Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

ja nie mam dziecka, jeszcze jestem za młoda żeby siedzieć w pieluchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu to dobrze ze wiesz czego chcesz- nie każdy chce mieć dzieci i nie koniecznie w takim czy innym wieku pomyślności w realizowaniu planów wszelakich:) a jakie to piwo? bo jak sikacz to wynocha :P jakimś żywieckim dobrym mogłabyś się podzielić :D dzień dobry kobiety rocznik 1981 mające dziecko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to kto dziś bedzie dobijał wpisy\"?wracaj z tej konferencji szybciutko:) A co u reszty bo chyba tylko pozostała Monia i Madzia,bo ja i Kinia czasem tylko zaglądamy:( A cona obiad\"? u mnie szybka pomidorowa-]pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo 🌼 Madzia, humor sie poprawil? jak tam na konferencji? Paula u mnie tez pomidorowa, zaraz zaczynam gotowac, bo...spalam z mlodym i slubnym od 10 :P mam dzis lenia :O a dzieciaki dalejsmarkaja i kaszlaja :O a mlody je kanapke i wlasnie mi sra w papmpersa na kolanach...:O takze lece go przewinac... Isia, ktos tu chyba chce dostac w .... za nygusowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 jak to miło, że za mną tęskniłyście :D do domu wróciłam o 18 dopiero- mąż po mnie przyjechał pod biuro :) poza tym ok- choć nudnawo :O no ale to było służbowe więc czego się spodziewać ;) dobry lunch podali :P no i oczywiście rynek krakowski piękny- szkoda ze bez śniegu, ale kramy świąteczne już stoją :D pięknie jest :) a na wystawie jednego z okołorynkowych sklepów widziałam taki piekny płaszczyk ochhhhhhh czerwony szyty a\'la zołnierski ale do kolan, wcięty w tali, dopasowany uhhhh piękny.... ale może dobrze ze ceny nie widziałam :O pewnie jak na tą lokalizację sklepu tak z 5-7stóweczek kosztował- minimum :O reszta w porządku- zaczyna mnie tak gardło boleć, że nie mogę przełykać :( ALE mam zamiar się wykurować w czwartek i piątek- zaklepałam sobie juz urlop :D i byłoby wsio gites gdyby nie to ze małżonek dostał telefon od dyspozytora i jutro jedzie w trasę- powrót planowany na przyszły piątek :( 😭 ces\'t la vie jak mawiają nasi przyjaciele Rosjanie- co nie Ireno?!? ;) heh...uzależniam się o netu i kaffe padam na przysłowiowy pysk ale jeszcze musiałam do nas tu zajrzeć :P to już kwalifikuje się na leczenie :P aaa! no i jedno z najważniejszych! młody juz zdrowy- znaczy ma antybiotyk na 7 dni- czyli bierzemy cały tydzień, ale jest ok- nie ma temperatury, katar w normie jak na tę porę roku i nie kaszle- na gardło juz tez się nie skarży- daje sobie spokojnie psikać- jestem w szoku :) no to na tyle na razie- jutro od rana ma trochę roboty w biurze (dlatego też na jutro nie dostałam urlopu :O) ale się pojawię...kiedyś :P pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomimo przeszkód wszelakich i kłód rzucanych przez serwer kaffe pod nogi zjawiałam się... a tu pusto... więc oficjalnie strzelam focha i znikam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie strzelaj focha :D juz jestesmy ;) macie kobietki pozdrowienia od Kini i Zuzki :) niestety kolki malutkiej i popsuty komp nie pozwalaja Kini do nas pisac :( ale pamieta ;) ide zmywac :O narta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ostatnio kafe doprowadza mnie do szału :-( ciagle sie cos wiesza :-( malutkimi kroczkami zaczelam buszowanie po necie w poszukiwaniu prezentow gwiazdkowych :-) ale na razie nic mnie nie zachwyciło a jak u was z prazentami???macie jakies ciekawe pomysły???? chetnie skorzystam z podpowiedzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ostatnio mnie kaffe też wnerwia konkretnie i tak pomyślałam czy nie przeniosłybyśmy się na inne forum- tzn cały nasz wątek przenieść na inny serwer ? to taki luźny pomysł- pomyślcie i dajcie znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta a co do prezentów to mikołaja dla dzieci odbębniłam a o choince jeszcze nie myślę ;) ale jak sądzę ksiązki będą królowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rzucili papier toaletowy!! bierz pani bo po 4 rolki na osobę dają! a jutro mają być parówki- trza by rano o 5 podejść na liste się wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleno.. to zapewne po tej konferencji.. znowu wymiatasz! ❤️ Byłyście grzeczne, laseczki? To zagadka dla was: Co to jest? Grube, czerwone i jak wchodzi to robi się przyjemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!! czy ja wam pisałam że rybki mam :D i to nie karpie :P rybki się zwą - UWAGA!- Helmut i Helga :D interwencja i wpływ weny ojca dziecka mego był tu istotny i pozostał nie bez odzewu :D hi hi hi a zatem Helmut i Helga szaleją po szklanej kuli...ciekawo jak długo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie ;) a ja mam bojowe zadanie, zrobic czapke mikolaja dla mlodej do szkoly na jutro, ale po kiego...to ja nie wiem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czapka zrobiona, mloda sie kapie, zaraz idzie spac ;) a na jutro tesciowie sie zapowiedzieli...mikolaj przyjedzie...:O jakos nie mam nastroju ich ogladac...dziadkowie od swieta...:O no ale to tylko takie moje smecenie, ogolnie nawet nawet mam tesciow :P strasznie boli mnie dzis glowa...probowalam wytrzymac bez proszka, ale nie wyszlo...wzielam mam nadzieje ze zaraz przejdzie ide zrobie mleko dla mlodego i mloda do lozka wpakuje, ale wpierw seria lekow przed spaniem oczywiscie... no narta zajrze pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D ja młodemu właśnie skończyłam czytać i wepchałam go w końcu do łóżka...jak tylko zaśnie lecę do auta po papier do pakowania prezentów i zabieram się za zawijanie, klejenie, okręcanie, zakładanie...heh...jak ja tą pościel zmieszczę ?? no nic ;) juz nie mogę się doczekać jego miny gdy zobaczy prezenty :D ach dzieckiem być :D mąż pojechał- ale jak dobrze pójdzie to wróci w sobotę w nocy...ten ich dyspozytor to...no ok- nie będę się wyrażać :O Mona jak głowa? Isia- dniówka szybko minęła? {aula, Aneta, Gosia- dziewczyny co u was? mikołaj juz chodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona a co w końcu nabyłaś dla dzieciaków? kupiłaś mlodemu ten smoczek? młoda piórnik i coś jeszcze? miałąm mojemu rózgę załatwić ale juz mi się nie chce po ogródku gonić i szukać gałązek :O choć moze to być pouczające.... zobaczę :P aha! ja dziś googlowałam ostro w poszukiwaniu info na temat Dybuka ;) się edukowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa smoczek kupilismy, ale kurna nie doszedl jeszcze :O dla mlodej kupilam piornik which czy jak to sie pisze :P do tego pamietnik, troche slodyczy i zestaw \"pierfumow\" dla malej modnisi :P a dla mlodego osobista komorke, co by moja nie wydzwanial do dziadkow i moich kumpli, i zestaw do zabawy w kapieli, mial byc smoczek, ale nie doszedl :( dla meza \"fundnelam\" budzik :P taki fajny, wyglada jak starodawny ;) a ze byl tani...to hehe a sobie czarny plaszczyk w lumpku ;) no to tyle, najlepszy prezent jak zwykle dostala mloda :D ohhh rozpieszczam ja czasem za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×