Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

hej:) ale miałam dzis dzień.. najpierw ptaszek jakiś zrobił kupe na mnie:P potem rozbiłam szklanke takie rzeczy to podobno nasz szczęście..:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a linger to sie pewnie na wesele szykuje :) ----------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mial niezly dzien b. pechowy a przeciez 13nasty byl wczoraj;) ja czesto tluke kubki albo wylewam kawe tzn w okreslonych sytuacjach;) wtedy wszystko leci mi zrak i w ogole:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tam pocieszam ze jak podobno ptaszek narobi to na szczęście.. dobrze że mi na głowo nie spadło.. bo wtedy to nie wiem co bym miała zrobić.. ----------- mojej koleżance kiedys gołąb na czało ... zrobił kupe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ide odpoczywać:P:D chyba.. bo nudno jakoś ... Eddie imprezke miałeś zapodać dziś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie jeszcze zdąrze Cie przywitać dzisiejszego dnia jakieś 5 minutek mam:) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również witam:D i udaje sie na odpoczynek :D dobrej nocki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie szybko bo ja wstałam wczoraj o 5:50.. pewnie Ty się wtedy kładłeś:P dziś natomiast wstałam o 10:30.. a poszłam spać mniej więcej o tej samej porze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger to Nas dziś nie odwiedzi pewnie - robi się na bóstwo.. -------- to może jutro Nam opowie.. i fotki jakies pokaze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko trzymasz si ejakos na tej diecie?;) ja od jutra chbya zaczne:P idziesz Deko jutro do pracy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam się secia.. nawet spoko.. nie jest od 18 - wczoraj mi tak w brzuchu burczało, ale dałam radę:P jutro nie idę do pracy jeszcze, jadę do Krakowa znowu.. do lekarza na 12.. potem do sądu pewnie.. podpisać umowę.. to może od środy lub wtorku.. no nie wiem.. musze jeszcze zadzwonić do tych praktyk, że rezygnuje.. bo jak narazie zostałam w zawieszeniu, powidziałam im że jak narazie z racji ciągłej choroby wrócić ni emogę i nie wiem kiedy to moze nastąpić..że wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo się odchudzam, choć taki wirtualny to mi może nie zaszkodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×