Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

powtórzę się - Summaries, jak Ty mnie rozśmieszasz tymi swoimi przemyśleniami (bez urazy of course) :-D pewnie masz masę czasu skoro tyle filozofujesz ;-) zachowaj je sobie gdzieś na pamiątkę, zobaczysz, że za parę lat będziesz miał z nich kupę śmiechu! przy okazji, dobranoc Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dobranoc Lusjakika :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tyle lat co Ty ... no powiedzmy 25 urodzin jeszcze nie miałam więc mam 24,5 lat (straszne swoja drogą) i wierze w miłość - wiadomoze że to jest już cos innego niż ta nastoletnia... jasne że się myśli o ślubie powiedzmy jakimś tam w przyszłości, ale nie po pierwszym spotkaniu :P tylko dopiero po jakimś czasie i nie z pierwszą lepsą osobą tylko z tą właściwą... Justynka powiedz ile masz lat - nie powiem nikomu :P ale myślę że masz już z górki ... do 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą to strasznie te liczby wyglądają jak sie tak człowiek zastanowi... lepiej sie nie zastanawiać ja sie czuje na 20 i na tyle mnie oceniają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mero
deko - masz takie myslenie, bo juz kiedys kogos mialas. Ja Summariesa dobrze rozumiem, bo tez nigdy nie mialem dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale ja nie wytrzymałam z nikim dłużej niż miesiąc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i się okazało że nie kocham ... i na tym był koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh.. ja wlasnie dzis zawiodlem tak kobiete...:/ moze ja juz tez nie daje rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrrgamelka
Summaries --> jakbyś po pierwszym "k" wstawił "w", to by było całkiem OK:) A jak myślisz, czemu nie miałeś jeszcze dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym tak choć raz się zakochać bez pamięci ze wzajemnością jak na filmach :) :P Raz by wystarczył... niepoprawny marzyciel jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu zawiodłeś? może jeszcze nic straconego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
To Ci, Summaries, napiszę, że masz o wiele lepiej niż ci, którzy zostali skrzywdzeni przez partnerów. Możesz myśleć, że żadne to pocieszenie, ale osoby mocno zranione po wieloletnim związku maja naprawdę duże problemy z zaufaniem drugiej osobie. A Ty masz czyste konto. Tabula rasa. Co prawda możesz się sparzyć, ale i sparzyć się warto :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... ale myślę że tak źle to nie jest ale musiało ją zaboleć skoro tak powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mero
p. Justynaaaa - to sie zdecyduj :P raz piszesz, ze ma o wiele lepiej,bo sie nie sparzyl, a na koncu stwierdzasz, ze warto sie sparzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Andy, może rzeczywiście nie masz uczuć? Mnie to każdy mój były mówił - i miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty ja kiedys bylem bardzo wrazliwy.. uczuciowy.. a teraz spotkam sie z kobieta.. raz.. dwa.. no stwierdzam ze jest spoko.. ale we mnie ani drgnie i mi sie odechciewa spotykac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Mero, co innego się sparzyć, a co innego zostać mocno zranionym. Prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie faceci traktują jak kumpla któremu można wszystko powiedzieć bo nie wypapla, konfesjonał normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andy jak cie amorek zestrzeli to poczujesz - każdego zestrzeli ... bo to musi być ta właściwa ... czy ten właściwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do tego robie sie czasem bezwzgledny... raz pewna kobieta powiedziala do mojego kumpla.. \"Ty to potrafisz dosrac kobiecie.. ale twoj kolega to juz wogole...\" nie wiem.. cos ze mna sie stalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz to ta... mialem kumpla geja chyba... mialem do poki jak sie nie napil chcial mnie glaskac.. i powiedzialem ze ma spier.. bo mu przywale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi? co? przecież to normalne ... że sie wkurzyłeś ... bo jesteś hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrrgamelka
Summaries --> no rozumiem, żeś się taki urodził, bez pary. Nie o to pytam. Pytam, dlaczego sądzisz, że nigdy nie będziesz miał dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×