Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sandra./

SZYBKIE pytanie i szybka odp chodzi o wasz DRUGI raz..

Polecane posty

Gość sandra./

niedawno przezylam moj pierwszy raz i bardzo mnie to bolalo do tego stopnia ze nie chce narazie myslec wiecej o sexie.Mam pytanie czy za drugim razem nadal boli czy jest juz ok?prosze o szybkie odpowiedzi jezeli chcialby ktos to prosze o napisanie wlasnych doswiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tez bolec ale na pewno mniej...poczekaj z kolejnym razem jakis czas zeby wszystko sie tam zagoilo... i lampke wina wypij dla rozluznienia-bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra./
Czzyli bede musiala jeszcze pocierpiec a kiedy bol wogole ustaje?jest jakis termin tak w przyblizeniu za ktorym razem wreszcie bedzie bezbolesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było tak: za pierwszym razem bolało ale nie jakoś bardzo że nie chciałam wiecej myśleć o seksie, poza tym bolało tylko przez chwilę i potem już :):):):):) za drugim razem też bolało ale krócej i nie tak bardzo, bardziej bolało za trzecim razem bo było podczas okresu. Potem już zawsze bezboleśnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily kapusniaczek
U mnie np. bolalo tylko za pierwszym razem i moze tez dlatego ze bardzo o tym duzo myslalam za drugim to praktycznie nic nie czulam- moze troszke ,a potem to juz sama przyjemnosc glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
to wogóle było inaczej..za pierwszym razem wogóle nie bolała-bo byłam baaardzo wyluzowana :) tylko on miał trochę problem zeby tam wejsc,ale nie bolało... dopiero po roku czasu,za którymś razem zabolało(mimo ze przez ten rok kochaliśmy się często)i polała się krew...nie wiem dlaczego tak się stało.. myslę,ze w Twoim przypadku drugi raz tez moze być mało przyjemny(zwłaszcza jeśli nastąpi dość szybko po pierwszym razie) może poczekaj az sie trochę zagoisz...to co ma boleć,to i tak wyboli...wcześniej czy później...az sie całkiem nie rozerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra./
dzieki dziewczyny jestem pelna obaw przed tym drugim razem ale macie racje musze dac sobie czas zeby sie wszystko zagoilo i wtedy sprubuje jeszce raz. moze bedzie juz lepiej choc naprawde za pierwszym razem bolo mnie bardzo i teraz mam taki lekki uraz w psychice bo nie chce tego bolu przezyc jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
nie bój sie...i powiedz mu o tym ze Cie bolało...i żeby robił to delikatnie,przynajmniej dopoki wszystko się nie unormuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliaimus
jej ja pamietam swoj pierwszy raz i rzeczywiscie byl dla mnie bolesny moze bardziej niz dla innych dziewczyn dlatego ciebie rozumiem w moim przypadku jakiekolwiek bole ustaly dopiero po 5 razie ale oczywiscie to jest sprawa indywidualna kazdej kobiety.Podtrzymuje tylko to co inne panie radzily tobie przedemna mianowicie poczekaj troche z tym drugim razem a bedzie napewno lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×