aprobate osob postronnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie chce nikogo na sile przekonywac jedynie jasno przedstawic sytuacje oraz moje zdanie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
no obrze to teraz pytanie-skad taka postawa?jakie cele zyciowe..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to juz doglebniejsze pytanie ;/ odkad pamietam malem taka postawe moze to wzorce przekazane od rodzicow czy cos poprostu szukam szczescia w zyciu. A moje cele to hehe jak mysle kazdej normlanej osoby nauka pozniej jakas dobra praca lubie pracowac na soba i sie doskonalic w wielu aspektach rowniez zabawa i rozrywka ale najwazniejszy celem jest znalezienie kobiety ktora mnie pokocha prawdziwa milosci i stworzymy dobry zwiazek hehe :). Moze ty tez cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×